Polonia 360kg 4cmc 2 laboratoare arestate

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Polonia este raiul chimiștilor și al celor asemănători.
Unii dintre cei mai buni și mai iubiți chimiști din lume prepară cele mai bune materiale în Polonia. Din multe motive, precum cel semnalat de workworkwork și altele.
 

Symbiosis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
S-ar putea să fie adevărat, dar ar fi atât de ușor să monitorizezi un dulap drop box, în multe privințe. Lumea se schimbă și lațul se strânge
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Am vrut doar să spun că, dacă nu îmi scapă ceva, Pushing Taboo este scandalos de scump. 50g de mdma pentru $1000 usd? Dacă nu cumva era în altă monedă, dar au folosit semnul dolarului
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
GG se mândrește cu produse de cea mai înaltă calitate de pe internet. Pentru această calitate, ele se vând la un preț premium
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Știi, am citit greșit și am crezut că este un alt 0. 1000 pentru 50g este 20 un gram, care este bun pentru oriunde în SUA. Așa că da, greșeala mea, s-ar putea să șterg comentariul sau să-l las pentru a arăta oamenilor că este în regulă să se înșele.
 

Whatabeautifulife

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 16, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
după ce am văzut arestarea laboratorului 3-cmc aici, am crezut că a fost legal tot timpul, dar m-am înșelat complet. sunt în Asia și majoritatea rc-urilor sunt încă legale aici.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Nu este pe deplin surprinzător, deși interesant. Polonia este într-adevăr o țară în care substanțele chimice curg ca un râu. Oamenii exportă, de asemenea, aceste produse chimice în alte țări europene. Din câte am auzit, este locul de unde provine cea mai mare parte a produselor pseudo europene...
 
Top