Să vorbim despre toleranța mea ridicolă

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Încercați un IMAO, cum ar fi moclobemida.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Vă mulțumesc din nou domnule pentru o altă recomandare pentru lista mea de compuși de încercat! Am fost tăcut în ultima săptămână, aici și peste tot. Tot ce a fost este Maria toată săptămâna.

Ultimul meu 25mg Sertraline a fost sâmbăta trecută, m-am simțit destul de leneș și bummy. Am vrut o săptămână întreagă fără gheață, deoarece este tot ce am de experimentat în acest moment, o săptămână întreagă pe, o săptămână întreagă pe. Și când spun "pe" vreau să spun doar între 0,05 - 0,10 g per sniff și am făcut-o doar o dată pe zi. @SauceySockss a menționat că face o uncie pe săptămână la un moment dat?! Judecând după cât de mult îmi distruge creierul chestia asta și după cum am fost aproape să mor lunea trecută după ce am luat "prima" mea doza de 0,10 g, aș spune că trebuie să fie un rahat nebun de mare potență sau am găsit ceva la care reacționez în mod unic.

Eu pe gheață: rapid și prost, un obiect contondent... De obicei sunt foarte atent și încerc să fiu strategic cu fiecare decizie pe care o iau (prea mult, așa că de obicei nu se face nimic. Cei cu ADHD știu despre ce vorbesc). Pe Ice creierul merge un milion de mile pe minut, dar nu mă deranjează(?) I apuca o idee din aer și am alerga cu ea. Dar eu doar alerg și alerg și alerg.. Mi-am petrecut tot weekendul după prima săptămână de gheață întins, prea inflamat pentru a mă mișca din cauza suprasolicitării, lucrând la grădină. Nu pot să-mi fac liste în cap, ca la 4MMC, așa că sunt ca un nebun care face curățenie, grădinărit și reparații, sărind de la un lucru la altul.

Sincer, așa eram eu la 20 și 30 de ani, înainte ca creierul meu să renunțe complet la Societate. Într-adevăr, singura diferență este insomnia, vreau să spun, acest lucru este psihopat. Am făcut 0.07g la 9am joi. După ce am stat în pat exact 3 ore, scriu asta la 2:30, vineri dimineața, wtf.

Chestia asta este prea departe într-o singură direcție, practic, ceva lipsește din "experiența stimulentă" pe care o aveam cu MeowMeow și MDMA în umm, "departamentul de sortare și arhivare"(?) al creierului meu. Am cumpărat niște provizii pentru animale de companie astăzi și doamna a întrebat în trecere ce rasă de câini am avut și nu mi-am putut aminti!!! Ca, ce?!

Dacă aș putea face ca secretara creierului să își facă treaba și să aibă aceste niveluri de motivație și energie, cred că acesta este obiectivul final. Și din moment ce, de asemenea, am învățat recent despre MAOI, cred că voi salva pychedelics poate ca o "recompensă" pentru mine odată ce am această problemă mult mai gravă a Nootropics dat seama și cel puțin mai aproape de unde mă simt niveluri adecvate de motivație, pentru că am rahat serios pentru a obține merge pe naiba!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Puteți încerca, de asemenea, semințe de ruda siriană, de asemenea, acestea sunt un maoi, de asemenea. DAR VĂ RUGĂM SĂ CERCETAȚI INTERACȚIUNILE AȚI PUTEA MURI!
 
Top