• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Efedrín a pseudoefedrín

Methamphetamine

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň, môžete mi U pomôcť s Birch?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Konecne prvý čo sa zaujíma o to prave varenie máš gule chlape a potešil si ma zároveň . V našej sk/cz scéne na BB fore sú samé blbe deti ......
 
View previous replies…

Burke

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
To je zaujímavé, pred dvoma dňami sa tu zaregistruje chlapík a vy si hneď myslíte, že je boh, pretože sa zaujíma o brezy. :D Keď som ti napísal správu, iba si mi povedal, že môj účet je nový a že si myslíš, že som policajt Prepáč, ale niekto ako ty by policajta vôbec nepoznal.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Hádam môžem mať svoj názor a slobodnú vôľu komu pomáhať . Sám vidíš prečo som ťa poslal do prdele. Nevidel som zmysel v Tom o čo si žiadal. A nemám ho za boha ale má gule pustiť sa do niečoho čo považujem za vrchol reakcie pse . Tak máj gule aj ty a nie na kritizovať za môj názor . Myslím že som ti pomohol dosť na to aby si napísal aspoň ďakujem ty magor
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Ma niekto pocit že som ho poslal do prdele a nechcel pomôcť? Ak áno odkaz poprosím.chlap mi napíše že chce syntetizovat speed mysli ale na meth nemá žiadne skúsenosti zo syntezou a ani s užívaním a hneď chce syntetizovat tu najtahsiu syntézu ako čo mu iné napísať
 

Attachments

  • LrYB04eVEM.jpg
    LrYB04eVEM.jpg
    701.8 KB · Views: 134

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
:mad::mad:cop .... Môžem si o vás myslieť to isté... navyše mám na pamäti, že som to objavil len nedávno... tam, kde som bol teraz mnoho rokov internet nie je:ROFLMAO:
 

random1

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň, má niekto spoľahlivý overený kontakt na prášky ? Poľsko, alebo aj pokojne Aréna
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Čoskoro bude spustený predaj d-meth efedrin destilka . Cez BB. escrow
 

G1yC1n3

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jan 30, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Dobrý deň, môžete mi dať aktualizáciu alebo odkaz, keď to bude hotové, prosím?
 
Top