5fadb alebo 5cl?

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Dobre, takže je silnejší, ale silnejší nemusí nevyhnutne znamenať lepší. Máte nejakú predstavu o účinkoch v porovnaní s 5f?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Získal som spätnú väzbu od zákazníkov, ktorí tvrdia, že funguje lepšie
 
View previous replies…

talibanetis

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
podľa môjho názoru je najlepšia aspoň výroba kvapaliny za 6cl, MDMB sa mi nepáčil - CHMINACA
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Výrobky nepoužívame a nevieme presne, ako sa rôzne výrobky cítia, je to ako keď má jeden typ zemiakových lupienkov rôzne príchute, niektorí ľudia majú radi príchuť barbecue a niektorí paradajkovú príchuť. Vždy existujú individuálne rozdiely,nemám rád, keď sa ma ľudia pýtajú, ktorý výrobok je najsilnejší, v skutočnosti, ak máte radi čipsy s paradajkovou príchuťou, budete mať pocit, že akékoľvek iné špeciálne čipsy vám nechutia, v tejto chvíli máte radi len ten jeden, silné a slabé stránky môžeme analyzovať len z hľadiska objektívnych údajov, nepredstavuje to subjektívne pocity. Pokiaľ ide o to, čo zákazníci potrebujú, aké výrobky majú radi, aký majú pocit, to je ich sloboda!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Výroba veľmi zriedenej kvapaliny je najlepšia pre najsilnejšie noidy na výrobu bežného korenia. Neviem, aké sú skúsenosti okrem intoxikácie, takže dovtedy sú ostatné faktory irelevantné. Najviac giveback-noidov (voľných zemských zdrojov) podľa hodnoty C1 (ak sa dajú nájsť na wikipédii) je MDMB-CHMINACA & HU-210. Je to tiež Horror House Fun požiť čistý (len mikro tad; aby ste si boli istí, že nie je dole ako som ľahko sú). Noids je najhojnejšia čínska výroba, je celkom ľahké dovážať prekurzory a robiť z nich naduté jemné korenie a hotové práškové narkotiká je najjednoduchšie kúpiť vo veľkom s obrovskou ziskovou maržou. Ak si vyrobíte sprej na silné, ale nijako nebezpečné korenie (pomalým dymením), máte ~50-násobné množstvo prášku, ktoré môžete predávať ako špičkové korenie s niekoľkými predávkovaniami.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Toto je kópia väčšej časti mojej odpovede v podobnom vlákne, na ktorú sa nedostalo odpovede, ktorá je tu zaujímavá:
Vychádzajte z najsilnejšieho, najmenšieho dávkovania, OD:ic noid. Ak chcete noid riediť, potom záleží len na sile kameňovania a dostanete sa z cesty (ťažko predávkovať).
Ja som robil JWH-210, veľmi častý noid na miestach, a 5CL. Prvý je stará slabá vŕtacia náhrada JWH-018 s rýchlym znižujúcim účinkom.
Vzorky oleja 5CL som odoberal tu. Je mohutne silný s mojím plným rešpektom. 5CL je najznámejší z moderných indazolových ničivých noidov. Uškodí vám len vtedy, ak sa predávkujete, čo je hlúpe, pretože je tak silný v mikrodávkach, takže všetci musia vždy postupovať opatrne pri dávkovaní. JWH-210 je ťažká práca na predávkovanie.
Získajte najsilnejší (konečný?) MDMB-CHMINACA, kde menej je viac. Naozaj chcem, aby sa MDMB dostal do konfliktu so starým kráľom HU-210, ktorý je 100-800-krát silnejší ako prírodný THC-9 z konope a trvá dlhšie o_O :eek:
 

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 6, 2024
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Skúsil by som 5fmdmb2201 adb-butinaca MDMB-4en-PINACA 4fadb atď.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Vynikajúci výber nemilosrdných indazolov o_O
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
5f majú zvyčajne kratšie trvanie, ale vyšší účinok.
 

noidsking

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
43
Reaction score
4
Points
8
áno, priateľ, máš pravdu, môj klient povedal, že mieša 5F a 5cl, pretože 5f je silnejší, ale vydrží krátko, takže ich mieša, aby bol výrobok silnejší a vydržal dlhšie
 

ragnaria

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 15, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Deals
3
MDMB-INACA je najjednoduchšie zvládnuť. A funguje medzi špičkou. Nebudete ľutovať, ak si objednáte MDMB-INACA
 

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Čo je také dobré na mdmb-inaca v porovnaní s 5c? Myslel som, že mdmb-inaca je len prekurzor.
 

cvvvxa

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
5f vydrží malé množstvo, ale je šialene silný, oveľa silnejší ako mdmb-4en-pinaca, mal ľudí, ktorí sa zle predávkovali pri dávkach 500ug, buďte veľmi opatrní, dobrá tráva ako dávky bez vedľajších účinkov sú 100ug
 
Top