Preboha, potrebujem pomoc

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Vaše studené obaly, čo sa v nich píše o zložkách? Hľadal som vysoko a nízko a nenašiel som studené obaly s dusičnanom amónnym. Nevyrábajú ich už viac ako desať rokov. Ak je na nich napísané dusičnan vápenatý alebo močovina, nebudú fungovať. Vymeňte to za síran amónny alebo kyselinu amónnu Lewis akéhokoľvek druhu.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
V mojom procese robím nasledujúce kroky (ak vás to zaujíma, ak nie, ospravedlňujem sa za zbytočné informácie)

-odmeriam Colemanovo palivo (všetko toto je zapísané btw, a nemám to teraz po ruke, aby som bol 100 % presný, ale mám zapísané presné merania)
-vložte ho do fľaše s prúdom sódy
-Odmerajte amoniak a dajte ho do fľaše so sódou
-odstráňte batérie, vložte ich do samostatnej nádoby s colemanovým palivom, aby sa zachovali.
-Vezmite zmiešané pseduo, vložte ho do sódy
-odmerajte lúh, vložte ho do sódy
-odoberte lítium, vložte do prúdu sódy
-naštartujte reakciu malým, nepatrným množstvom vody a okamžite ju uzavrite.
-vytriasajte, nie pretrepávajte, kým sa zmes nezačne pevne stáčať
-počkajte čo najdlhšie, kým si odgrgnete
-trepať ako o život, odgrgnúť, opakovať, pokračovať, kým sa všetko lítium nezmení na bronz
-prefiltrujte cez vatové guľôčky a sériu kávových filtrov do novej nádoby
-plyn s tekutým ohňom a soľou cez hadičky, kým "nezasneží"
-prefiltrujte bielu hmotu a vysušte ju

-konečný výsledok je nepoužiteľný odpad. je to všetko kvôli amóniu?? mohol by som prípadne vziať ten odpadkový prášok a dať ho do nového variča a potom by to fungovalo? alebo je to nepoužiteľné a treba to vyhodiť?
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
S prúdom sódy sa mi však už niekoľkokrát stala katastrofa. malé gumové tesnenia na viečkach, tie moje sa doslova roztrhli alebo čiastočne rozpustili a po uvoľnení celého tlaku naraz vybuchla sopka. Vždy, okrem jedného prípadu, dávam veľký pozor a mám náhradné viečko nablízku, kde môžem zabrániť katastrofe. raz ma postriekalo palivom a celú garáž. ĎAKUJEM BOHU, že sa nič nerozhodlo vznietiť alebo rozčúliť, inak by som bol super chrumkavý.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Áno, zničil som si svoje obľúbené kamuflážové nohavice a mikinu s kapucňou, nejako som sa postriekal H2So4 a veľa som nad tým nerozmýšľal. Keď som tie šaty videl nabudúce, boli roztrhané, akoby ich dostala horda molí. Mala som kvapku, ktorá sa mi skotúľala po zadnej strane ruky a tiež som nad tým veľmi nerozmýšľala, čo sa zmenilo na chorú jazvu. H2So4 je dosť nepríjemná... všetko ostatné len tak trochu páli a dlho dráždi. Ešte som neskúšal vyrábať plyn s HCl+CaCl2... možno nabudúce.

Takže minulý týždeň som urobil krabičku SU-24 (10*240mg) [všimol som si nejaké zvláštne veci, upresním] ... namiesto benzínu/toluénu som improvizoval riedidlo na farby... všetko bolo kóšer, až kým neprišiel čas opláchnuť kľuku acetónom (studeným, suchým, samozrejme.) Acetón mi rozpustil celú kľuku... a bol som totálne stratený, pretože som to nečakal. Našťastie som ho umyl do čistej misky, aby sa odparil a uvidíme, čo zostalo, a to sme práve urobili. Skončil som s príšerne malou výťažnosťou 0,4 kryštálového ľadu - ale bol to najlepší ľad, aký som kedy fajčil, ruku na srdce. (Som zvyknutý na mexi-racemic)

Včera som začal krabičku wal-phed (walgreens brand generic sudafed) 96*30mg=2,88g PSE - "red hots". Rozhodol som sa pre tieto tabletky, pretože mi zabezpečili prvý úspech, ale tieto, SU-24 a walphed 12 (20*120mg = 2,4g PSE) mi fungujú, alebo aspoň robia sneh pri plynatosti, čo nemusí nič znamenať, ale viem, že pri odbere došlo k úspešnej redukcii na pervitín.
Každopádne, tak som to splynul, všetko vyšlo v poriadku, ale všimol som si, že tentokrát, ako keď som robil aj SU-24, sa VŠETKY kľuky po opláchnutí acetónom rozpustili. Tak som to nechal vyschnúť, zozbieral som to a zobral odtiaľ vzorky. Hrozné. Hrozná chuť, žiadna aktivita. Tak som teraz išiel xtalizovať s %99 IPA (suchou) a skončil som s podobným produktom ako s acetónom, červenohnedá/ružová špinavá farba, zvláštny zápach rozpúšťadla, hrozná chuť, z nejakého dôvodu veľmi kyslá, hlavne... žiadna psychoaktivita. V tomto bode som trochu podráždený...

Tak som sa vrátil k rysovacej doske... Rozhodol som sa, že urobím A/B, nech už bol môj "produkt" akýkoľvek. Tiež som vzal staré palivo, splynul som ho, nič sa nezrazilo. Tak som ho hodil späť do reakčnej kaše. Všetko som to hodil do mlynčeka na kávu spolu s palivom a uistil som sa, že sa to výborne rozpráši/rozmieša. Potom som túto zmes umiestnil na varnú dosku na nízku/strednú teplotu asi na hodinu, pričom som ju sem-tam premiešal. Do filtrovanej/sušenej palivovej zmesi som pridal základ akéhokoľvek môjho "produktu". Celú tú kašu som opäť splynul, tentoraz zrazenina vyzerala oveľa sľubnejšie. Tak som to prefiltroval, nič nezostalo ...napriek tomu, že som videl pevné častice. Zrážky boli aj na vnútornej strane nádoby na splyňovanie, ktoré som zozbieral acetónovým výplachom. Takže opäť pracujem s acetónovým výplachom "rozpustenej korby?". Rozhodol som sa, že do zmesi primiešam trochu %99 IPA a všetko naraz xtallizujem. Takže teraz to sedí na mojej miske a čaká na vyschnutie. Dám vám vedieť, ako to dopadlo...

Nejaké názory na túto ťažkú situáciu?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Ospravedlňujeme sa za neskorú odpoveď...
Ako to teda dopadlo? No.... asi tak na hovno, ako to bolo prvýkrát. Prečo? Nie som si úplne istý. Použil som generický wal-phed 96*30mg "red hots", s ktorým som mal úspech už predtým. Rozdiel bol tentoraz v tom, že je leto namiesto zimy a tabletky som predtým neextrahoval metanolom. Rozhodol som sa ich jednoducho rozdrviť a hodiť do karavanu. Acetónový výplach mi rozpustil všetky kľučky, rovnako ako pri SU-24, ale keď som to odparil, zostali mi sračky. Pri SU-24 som skončil s trochou nejakého bombového ľadu. Tentoraz však nič, takže neviem, čo sa pokazilo.

Ako vidíte, snaha vytočiť to do pevnej pracovnej metódy ma trochu zmiatla a frustrovala. Aj keď mám rád umeleckú a improvizačnú slobodu a pripravenosť/dostupnosť tejto metódy. Začínam sa prikláňať k postoju všetkých ostatných: "Jednoducho to robte správnym spôsobom metódou RP/I2." ...Menej dohadov. Menej premenných. Menej vecí, ktoré sa môžu pokaziť. Určite menej nebezpečné a priateľskejšie pre nováčikov.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
@SauceySockss Áno, žlté fľaše HEET sú tie, ktoré chcete. Obsahujú prevažne metanol (s trochou cyklohexénu alebo niečoho podobného.) Metanol je to, čo chcete použiť na čistenie/extrakciu piluliek, zdá sa, že je to pre ne univerzálne rozpúšťadlo a podľa mojich skúseností vždy fungovalo. Samozrejme, metanol chcete vysušiť pomocou Mg2SO4 alebo iného exsikantu. Destilácia je vždy najlepšou možnosťou.

Pokiaľ ide o zdroj toluénu. Čistič karburátorov a sytičov značky Gumout je jednou z lepších možností, ktoré som našiel. Obsahuje: toluén, acetón a oxid uhličitý. Takže v podstate stačí všetko nastriekať alebo vyprázdniť do nádoby a niekoľkokrát prepláchnuť vodou. Slaná voda/slaný roztok pomáha rozbiť akúkoľvek emulziu. Opäť platí, že ak môžete, najlepšou možnosťou je destilácia.

@Frit Buchner Možno som vám to už spomínal, ak áno, ospravedlňujem sa. Našiel som instantné studené obklady z dusičnanu amónneho a vody - tie správne! - z CVS, a to len z CVS. Nemajú ich vždy a nie na každom mieste, ale kontrolujte ich a možno budete mať šťastie. Sú to "instantné chladiace obaly" značky CVS. Všetky ich chytím vždy, keď ich niekde vidím. Za posledný rok som narazila asi len na 3/4 krabice na niekoľkých rôznych miestach v mojom okrese. Takže... stále tam sú... len musíte hľadať a kontrolovať... a skúšať rôzne miesta...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Páni, pekne sa to tu číta. Zdokumentovali ste veľa dobrého výskumu. Dôvod, prečo všetko, čo robíte v acetóne, chutí ako hovno, je denotoniumbenzoát bitrex. Je toštandardnév acetóne teraz destilujte alebo zaplaťte veľké peniaze.
Známyjsi práve o tom napísal v analytickom koľko vecí som vydestiloval zo "100% acetónu".
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Áno, videl som to - to bolo veľa sračiek, ktoré zostali pre "100 % acetón"... viete? To ma núti zamyslieť sa nad mnohými sračkami, ktoré som pravdepodobne považoval za samozrejmé. Za predpokladu, že niektoré z týchto vecí sú viac-menej v poriadku s nejakým sušením alebo čímkoľvek iným...

Myslím, že medzi tým, a ako som povedal, leto a zima, viem, prečo všetky moje kľuky stále miznú. Ročné obdobia spomínam kvôli rozdielom v teplotách, samozrejme, a tiež vlhkosti tu. Zabudol som tiež dodať, že medzi jednotlivými krokmi, keď som mal prvý úspech, bol nejaký čas navyše. Urobil som si brezu vo fľaši a filtroval a sušil, alebo nechal sedieť a sušiť s epsomskou soľou v nádobe s reakčným palivom namiesto toho, aby som sa dostal priamo k plynu. Myslím, že som použil aj iný acetón - bola to značka s čistotou %99, ktorá sa sušila a chladila dlhšie, než mám zvyčajne trpezlivosť. V podstate som všetko na plyn, filter a umývanie priniesol v batohu ku kamarátovi, aby som to mohol urobiť pred ním. V podstate som všetko robil na prahu jeho zadných dverí - takže napoly vonku. Takže si nie som príliš istý, čo je v tejto situácii premenná - teplota, čas alebo značka?

Pamätám si, že keď som tankoval, to palivo nebolo celé biele a zakalené, ako to vždy vidím teraz. Boli tam oveľa väčšie zrazeniny, ktoré klesli na dno. Tie sa hneď odfiltrovali, žiadny problém. Potom som to premyl acetónom a len toľko sa opláchlo. Takže som bol celkom nadšený, keď som prvýkrát videl tieto výsledky, pretože som vedel, že to je to, čo som hľadal. Jediný dôvod, prečo som sa nedávno dokázal nadýchnuť, bol ten, že som sa poučil z predchádzajúcej lekcie a premyl som do čistej misky, aby som odparil a zistil, čo zostalo - čo bolo tentoraz náhodou všetko. Bolo to so značkovými SU-24 a s použitím riedidla na farby s trochou éteru ako paliva k tomu.

Som dosť sklamaný a frustrovaný z môjho posledného neúspechu s wal-phed redhotmi. Hlavne preto, že som sa snažil zopakovať to, čo som urobil počas úspešného behu, vlastne s výnimkou extrakcie tabletiek ako prvej, a preto, že som úplne zlyhal. Aj preto, že šmolkovia, ktorých mám, ma dostávajú suzy, samozrejme, že sa chcú aj oni zfetovať, a nemal by som problém, keby som dostal solídny gram alebo dva rovno d-ice. Takže keď nemám čo ukázať, myslia si, že som chamtivý alebo čo, a už nechcú ísť, hoci aj tak za všetko platím. Takže.. ako som povedal, v budúcnosti sa asi prikloním k RP/I2 kuchárom v nádeji, že budem mať menej priestoru na vyjebávanie, tiež asi nejakú bylinu ma huang ako zdroj EP/PSE, za predpokladu, že sa mi podarí zohnať spravodlivé množstvo niečoho použiteľného.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Zabudol som to spomenúť. V supermarkete som našiel výrobok s názvom Alum. Je to síran hlinito-amónny. Vieme, či bude fungovať na naše účely SnB, alebo či ho môžeme nejako získať na naše účely? Ak áno, ako?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Myslím, že síran hlinito-amónny to nie je. Nemali by ste sa vzdávať, pri každom pokuse sa učíte uspieť alebo zlyhať. Je jasné, že to chcete robiť a je to cenné a stratené umenie. Myslím, že by to nakopalo do zadku, keby ste kokotovali skvelú drogu v popovej fľaši. Videl som pár vecí, ktoré by sa dali zlepšiť. Ak si čítal vedeckú chémiu, kupujú sa chemikálie v kvalite acs a reagentov a destilujú sa, takže zvyčajne asi. Určite na pretrepať a upiecť, pretože by ste to nemuseli čistiť budem si to musieť prečítať ešte raz je toho veľa
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Teda, nie som ženatý za metódu pretrepať a upiecť. Len ju zatiaľ považujem za praktickú. Pracujem s tým, čo je okolo mňa k dispozícii. Nebudem schopný zásobovať potrebu amoniaku neobmedzene dlho, najmä zatiaľ. Takže skôr či neskôr nebudem mať inú možnosť ako cestu HI, zásobil som sa zápalkovými knižkami a fľašami I2. Ešte mi chýba nejaké vybavenie a dobrý zdroj EP/PSE.

Úprimne povedané, dosť dlho som sa v tom babral. Konečne som sa dostal do bodu, keď som už unavený a otrávený z toho, že sa zaoberám všetkými a všetkým, a nič sa nezmení ani nezlepší, kým sa na chvíľu neodtrhnem a nebudem si robiť svoje vlastné veci. Takže si dávam malú prestávku a vraciam sa s pomstou. Minulý rok som sa chcel pripraviť na to, že tento rok nastúpim, ale nakoniec som to posral, pretože som uveril všetkým tým sladkým rečiam, ktoré mi všetci hovoria. Príliš veľa ľudí tu berie láskavosť za slabosť a nejaké ďalšie sračky, ľudia sa mi serú do peňazí, a tak ďalej a tak ďalej. Už toho mám dosť. Myslia si, že ich potrebujem... akoby som bol od nich závislý v tom, čo potrebujem urobiť, alebo tak niečo, zistia, že sa mi bude dariť, keď budem ponechaný sám na seba. No... zmeškajú autobus... to je všetko. Smutný príbeh, čo? Každopádne sa ospravedlňujem, že som sa rozkecal...

Úspech alebo neúspech, naučil som sa veľa o mnohých rôznych aspektoch niekoľkých rôznych vecí, samozrejme, vedomosti a skúsenosti pretečú do nových pohárov. Nie je to tak, že by som "hádzal uterák do ringu" - stále budem pracovať na vytáčaní tohto na strane, aj keď len pre potomstvo a možno preto, aby som sa zapísal ako posledný a najväčší SnB'er na plochej zemi. Len naozaj potrebujem prestať blbnúť, dosiahnuť niekoľko dobrých úspechov a mať nejaký produkt, ktorého sa budem môcť zbaviť. Už si nemôžem dovoliť nedostávať žiadne výnosy... Nedostatok peňazí sa konečne dostáva do bodu, keď, ako hovorím, som nasraný. Už niekoľkokrát som mal všetky peniaze, ktoré som potreboval investovať, ale keď ich dostanem po 20-40 dolárov, nemôžem ich držať. Takže práve tu sa dá ten spravodlivý hnev, správne aplikovaný, využiť v môj prospech - pomôže mi prehodnotiť moju súčasnú situáciu a to, kto sú naozaj moji priatelia...

Myslím, že mnohé z týchto voľnopredajných výrobkov majú v sebe viac prekvapení, než sme predpokladali, očakávali alebo dokonca..., boli presvedčení. "100 % acetón" ... Áno... kašlať na to... všetko, čo zostalo na tej fotke, bolo sračka? - Zvyšky z destilácie acetónu? To vyzeralo ako takmer 1/5 obsahu. Páni...
 
Top