Question Mám niekoľko otázok o tajnej syntéze amfetamín sulfátu

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Ahoj všetci, som tu nový a som začiatočník, takže mám nejaké hlúpe otázky, neviem, či sa ich už niekto niekedy pýtal, ale každopádne začneme !

je lepšie mať elrlenmeyer a ohrievať na varnej doske, alebo banku s plochým dnom a ohrievať vo vodnom kúpeli? Myslím, že banka s plochým dnom je lepšia, pretože je tam väčší kontakt pri ohrievaní ako v erlenmeyerovej banke, mám pravdu?

Toto je moja "zostava"
0IBA8uUNGW
Je takýto digestor dobrý?


Naozaj potrebujem kondenzátor a ďalšie veci? Ak ich nebudem mať, môj výťažok bude nižší, je to tak?


Ďakujem za odpovede!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Všetci musíme niekde začať :)
Vlastne je to jeho vlastné vlákno.
Radšej nech sa niekto pýta hlúpe otázky, ako by sa ich nemal pýtať vôbec a vystavovať sa tak riziku. Tí, ktorí majú čas na hlúpe otázky, na ne odpovedajú a tí, ktorí nemajú, neodpovedajú.
Nastavenie, ktoré som odporúčal by bolo na niečo viac ako 1g/2g sulfátovej stupnice. Pre tieto reakcie by ste vlastne ot potrebovali horné miešadlo, pretože sú potrebné pre väčšie množstvá (čo si môžete prečítať, ak si prečítate o rôznych chemických miešadlách). Menšie množstvá možno miešať magnetickým miešadlom.
Myslím, že by ste sa nemali príliš rýchlo vrhnúť do syntézy. Nepodceňujte to a výskum je lepšie urobiť pred, ako po
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
32
Points
8
Dobre, ale existujú legitímne otázky, ktoré jednoducho padajú na stránku, zatiaľ čo my stále narážame na nezmysly o výbere banky. Teda, možno len možno odporučiť nejaké učebnice predtým, ako im poviete, aby si zriadili laboratórium.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
32
Points
8
Teraz, keď už bolo povedané, môžeme prestať učiť prírodovedu na prípravných školách a vrátiť sa k skutočnému vývoju niektorých z uverejnených postupov. Pretože povedzme si na rovinu, že niektoré z metód copy paste sú veľmi zavádzajúce.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Určite by som očakával, že záujemca si časť knižnice nájde sám, ale pravdepodobne to tak nie je vždy.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
im french so I dont know how to search answers to my questions, my questions are so stupid that I dont have the answer sorry man

A potrebujem rôzne odpovede, aby som si mohol vytvoriť vlastnú odpoveď
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Všetci musíme niekde začať :)
Ja to robím, robím nejaký výskum, ale potrebujem odpovede od iných ľudí, aby som videl, čo si ľudia myslia, ak by som chcel urobiť to, čo som videl, kúpim si okrúhlu banku s objemom 1 l a ďalšie veci pri syntéze amfetamínu a je to, ale potrebujem odpovede od iných chemikov
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Problém je, že neexistujú francúzske knihy.. len anglické a moja úroveň angličtiny nie je veľmi dobrá
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Mám knihu s názvom "The Construction & Operation Of Clandestine Drug Laboratories", ale ťažko sa mi číta :(, ale nevadí, budem čítať, aj keď niektorým slovám nerozumiem
 

studentt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
aká je skutočná hmotnosť z 1litra amfetamínu freebase? a koľko cestovín dostanete von pomocou síry?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Ahoj, na začiatok si kúpim malé veci a neskôr si kúpim väčšie veci, myslím, že je to najlepší spôsob
 
Top