Preboha, potrebujem pomoc

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Prisahám Bohu, že som posledné 4 mesiace prechádzal internet a snažil sa získať jasnú a stručnú odpoveď na môj problém.

Hľadám recept na to, ako urobiť nejaký shake and bake prostredníctvom metódy s lítiovými batériami / Colemanovým palivom atď.

Mám nasledovné:
Colemanovo kempingové palivo
amonium z niekoľkých studených obalov
litihumové batérie
lúh
fľaše s prúdom sódy
pseudo
rôzne nádoby
tekutý oheň a soľ (na splyňovanie)


Vyskúšal som to už najmenej desaťkrát a nemôžem prísť na to, prečo to nefunguje. Urobím lúh amonium a lítium, aby som získal bronz, a do zmesi pridám svoje pseudo a potom to preceď do nádoby. Potom svoju kvapalinu splynujem a pozerám, ako sneží. Takže si myslím, že sladké to funguje! Potom to vysuším a niekedy aj premyjem v acetóne, ale nevykúri to. Nechutí to ako droga. nič to nerobí. Je to odpad. Čo robím zle? oceníme akúkoľvek pomoc, pretože tu strácam hlavu.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
87
Reaction score
68
Points
18
Deals
18
Na stránke je množstvo videí a vlákien týkajúcich sa takmer všetkého, čo súvisí s metamfetamínmi. Nie som chemik, takže by som vám to nemohol povedať, ale v dávnej minulosti si pamätám, že kľúčovými zložkami pre prvý krok boli lítiové pásiky, pseudo a bezvodý amoniak. Zadajte do vyhľadávacieho riadku shake and bake a mali by ste nájsť veľa vlákien na to, čo hľadáte.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
87
Reaction score
68
Points
18
Deals
18
Na stránke je množstvo videí a vlákien týkajúcich sa takmer všetkého, čo súvisí s metamfetamínmi. Nie som chemik, takže by som vám to nemohol povedať, ale v dávnej minulosti si pamätám, že kľúčovými zložkami pre prvý krok boli lítiové pásiky, pseudo a bezvodý amoniak. Zadajte do vyhľadávacieho riadku shake and bake a mali by ste nájsť veľa vlákien na to, čo hľadáte.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
to je to, čo hovorím, hľadal som a čítal a čítal a čítal toľko rôznych príspevkov a blogov a iných webových stránok a mám pocit, že všetky buď chýba krok, nesprávne zložky, alebo len plošne nesprávne zámerne spôsobiť škodu tým, ktorí sa pokúšajú.. Podľa inej odpovede tu verím, že mám nesprávne amónium, čo môže byť dôvodom mojich opakovaných neúspechov. Chystám sa zistiť, ako získať správny typ a skúsiť to znova. vďaka za pomoc!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Vaše studené obaly, čo sa v nich píše o zložkách? Hľadal som vysoko a nízko a nenašiel som studené obaly s dusičnanom amónnym. Nevyrábajú ich už viac ako desať rokov. Ak je na nich napísané dusičnan vápenatý alebo močovina, nebudú fungovať. Vymeňte to za síran amónny alebo kyselinu amónnu Lewis akéhokoľvek druhu.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
môj chlap.... myslím, že ste rozlúštili kód. ďakujem! Určite mám vápnik amonium. Ako by sa dal zaobstarať síran alebo "kyselina lewisova"?
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
V mojom procese robím nasledujúce kroky (ak vás to zaujíma, ak nie, ospravedlňujem sa za zbytočné informácie)

-odmeriam Colemanovo palivo (všetko toto je zapísané btw, a nemám to teraz po ruke, aby som bol 100 % presný, ale mám zapísané presné merania)
-vložte ho do fľaše s prúdom sódy
-Odmerajte amoniak a dajte ho do fľaše so sódou
-odstráňte batérie, vložte ich do samostatnej nádoby s colemanovým palivom, aby sa zachovali.
-Vezmite zmiešané pseduo, vložte ho do sódy
-odmerajte lúh, vložte ho do sódy
-odoberte lítium, vložte do prúdu sódy
-naštartujte reakciu malým, nepatrným množstvom vody a okamžite ju uzavrite.
-vytriasajte, nie pretrepávajte, kým sa zmes nezačne pevne stáčať
-počkajte čo najdlhšie, kým si odgrgnete
-trepať ako o život, odgrgnúť, opakovať, pokračovať, kým sa všetko lítium nezmení na bronz
-prefiltrujte cez vatové guľôčky a sériu kávových filtrov do novej nádoby
-plyn s tekutým ohňom a soľou cez hadičky, kým "nezasneží"
-prefiltrujte bielu hmotu a vysušte ju

-konečný výsledok je nepoužiteľný odpad. je to všetko kvôli amóniu?? mohol by som prípadne vziať ten odpadkový prášok a dať ho do nového variča a potom by to fungovalo? alebo je to nepoužiteľné a treba to vyhodiť?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Budem o tom musieť popremýšľať, ale pokiaľ ste nič nevyhodili, pravdepodobne to môžete obnoviť. Väčšinou ten recept vyzerá dobre až na zdroj amoniaku. Myslím, že to nechcete pretrepávať ani intenzívne miešať, pokiaľ sa reakcia nespomaľuje alebo nehrozí, že emulzia prekročí fľašu. Nie je vylúčené, že táto reakcia vyprchá a spôsobí vážne problémy. V skutočnosti práve takto väčšina ľudí vyhorí svoj dom. Tie fľaše s prúdom sódy sú tvrdé ako sviňa. Keď na ňu zatlačíte palcom a nedokážete ju VŠETKO preliačiť, uvoľnite tlak. Ak to vyzerá, že sa fľaša kýve, pravdepodobne rastie od tlaku, uvoľnite ju
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
S prúdom sódy sa mi však už niekoľkokrát stala katastrofa. malé gumové tesnenia na viečkach, tie moje sa doslova roztrhli alebo čiastočne rozpustili a po uvoľnení celého tlaku naraz vybuchla sopka. Vždy, okrem jedného prípadu, dávam veľký pozor a mám náhradné viečko nablízku, kde môžem zabrániť katastrofe. raz ma postriekalo palivom a celú garáž. ĎAKUJEM BOHU, že sa nič nerozhodlo vznietiť alebo rozčúliť, inak by som bol super chrumkavý.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Lewisova kyselina znamená len konjugovaný anión-katión. Sulfáty, hydrochloridy, uhličitany, octanové formáty. To sú Lewisove kyseliny. Chlorid amónny = amoniak (anión) a chlór (katión), keď sa zasiahne silnou zásadou, ako je NaOH, dostanete
NA+, OH- + NH³+, CL- = NaCl( chlorid sodný, kuchynská soľ) Nh⁴ (plynný amoniak) a OH- pravdepodobne zachytí vodík a vytvorí H²O(voda)
Táto konvencia je veľkou súčasťou chémie, napríklad extrakcie A/B, čistenia chemikálií, ochrany funkčných skupín atď.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Takže keď som k Lewisovej kyseline, napríklad dusičnanu amónnemu, pridal zásadu, rozdelil sa dusičnan amónny na plynný amoniak a dusičnanový katión, z ktorých každý môže reagovať s niečím iným
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Keď máte pridané všetko okrem vody, nechajte ju chvíľu vychladnúť. Urobí sa samoiniciácia, ktorá je lepšia, pretože sa pri nej spotrebuje menej vody. Ak musíte pridať vodu, použite kúsok hadičky a koniec zapichnite do prášku pod lítiom. Snažte sa vyhnúť namočeniu lítia. Vodu potrebujete len na lúh/čpavok. To je reakcia, ktorú naštartujete vodou, uvoľňuje sa plynný amoniak. Reakcia produkuje vodu, takže keď sa raz spustí, bude pokračovať sama od seba
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Ak zverejníte skutočné množstvá, prejdeme vyrovnaním rovníc a kontrolou stoicheometrie. Ide o skúšku ohňom. Každý môže napísať recept s použitím správnych chemikálií, ale použitie ich správneho množstva je rozdielom medzi pervitínom a ničím alebo zhoreným domom či trestom odňatia slobody.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Preto vždy počujete o výrobe pervitínu vo vani. Ak túto reakciu preženiete na pulte alebo vyfúknete fľašu, radšej už majte zakúpený pas a letenku. Alebo sa pripravte na smrť. Keď tá fľaša vybuchne pri tlaku 150+ psi a všade vystrekne vriaci čpavok, môžete zomrieť priamo na mieste, ak nemáte ppe. Možno budete smrteľne zranení a zomriete o niekoľko hodín alebo dní, ak budete mať veľké šťastie, prežijete, ale budete v pozícii, keď budete môcť uhasiť škodlivý oheň v kuchyni skôr, ako sa vymkne spod kontroly alebo ho zacítia vaši susedia? AK TO VŠETKO PREŽIJETE, VAŠA KUCHYŇA JE PREČ. Nie je ľahké utajiť, že vaša kuchyňa nemá podlahu, steny a strop sú vypratané a spôsobil to chemický požiar. Neberte tieto veci na ľahkú váhu, chémia je krutá učiteľka
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Pozdravy - som samozvaný neoficiálny rezidentný asistent SnB.
Neviem, či ste pri štúdiu SnB príliš pátrali, pretože v určitom okamihu ste na mňa mali naraziť a osloviť ma ;]
Toto je v podstate jediná reakcia, ktorú robím už niekoľko mesiacov. Veľa úspechov, ešte viac neúspechov - zakaždým robím niečo iné a snažím sa optimalizovať postup. Môžem vám pomôcť povedať, ako to dostať na správnu cestu a dosiahnuť úspešné zníženie. Veci, ktoré treba zvážiť, zapamätať si, hľadať a dávať si kurva pozor. Vzhľadom na autonómnu a umeleckú povahu tejto konkrétnej úlohy je prekvapivo temperamentná a ťažko ju zvládnete, ak nemáte správne vedomosti/pochopenie - napriek improvizačnej voľnosti a možnosti substitúcie je stále veľa vecí, ktoré nebudú fungovať, a ešte viac sa ich pokazí.

S dobrými podmienkami/zásobami sa to dá pomerne ľahko zvládnuť, ak viete, čo robíte. Takisto to nie je ani z polovice také nebezpečné, ako to všetci prezentujú. Nepohodlňujte sa však, kurva! Jeden chlapík hovorí, že to robí vo svojej spálni v boxerkách atď - neviem, ako to je... ale ja mám k tejto úrovni sebavedomia dosť blízko. Môžete to robiť kdekoľvek, kde to môžete bezpečne ventilovať. Po tom, čo som povedal, osobné ochranné prostriedky nie sú potrebné, ale nebuďte idiot ako ja. Pomáha však mať nejaké rukavice - najmä keď sa živíte prácou s rukami, v podstate všetko sa dostáva do rezných/odreninových miest a pekelne to páli - niekedy sa neviete dostať k umývadlu dostatočne rýchlo a umývanie rúk tiež nie vždy pomôže. Poznajte svoje kyseliny a zásady a spôsob ich neutralizácie a majte ich v podstate na dosah.

Nechcem kopať do mŕtveho koňa, takže nebudem opakovať nič, čo som už predtým napísala. Už som však povedal, že existuje príspevok od bb užívateľa Douda, ktorý robí dobrú reklamu tomu pôvodnému receptu. Ďalšie PDF od iného bb užívateľa, ktoré "Flatline nenapísal" - toto mi naozaj pomohlo prísť na to/vyriešiť problémy. Je tam aj video alebo dve SnB - varenie pod kontrolou orgánov činných v trestnom konaní v 2-litrovej fľaši. Tiež na Hamiltons Pharma.. - "ako nevariť pervitín" - napísal som svoj príbeh o úspechu SnB ako akýsi kľúč, ktorý spája všetky tieto zdroje a dáva im praktický zmysel. Nebolo to myslené ako samostatný recept/návod. Na všetko som prišiel až pri druhom varení s tými informáciami, ktoré som navrhol, ako totálny noob bez akéhokoľvek chemického vzdelania/skúseností okrem prelistovania "chem for dummies" asi pred 15 rokmi, takže sa nevzdávajte - nie je to ťažké. Len som naozaj študoval a dával pozor a bol som odhodlaný to urobiť. Samozrejme, nie každý hrá s rovnakým balíkom. Len si pamätajte, že keď sa zaoberáte efedrínom/pseudoefedrínom, jeho premena na pervitín je takmer výlučne "jednostupňová redukcia", ak sa SnB varí pomocou Li/Al alebo RP/I2 - výsledok je rovnaký. V budúcnosti sa však budem prikláňať k metóde RP/I2 kvôli možnosti ľahšej kontroly celého procesu.

Navrhnem toľko: Táto reakcia sa bude výrazne líšiť v závislosti od: použitých tabletkách, spôsobe/čištení.
Ako bolo všetko pridané do RV (poradie atď.)
Riadenie RV počas reakcie (najmä na začiatku) ((snažte sa ho nechať na pokoji!))
Rozpúšťadlá? Éter/aromatické/alifatické alebo zmes ? Dôkladnosť pri čistení/sušení - premytie vodou/slaným roztokom a sušenie pomocou Mg2SO4
pred a po určitých krokoch.
Odporúča sa použiť extra NaOH. 1/4 AA Li pásika na krabičku je stechiometricky viac ako dosť na redukciu nášho pseudo na meth - rád pridávam trochu viac Li asi 3/4 alebo celý AA batériový pásik na kompenzáciu prípadných strát alebo možno ak by reakčný čas nebol dostatočný.
Používam 1,5 l fľašu - nemusím ju odvzdušňovať ani otvárať, kým nie je hotová.

Ak chcete zaručený úspech, nájdite si niečo, čo funguje, a držte sa toho do bodky! Snažil som sa optimalizovať a inovovať, takže som urobil veľa chýb a zničil veľa dávok, keď som sa hral s rôznymi prísadami/množstvami a snažil sa vynechať niektoré kroky atď.
Moja rada? Neponáhľajte sa a robte všetko správne a poriadne. Prekryštalizujte svoje pseudo FFS, viete, čo mám na mysli? Urobte všetko navyše a zvyknite si na to. Vaše zručnosti a výrobok tým neutrpia, sľubujem! Neviem, čo presne robíte zle, takže nemôžem nič navrhnúť, čo sa týka vašich metód/zložiek, všetko vyzerá dobre.
Viem, že sú to jemnejšie body reakcie, ktoré nie ste schopný stráviť, Ak by ste chceli, môžete mi napísať DM a môžeme to vyriešiť.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Pred niekoľkými mesiacmi som sa vyjebal na záchode a uvidel som dym. Pozrel som sa dolu a na nohavice mi kvapla kvapka kyseliny sírovej značky rooto. Okamžite som vyskočil vyzlečený a vysypal som na to sódu bikarbónu a okamžite som ju začal oplachovať. Vyvŕtala mi do kolena dieru hlbokú 1/4"
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Raz ( PRVÝ A POSLEDNÝ) som svoju voľnú základňu splynul holými rukami. Bolo to stopercentné chemické sklo, namazané spoje a kľučky. Ruky som mal 3 týždne bordové ( ani to nebol dobrý pocit).
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
ako sa "vyjebať" na záchode? alebo máte na mysli robiť niečo iné okrem srania? haha
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
No, všetci sú tu tak....pekne. Očakával som veľa dupania a ponižujúcich urážok za to, že som taký debil. Ďakujem, že aspoň vidíte, že sa chcem učiť.

Môžem vám podrobne krok za krokom opísať, čo robím. Pseudo čistenie nerobím (naozaj neviem, ako sa to robí. Normálne ich pomeliem v mlynčeku na kávu na extrémne jemný prášok)

-používam 1 l sódy
-Potom si vezmem 1 šálku (niekedy rozdrveného na prášok) môjho amoniaku *to je zo studených obkladov, čo je vápenatý amoniak, o ktorom som sa včera večer dozvedela, že je nesprávny druh*
-Pridávam 1 a 1/2 šálky paliva Coleman Camper Fuel
-pridajte X množstiev pseudoroztoku rozmixovaného na jemný prach (zvyčajne 4-5 škatuliek 24 kusov, 30 mg.... tých malých červených bastardov)
-Pridám šálku lúhu, pričom sa snažím čo najlepšie obaliť tabletky. Pri niektorých pokusoch som to dokonca trochu pretrepal, len aby sa všetko rovnomerne premiešalo.
-----v tomto momente počujem, ako všetko syčí, a dokonca cítim, že všetko hraničí s reakciou. predpokladám, že je to spôsobené tým, že som do zmesi pridal lúh a ten si robí svoje.
-pridajte 1-2 batérie lítia.


teraz priznávam, že v tomto momente pridávam do fľaše ten malý kvapôčik vody a robím všetko pre to, aby som sa vyhol lítiu kvôli jeho prudkej reakcii na vodu, ale väčšinou sa tomu nedá vyhnúť a niektoré malé kúsky lítia sa namočia a zbelejú. v tom momente cítim, že sa mi zvierač tak stiahne, že vysaje všetok vzduch z miestnosti, a uzavriem SOB a jemne s ním zatočím. Väčšinou sa to sotva začne točiť. ak vôbec. raz alebo dvakrát sa to začalo točiť ťažko, až som sa toho zľakol. zostaňte pokojní a párkrát som si odgrgol, keď to bolo potrebné. robím to aspoň hodinu alebo dve, kým všetko lítium nezbronzovatie a nakoniec nezmizne (kam zmizlo? s niečím reagovalo, ale nie som chemik.) potom filtrujem, plyniem, sledujem, ako sa v nádobe odohráva blizard, precedím a filtrujem, suším. hotovo. odpad.

Neviem, či mám správne ingrediencie. Buchner ma upozornil na moju chybu s amóniom, za čo sa cítim naozaj hlúpo. ale tam som sa dočítal, že ich mám získať z viacerých *zdrojov*. neviem, či sú kroky alebo postup správne, opäť vidím rôzne merania, kedy čo pridať, dokonca som videl techniku "ťahania vody" namiesto splyňovania, ktorá zahŕňala testovanie hladiny PH pomocou prúžkov. skúsil som túto metódu a uvedomil som si, že som sa nechal oklamať a zbytočne som varil.

Mám pocit, že je tam veľa dezinformácií, aby ľudia zámerne zlyhali alebo si ublížili. Už nemám pripojenie a týždenne som prepálil solídny zips. bez preháňania. Takže posledné tri mesiace som bol na suchu a snažil som sa zistiť, ako ísť sólo.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Áno, zničil som si svoje obľúbené kamuflážové nohavice a mikinu s kapucňou, nejako som sa postriekal H2So4 a veľa som nad tým nerozmýšľal. Keď som tie šaty videl nabudúce, boli roztrhané, akoby ich dostala horda molí. Mala som kvapku, ktorá sa mi skotúľala po zadnej strane ruky a tiež som nad tým veľmi nerozmýšľala, čo sa zmenilo na chorú jazvu. H2So4 je dosť nepríjemná... všetko ostatné len tak trochu páli a dlho dráždi. Ešte som neskúšal vyrábať plyn s HCl+CaCl2... možno nabudúce.

Takže minulý týždeň som urobil krabičku SU-24 (10*240mg) [všimol som si nejaké zvláštne veci, upresním] ... namiesto benzínu/toluénu som improvizoval riedidlo na farby... všetko bolo kóšer, až kým neprišiel čas opláchnuť kľuku acetónom (studeným, suchým, samozrejme.) Acetón mi rozpustil celú kľuku... a bol som totálne stratený, pretože som to nečakal. Našťastie som ho umyl do čistej misky, aby sa odparil a uvidíme, čo zostalo, a to sme práve urobili. Skončil som s príšerne malou výťažnosťou 0,4 kryštálového ľadu - ale bol to najlepší ľad, aký som kedy fajčil, ruku na srdce. (Som zvyknutý na mexi-racemic)

Včera som začal krabičku wal-phed (walgreens brand generic sudafed) 96*30mg=2,88g PSE - "red hots". Rozhodol som sa pre tieto tabletky, pretože mi zabezpečili prvý úspech, ale tieto, SU-24 a walphed 12 (20*120mg = 2,4g PSE) mi fungujú, alebo aspoň robia sneh pri plynatosti, čo nemusí nič znamenať, ale viem, že pri odbere došlo k úspešnej redukcii na pervitín.
Každopádne, tak som to splynul, všetko vyšlo v poriadku, ale všimol som si, že tentokrát, ako keď som robil aj SU-24, sa VŠETKY kľuky po opláchnutí acetónom rozpustili. Tak som to nechal vyschnúť, zozbieral som to a zobral odtiaľ vzorky. Hrozné. Hrozná chuť, žiadna aktivita. Tak som teraz išiel xtalizovať s %99 IPA (suchou) a skončil som s podobným produktom ako s acetónom, červenohnedá/ružová špinavá farba, zvláštny zápach rozpúšťadla, hrozná chuť, z nejakého dôvodu veľmi kyslá, hlavne... žiadna psychoaktivita. V tomto bode som trochu podráždený...

Tak som sa vrátil k rysovacej doske... Rozhodol som sa, že urobím A/B, nech už bol môj "produkt" akýkoľvek. Tiež som vzal staré palivo, splynul som ho, nič sa nezrazilo. Tak som ho hodil späť do reakčnej kaše. Všetko som to hodil do mlynčeka na kávu spolu s palivom a uistil som sa, že sa to výborne rozpráši/rozmieša. Potom som túto zmes umiestnil na varnú dosku na nízku/strednú teplotu asi na hodinu, pričom som ju sem-tam premiešal. Do filtrovanej/sušenej palivovej zmesi som pridal základ akéhokoľvek môjho "produktu". Celú tú kašu som opäť splynul, tentoraz zrazenina vyzerala oveľa sľubnejšie. Tak som to prefiltroval, nič nezostalo ...napriek tomu, že som videl pevné častice. Zrážky boli aj na vnútornej strane nádoby na splyňovanie, ktoré som zozbieral acetónovým výplachom. Takže opäť pracujem s acetónovým výplachom "rozpustenej korby?". Rozhodol som sa, že do zmesi primiešam trochu %99 IPA a všetko naraz xtallizujem. Takže teraz to sedí na mojej miske a čaká na vyschnutie. Dám vám vedieť, ako to dopadlo...

Nejaké názory na túto ťažkú situáciu?
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
V minulosti som robil acetónové umývanie vecí, aby som ich vyčistil (epsomské soli v rúre, zmiešané s acetónom, aby som sa uistil, že je to suchý acetón) a mám pocit, že bez ohľadu na to, čo sa stane, rozpustí väčšinu môjho ľadu. ale vždy to robím do čistej nádoby a nechám ho prekryštalizovať. ak niečo, tak pre mňa to robí chuť lepšou. haha, neviem, kde sa dá zohnať toluén..... ale niekedy používam fľaše HEET (žlté fľaše), nie som si istá, či je to to správne alebo dokonca správne rozpúšťadlo....

Tvoja malá nepríjemnosť znie ako to, čo sa mi stáva takmer pri každom pokuse, ktorý robím. Vyzerá to sľubne. Ale chutí ako benzín vo forme prášku a (hlúpo) som sa ho dokonca pokúsil vyfajčiť. HROZNÝ NÁPAD. Veľmi bolestivé. Chutilo to príšerne. Okamžite sa zmenil na niečo ako čierny decht v mojom bublinkovom dyme. Veľmi rozrušená a veľmi hrozná chuť na niekoľko hodín v mojich ústach.

I normálne dostať Walgreens značky alebo skutočné Sudafed (shits ako 10 dolárov za krabicu. šialený) naozaj všetko závisí od toho, kto im hovoriť, že deň a ak sa starajú o kontrolu, či majú generické.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Ospravedlňujeme sa za neskorú odpoveď...
Ako to teda dopadlo? No.... asi tak na hovno, ako to bolo prvýkrát. Prečo? Nie som si úplne istý. Použil som generický wal-phed 96*30mg "red hots", s ktorým som mal úspech už predtým. Rozdiel bol tentoraz v tom, že je leto namiesto zimy a tabletky som predtým neextrahoval metanolom. Rozhodol som sa ich jednoducho rozdrviť a hodiť do karavanu. Acetónový výplach mi rozpustil všetky kľučky, rovnako ako pri SU-24, ale keď som to odparil, zostali mi sračky. Pri SU-24 som skončil s trochou nejakého bombového ľadu. Tentoraz však nič, takže neviem, čo sa pokazilo.

Ako vidíte, snaha vytočiť to do pevnej pracovnej metódy ma trochu zmiatla a frustrovala. Aj keď mám rád umeleckú a improvizačnú slobodu a pripravenosť/dostupnosť tejto metódy. Začínam sa prikláňať k postoju všetkých ostatných: "Jednoducho to robte správnym spôsobom metódou RP/I2." ...Menej dohadov. Menej premenných. Menej vecí, ktoré sa môžu pokaziť. Určite menej nebezpečné a priateľskejšie pre nováčikov.
 
Top