Cum se creează pasta de viteză din a-oil?

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
De asemenea, aveți nevoie de etanol și acidificați un ulei pentru a ajunge la pH 7, nu sunt sigur cât de multă cofeină, dar puteți încerca singur făcând porții mici. De exemplu 100mL ulei, 100mL etanol și 100g-150g cofeină. Dacă nu vă place produsul final, ajustați proporțiile.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Cofeina nu este necesară pentru o chestie de calitate pură care este un nenorocit de cut mate.
Este total posibil să faci o pastă consistentă de produs pur fără cofeină.
 
View previous replies…

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
12
Reaction score
11
Points
3
O voi cumpăra și eu dacă costă 600 EUR
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Poate fi utilizat acid acetic 80%?
Sau acid oxalic? Acestea sunt mult mai ușor de obținut.
Și dacă acestea pot fi utilizate, ar trebui să spăl amfetamina cu izopropanol sau aseton după ce am terminat?
 
Last edited:

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
acidul sulfuric este cel mai bun. dacă nu îl puteți cumpăra, cumpărați o baterie veche de mașină (sau una nouă lol) spargeți-o și scurgeți lichidul care conține aproximativ 30% acid sulfuric, distilați apa și alte gunoaie și gata. :)
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Am niște acid sulfuric de vânzare atm, puteți verifica adăugarea mea și PM pentru detalii...
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Deci aceton + H2SO4 funcționează? Dar izopropanol + H2SO4?
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Făcut isopropanol+H2SO4 funcționează. Cel mai bun este metanol + H2SO4. Acetona ar trebui să funcționeze, dar eu nu am făcut-o niciodată.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Doar pentru a mă asigura că amestec ulei cu aceton sau h2so4 cu aceton și apoi îl adaug la ulei?
Pot să adaug exemplu să amestec 10 ml de h2so4 cu aceton și să îl adaug la 100 ml de ulei + 100 ml de aceton?
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
1:5 A-oil la aceton este mai bun și mai sigur. Cantitatea de H2SO4 variază, nu se poate spune exact de câtă cantitate este nevoie pentru ca 100 g ulei A + 500 g aceton să atingă pH 6.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Voi goli bateria și voi fierbe apa (până când h2so4 va începe să fumege). Asta ar trebui să-mi dea ~ 98% h2so4 pur. Și îmi pare rău că nu sunt vorbitor nativ de engleză. Deci amestecați aceton cu h2so4 și apoi adăugați-l la un ulei? Pentru că am văzut că așa se face într-un ghid, dar vreau doar să mă asigur că nu ard amfetamina. Am pipetă ca să o pot adăuga încet
 
Top