ADBB

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
ospravedlňujem sa, že som ešte nenapísal, ale napíšem, len som bol trochu nepokojný pri zverejňovaní niektorých vecí. nikdy som nepoznal skupinu, ktorá by bola taká jednoduchá, a to ma znepokojuje
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Dont dox youself, použi tor a ak máš fotky, vymaž metadáta pred zverejnením a si v poriadku, brácho.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Vymazávanie metadát prebieha v našom fóre automaticky. V každom prípade to môže urobiť ktokoľvek vo vedľajších zdrojoch.
 

bobx888888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1

Skúsil som to, ale narazil som na problém. Po 5 hodinách v banke pri 70 C som prestal chladiť a premývať. pri premývaní kvapaliny vo vode sa pevné látky akoby neobjavili. Používam obyčajné sitko, ale možno potrebujem kávový filter, ako ste mi navrhli. Má niekto iný rovnaké problémy?
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Každodenné príslovie can make can make .... takže chlapci, ak je to také jednoduché, prečo to nerobiť? )))) JEDINE MY máme najlepšie ADB žlté a najtvrdšie ;) všetky ostatné, ktoré sú na trhu, majú biele ! ktoré sú takmer neaktívne.. ak hľadáte niečo stabilné, môžete nás kontaktovať priamo! Taktiež máme 5CL TOOO.

PS: Pre tých, ktorí sa chystajú odpovedať, nie ste jediný, kto s tým vyzývam, aby ste im poslali moje výrobky zadarmo, aby ste videli rozdiel s reálnym adb a skutočným silným namiesto vašich chlapcov.


PS: Iba chlap "madmoney" robí niečo tu a ja nikto iný.

Vďaka vopred
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Čo predávate hotový výrobok? alebo súpravy?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Nie je to jednoduché.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
To znamená, že sme 3:)))
 

Attachments

  • fLYb9vBFRd.jpeg
    fLYb9vBFRd.jpeg
    144.9 KB · Views: 234

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Adbb biely to nie je tak silné, ale eu predajcovia veľmi zvyšujú cenu, Ak chce niekto pomôcť s prekurzorom, môžem mu pomôcť, kontaktujte ma.
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Je biely ADBB skutočne slabší? Mohli by ste porovnať účinnosť s JWH210?

Mám biely prášok od dodávateľa z NL s efektnými baleniami, môžem ho naháňať na fóliu?
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Predávame najlepšiu kvalitu v adb yellow! nepredávame prekurzory predávame priamo hotový produkt presne ako preban power , môžete predávať svoje biele veci chlapci ;) ale adb yellow nemôžete variť ako my ;) vďaka!
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Prečo teda nepredávate prekurzor? Nemá zmysel to, čo hovoríte, že žltá a biela majú rovnaký výrobný proces, chlapci, ktorí majú prekurzor, nech mi napíšu, aby som mu pomohol vyrobiť si ho sám zadarmo. Som unavený z týchto podvodníkov, ktorí zvýšili cenu smiešne vysoko
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
164
Reaction score
160
Points
43
Rôzne šarže majú mierne odlišnú farbu. Pred pol rokom bol slabý biely prekurzor adbb, ale to neznamená, že nová biela šarža adbb nemôže byť silná ako žltá. Pamätám si, že v NL bola najsilnejšia adbb, ktorá bola úplne biela.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Žltá je silnejšia, ak potrebujete pomoc, napíšte mi, môžete si kúpiť len 500 g a vyskúšať a uvidíte na vlastné oči.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Žltá jej silnejšia , nie je rovnaký proces tvorby , ani. :)
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Čo povedať, možno viete, že ste lepší ako čínsky dodávateľ, ktorý tieto veci predáva, chápem, že chcete strašiť ľudí, ale cena je veľmi drahá.
Predtým preban 1 kg stál 4k eur od dodávateľa z eú a čínsky dodávateľ bol 1,6k usd.
Ako som povedal, ak chcete pomôcť s prekurzorom, napíšte mi, môžem vám pomôcť so všetkými surovinami a informáciami zadarmo
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Kto hovorí, že kurva potrebujem pomoc, kto hovorí, že vám chcem pomôcť alebo som chcel od vás pomoc, kto hovorí o takých cenách a kto mi môže povedať, aké ceny mám dať, ja vám predám, kúpite, to je všetko, skončite to, mám najlepší produkt, ani ma nezaujíma, čo hovoríte o odpade, choďte preč z môjho pohľadu, prosím.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
I
Súhlasím, prirodzená variácia je možná, ale nevidel som bielu ani žltú dostatočne na to, aby som si vytvoril pevný názor, a nie je mi cudzie to, čo uvádza Dragonrevolt. Nerozumiem veciam, ktoré hovoria predajcovia, možno on ( vy) pomôže ostatným ako to zistiť. Ponúkli mi "nový" žltý adb-b, vraj vyrába silnejší finálny produkt. Mám pocit, že sa môžem opýtať, v čom je iný nový finálny produkt, ale údajne je silnejší, hoci rovnaký, finálny produkt. Trvám na nejakom vysvetlení, prípadne optickom, chirálnom akejkoľvek forme izolovaného izoméru, vylúčil som hypotézu, že by to bol derivát 5Br, napriek tomu ubezpečujú, že je úplne rovnaký, takže sa naozaj tlačí niečo strašidelné, ak neprijmeme, že jeden je menej čistý ako druhý, alebo možno je druhý čistejší ako menej čistý druh. Alebo to nie je naopak? Pri predložení hojného nedostatku dôkazov som nútený priznať sa k druhému stupňu totálneho zmätku. Podobné frivolné reči o novom, lepšom prášku pmk etylglycidátu (nie voskovom/olejovom) vzbudzujú podozrenie a čoskoro sa stanú predmetom záujmu a možno aj podozrivým či spolupáchateľom, ale to nie je oficiálne. Rovnaký cas a iný bod tuhnutia? To si vyžaduje vysvetlenie. Dá sa len usúdiť, že buď sa teraz nepridávajú falšujúce látky, alebo sa teraz primerane odstraňujú nečistoty. Nepodložené obvinenia a dôkazy mimo rozumného vysvetlenia oslabujú vyšetrovanie a bez ďalších stôp prípad vychladol. Dragonrevolt, ako zodpovedne vysvetlíte rozdiel medzi žltou a bielou adb-b alebo látkami súvisiacimi s adb-b alebo udalosťami opísanými v tejto diskusii? Určite bude mať niekto záujem o vašu činnosť, ak ukážete, že ponúkate viac ako len chytľavé, ale prázdne slová. A netvrdím, že okrem farby je alebo nie je rozdiel. Bol by som vážne a pozitívne prekvapený, keby poriadne, podrobné a metodologicky podložené vysvetlenie prinieslo svetlo sveta.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
164
Reaction score
160
Points
43
Nie som si istý, ako je to v iných RC, ale ešte predtým, ako boli noidy v Číne legálne, sa každá dávka takmer vždy objavovala len málo odlišná vo farbe alebo tvare. Od žltého MDMB-4en-pinaca až po ružový.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
teraz moja 5cl jeho bronzová až ružová
 
Top