Metoda shake and bake pentru 4mmc

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
2-Bromo-4-metilpropiofenonă în
DCM
Pasul 1
 

Attachments

  • rNpd3n4QRC.png
    rNpd3n4QRC.png
    592.6 KB · Views: 591

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
pentru a sigila complet borcanul. Când torn metilamina, gazul nu poate scăpa, apoi, în plus, sigilez borcanul cu bandă adezivă.
 

Attachments

  • eDiU7AoM9V.png
    eDiU7AoM9V.png
    346.4 KB · Views: 527

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
55
Points
28
Este mai eficient să închideți recipientul astfel încât gazele din soluția apoasă de metilamină 40% să nu iasă sau să lăsați recipientul deschis astfel încât gazele să iasă liber?
Vă mulțumim!
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Obțineți 4mmc freebase în dcm și deasupra aveți monometilamina
Scoateți monometilamina și picurați apă și spălați mai târziu avem
4mmc freebase ulei
 

Attachments

  • jPqtwu5mBZ.png
    jPqtwu5mBZ.png
    880.3 KB · Views: 555
  • hAud5bm3OF.png
    hAud5bm3OF.png
    516.2 KB · Views: 505

Dexterror

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jun 29, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Am o întrebare, de ce luați partea de sus a soluției pentru a o încălzi? Partea de jos este 4mmc freebase? Atunci de ce luați partea de sus?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Video shake and bake

 
View previous replies…

Dexterror

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jun 29, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Pot face acest lucru cu NMP? Dacă pot, proporțiile de NMP sunt aceleași cu cele de DCM?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
329
Reaction score
274
Points
63
În Rusia nu se vindeau kituri cu toate substanțele chimice necesare și această metodă pentru ca oamenii să poată produce singuri 4-MMC, ocolind în mod clar legislația privind drogurile?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
da o fac dar au făcut rahat nu mmc xD
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
ei spun pe ea debk 2b4m și benzen a fost 9% 2b4m
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Sunt de acord cu postările de mai sus. Videoclipul trebuie să fie pus undeva unde putem viziona. Apoi, următorul pas este o analiză a purității.
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Credeți că va putea fi urmărită vreodată? Mă interesează foarte mult, sună grozav
 
View previous replies…

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Substanța este deja interzisă în multe țări.
Dacă vă referiți la Being watched ca în video să fie inventată... absolut! Mulți oameni trăiesc urmărind sinteza substanțelor. Eu sunt unul dintre ei! 👍
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Nu, vreau să spun dacă poate cineva să încarce videoclipul ca să îl pot vedea sau să îmi trimită un link către locul unde se află, ca să îl pot verifica, am iubit 4mmc, 4emc și 4mec, obișnuiam să le amestec pe toate împreună cu metilonă și parașută, a fost o perioadă minunată pentru a fi în viață :) Cred că chiar vreau să văd dacă voi putea experimenta această substanță din nou, nu o pot găsi de vânzare nicăieri și... Aș dori ceva compact și simplu ca metodă,

Pe de altă parte, de ce naiba spune toată lumea că 4mmc miroase a pipi de pisică? Eu unul nu am văzut niciodată 4mmc sau oricare dintre analogii săi care miroase ca ceva chiar și de la distanță aproape de pipi de pisică, mirosea mai mult ca florally ca într-un mod ciudat cum cocaina are un tip floral de miros puternic, ? Cineva știe răspunsul la această întrebare, și hei dacă aveți video lmk vă rog și vă mulțumesc!
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Sunt de acord cu tine în ceea ce privește mirosul. Cam floral și pentru mine.
Am avut câțiva prieteni cărora chiar le plăcea chestia asta! Consumatori de droguri intravenoase. Când îi conectam, fugeau la baie să se cace! Cred că le-a dat un impuls GI în viteză mare! Lol

Dă-i timp. Cineva va începe Cranking-l afară. Din păcate, probabil la un preț mai mare decât era la începutul anilor 2000.
A fost unul dintre cei mai mari nou veniți când a fost disponibil. Nu am încercat niciodată Methylone, am auzit că e bună și ea, dar prietenul meu chimist mi-a spus că 4MMC era preferata lui după MDMA, GHB și Mescalină.
 
Last edited:

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Crede-mă frate ascultă când iei 4mmc primești o grabă mare, dar dispare repede, atunci când dozezi bkmdma va fi ca și cum tocmai ai sărit într-o piscină de apă bloooooshhh Și vei fi scufundat din nou în euforia și mai perfectă pentru chiar mai mult timp, apoi ia-le pe amândouă ori următoarele
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
55
Points
28
Ați sintetizat vreodată bk-MDMA?
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Mi-a plăcut, de asemenea, să amestec butilona în amestecul 4emc 4mec și metoxetamina și sau 2cd în funcție de cum am vrut să meargă , 4emc 4mec amestecate împreună oamenii cad pe spate pe podea dinții clănțănind sălbatic omg omg omg metoxetamina dă un whoah lent cu ochii mari lucrurile par mai mari și 2cd amestecat în este pur și simplu *****y vechi :)
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Omule nu este deloc la fel dacă poți încerca 4emc !!! Asta este aproape exact la fel
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Bine, va trebui să stau cu ochii pe ea pentru a o încerca.
 

WildDoc

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 5, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Trebuie să îl răcesc atunci când adaug metilamina sau doar atunci când torn acid hcl?
 

dr.zee

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
am fost făcut în acest fel pentru distracție haha este mult pași mici pe acest drum și dcm u nevoie de căldură nu se agită hah
 
Top