Pokusy a experimenty s amfetamínom ASheSChem

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Môj drahý priateľ, pretože je škoda hovoriť: / akoby tam bol liter oleja a konečný výsledok bol asi 500 g sulfátu... tu je tá druhá polovica... pre mňa to vyzerá, akoby ten olej bol zriedený, aby sa vytvorila ilúzia, že je to 1000 ml.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Možno sa mýlim, ale vôňa a chuť spojená s pouličnými amfetamínmi pochádza zo zvyškov freebase. mám podozrenie, že ju nechávajú zámerne, aby "ochutili" plnidlá.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Ye
Áno, to je najpravdepodobnejšia príčina nízkeho výťažku z navrhovaného čistého a-oleja. Otázkou je, aké bolo riedidlo vo východiskovom oleji. Obvyklým vinníkom je metanol, takže v budúcnosti by ste mohli skúsiť odparovať olej pri teplote 50-80 C počas niekoľkých hodín a potom zvyšok destilovať parou, aby ste ho prečistili.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
a všetko bolo jasné po tom, ako vyšla acidobázická extrakcia, že ten, kto tento olej vyrábal, ho riedil liehom... počas odparovania vody a oleja a odparovania dcm sa začal zlievať liehom. Odparil som ho, znova som pridal kyselinu sírovú a vyšiel krásny čistý produkt, ktorý vyschol za 40 minút.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Áno, a lieh, podľa toho, čo som sa dočítal, je zvyčajne metanol. V zhabaných vzorkách amfetamínového oleja bolo oddelených až 50 %.
Takže má zmysel urobiť menšie skúšobné nákupy od akéhokoľvek predajcu a potom odpariť všetok alkohol prítomný v oleji. Pravdepodobne ho tiež destilujte parou, aby ste sa zbavili všetkých menej prchavých olejov, ktoré môžu byť prítomné. Potom bude jasné, koľko produktu sa získa za každú objednávku, a podľa toho sa dajú vypočítať financie.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Zápach pochádza z nečistôt, amfetamín sulfát nevonia ako nič.
Freebase je nestabilný a časom sa rozkladá, nikdy nebude freebase v rýchlosti alebo rýchlostnej paste všetko len hlúpe reči obchodníkov.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Nemala som žiadne ingrediencie a som trochu lenivá, nechce sa mi toľko stáť v kuchyni, ale vidím, že na takéto časy nie sú iné možnosti a človek sa musí zmieriť s pravdou, že ak to má byť dobre urobené, musí si to urobiť sám... ehhh
z tej menšej polovice, asi 200g, sa ušetrilo len toľko oleja ...XIRyEe25do
60 ml oleja . :/
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
No vždy dostanete to, čo si zaslúžite. Vložte prácu, získajte výsledky. Buď lenivý, vyhovuj si.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Voľná báza zapácha štipľavo a "rybacinou", nie je až také prehnané predpokladať, že časť z nej sa zachytí okolo síranu, ale idk možno sa mýlim.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
P2NP môžete okamžite vykryštalizovať ľadovou vodou, čo vám ušetrí veľa času a potom rekryštalizovať pomocou IPA alebo etanolu,
Mzv8yUPNMn
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
Potom som začala ďalej a dostala som konečný produkt , mám takéto kryštály.
8O4r5MghX9
UoL0NhWKMf
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
Dôležité sú rôzne mince.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
Testujem to s markízovým činidlom a je to pozitívne, čo si myslíte, chlapci.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Myslím si, že to vyzerá trochu surovo, zrážali ste, zmrazovali a filtrovali? Alebo len zrážanie a filtrovanie?
Vyzerá to trochu, akoby ste tam mali zvyšky propénu kvôli čudnej kryštalizácii, mierne žltej farby. rozpúšťa sa váš produkt úplne vo vode? Bol váš extrakt po bazifikácii výrazne žltý? Zapácha ako vaša surovina?
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
môže byť, že v konečnom výrobku zostalo trochu P2NP , skúste ho rekryštalizovať vodou.
 
Top