Hovorme o mojej smiešnej tolerancii

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Vyskúšajte MAOI, napríklad moklobemid.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Ďakujem vám, pane, opäť za ďalšie odporúčanie do môjho zoznamu zlúčenín, ktoré treba vyskúšať! V uplynulom týždni som bol ticho, tu a všade. Celý týždeň to bola iba Mária.

Môj posledný 25 mg Sertralinu bol uplynulú sobotu, cítil som sa dosť lenivo a bezvládne. Chcel som celý týždeň bez Ice, pretože to je všetko, s čím mám momentálne experimentovať, celý týždeň na, celý týždeň mimo. A keď hovorím "na", myslím tým len medzi 0,05 - 0,10 g na šnupnutie a robil som to len raz denne. @SauceySockss spomínal, že v jednom momente robil AN OUNCE za týždeň?! Súdiac podľa toho, ako veľmi mi táto vec nakopáva mozgovú prdel a ako som predminulý pondelok doslova takmer zomrel od môjho "prvého" 0,10 g, povedal by som, že to musí byť nejaká šialená sračka s vysokou účinnosťou, alebo som našiel niečo, na čo osobne reagujem len jedinečne.

Ja na ľade: rýchlo a hlúpo, tupý predmet.. Zvyčajne som veľmi opatrný a snažím sa byť strategický pri každom rozhodnutí, ktoré urobím (až príliš, takže zvyčajne sa mi nič nepodarí. Ľudia s ADHD vedia, o čom hovorím). Na ľade mozog lieta milión kilometrov za minútu, ale mne to nevadí(?), chytím nápad zo vzduchu a bežím s ním. Ale ja len bežím a bežím a bežím.. Celý víkend po mojom prvom týždni na ľade som strávila v posteli, príliš ma bolelo, aby som sa mohla hýbať, pretože som sa preťažovala pri práci na dvore. Nedokážem si v hlave robiť zoznamy ako na 4MMC, takže som ako blázon, ktorý upratuje/záhradníči/opravuje a len skáče od jednej veci k druhej.

Úprimne povedané, takto som sa správal v 20 a 30 rokoch, kým mi mozog úplne vyhorel na spoločnosti. Skutočne jediný rozdiel je v nespavosti, myslím, že je to psycho. Urobil som .07g vo štvrtok ráno 9. Po ležaní v posteli presne 3 hodín tu píšem toto v piatok ráno 2: 30 wtf.

Táto vec je v podstate príliš ďaleko jedným smerom, niečo chýba od "stimulačného zážitku", ktorý som mal s MeowMeow a MDMA v umm, "oddelení triedenia a archivácie"(?) môjho mozgu. Dnes som si kúpil nejaké potreby pre domácich miláčikov a pani sa ma len tak mimochodom spýtala, aké mám plemená psov, a ja som si, kurva, nevedel spomenúť!!! Akože, ČO?!

Keby som len dokázala prinútiť mozgovú sekretárku, aby robila svoju prácu A mala takúto úroveň motivácie a energie, myslím, že to je konečný cieľ. A keďže som sa tiež len nedávno dozvedel o MAOI, myslím, že pychedelics zachránim možno ako "odmenu" pre seba, keď budem mať túto oveľa vážnejšiu otázku nootropík vyriešenú a aspoň bližšie k miestu, kde cítim správne úrovne motivácie, pretože mám vážne hovno, aby som sa dostal na prekliatie!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Môžete tiež vyskúšať semená sýrskej ruty aswell sú maoi aswell. ALE PROSÍM, PRESKÚMAJTE INTERAKCIE, MOHLI BY STE ZOMRIEŤ!
 
Top