Ako ste sa o nás dozvedeli? Je to pre nás dôležité.

Ogny1423

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2021
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
No vidíte, nudil som sa a len som strkal nos do všetkých záležitostí v nádeji, že narazím na niečo užitočné, čo určite nie je podvod a nespôsobí, že mi federáli prídu vykopnúť dvere a uprostred noci ma opäť vytiahnu z postele
 

MsContingency

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
lol to isté s tou znudenou časťou, nie s tou časťou s federálmi, ktorí mi vyrážajú dvere, ***** that been through that shit 🤦🏻‍♀️
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Premýšľal som o tom, ako nakopnúť mŕtve kvapky v mieste, kde žijem. Mnohé univerzity v mojom okolí, kluby na to idú. Chcem začať mŕtve kvapky tu.... prichádza leto. Do konca februára sa budem musieť skontaktovať s tebou alebo s Madre.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
počul som o vás na r/theehive (alebo r/bizzybees som zabudol). aj tak nie som na reddite veľmi aktívny a táto stránka mi v podstate dáva všetko, čo som odtiaľ chcel, ale lepšie :p
 

infochem

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Mar 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jedného dňa som hľadal nejaké recepty a naozaj prípade som našiel túto webovú stránku😇. Naozaj sa mi páči byť tu..
 

Zyn_Laden

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Dôležité je mať na pamäti kačicu.

Hľadal som príručku HouseOfSpirit o kladení blotteru a narazil som na tek o namáčaní blotteru na tomto fóre.

Mala som pocit, že som objavila Alexandrijskú knižnicu .
 

Mybell420

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 12, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dostal som dm z vyhodeného účtu na Reddite som veľmi rád, že som klikol na ten skečový odkaz lol
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
466
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Chcel som si pozrieť 3. sériu off braking bad, ale narazil som na túto stránku lol len žartom ma starý člen úľa informoval, že BOSS je späť 🏆 🙌
 

Polysubx100

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Pred viac ako rokom som dostal správu prostredníctvom Redditu predpokladajúc, že kvôli môjmu záujmu o syntézu a extrakciu. Skvelá komunita však.
 
Top