Eșantioane gratuite de la BB Forum pentru toată lumea!

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Sunt nou și sunt interesat de mostre. Mulțumesc.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Aștept răspunsul tău frate ;)
 

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Nu am fost pe aici de ceva timp până acum, așa că nu am răspuns înainte, acum ți-am trimis un DM.
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Bună, caut o mostră gratuită... cele mai bune respectz
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Hei frate! Va fi livrat în curând <3
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Bună, ce fel de eșantion trimiteți în curând... Sper că da... îl aștept cu nerăbdare.....many thanks
 

ENKICAN

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Oct 20, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Am fost offline pentru o vreme și acum că mă întorc îmi dau seama că am primit eșantionul meu gratuit... Am primit mefedrona chiar mai repede decât furnizorii mei de pe mai multe piețe... Nu am încercat-o niciodată înainte Așa că vă mulțumesc foarte mult pentru eșantion și pentru experiență!!! Va multumesc foarte mult
 

gearnfury

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 27, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună, în cazul meu aș dori să comand a-pihp în vrac, ar fi posibil?
 

Bobby234876

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Exemplu pentru Australia? Noroc
 

weishen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Registered.How pentru a obține Ssample ?
 

Romello99

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
aceasta este recenzia mea a eșantionului 2 mmc pe care l-am primit.La început am fost obtinerea orice efecte și mă întrebam de ce a fost și a fost pentru că am fost dozare o dată la fiecare 3 ore, pentru că am vrut să fiu precaut, dar după ce am aflat că oamenii redosează după o oră sau 2 în bew***** am început obtinerea efectelor și băiat a fost că cel mai bun mare am vreodată simțit pe uppers se simțea Adderall și cocaină amestecate împreună m-am simțit foarte euforic și fericit și muzica a sunat uimitor pe ea și efectele durează mult prea mult mai bine decât cocaina pentru a fi sincer singurul lucru care nu mi-a plăcut a fost comedown am simțit inima mea pounding după aceea și nu mi-a plăcut asta.overral 10/10 mi-ar cumpăra cu siguranță unele
 

narabreakingbad

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Oct 3, 2024
Messages
27
Reaction score
7
Points
3
Bună! Sunt curios de acest forum și aș dori să primesc o mostră gratuită.
 

yoyobas

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Oct 3, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Trimite-mi frate kg i trimite u monay mai târziu acum im broker...
 

Romello99

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
la început nu am avut niciun efect și mă întrebam de ce și a fost pentru că am fost dozat o dată la 3 ore pentru că am vrut să fiu precaut, dar după ce am aflat că oamenii redosează după o oră sau 2 între timp am început să primesc efectele și băiete a fost cel mai bun high pe care l-am avut vreodată simțit pe uppers se simțea Adderall și cocaină amestecate împreună m-am simțit foarte euforic și fericit și muzica a sunat uimitor pe ea și efectele durează mult prea mult mai bine decât cocaina pentru a fi sincer singurul lucru care nu mi-a plăcut a fost comedown am simțit inima mea pounding după aceea și nu mi-a plăcut asta.overral 10/10 mi-ar cumpăra cu siguranță unele
 

Pretzelking86c

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Am fost trimis 2 grame de 4mmc de la glitchy și sunt foarte mulțumit de ceea ce am primit! El a fost foarte receptiv cu comunicarea și procesul a fost o briză. Produsul a venit din Germania într-un plic discret care a fost sigilat într-o pungă etanșă. A fost foarte profesionist și sunt mulțumit de furtul lor. Cantitatea pe care am primit-o a fost mai aproape de 3 grame, iar consistența a fost un amestec de cioburi/cristale mari și bucăți sparte.

M-am bucurat de 4mmc în toate modurile posibile, în afară de boofing. Metoda mea preferată a fost să o folosesc în perfuzie, însă ingerarea orală a fost o metodă mai sigură și mai eficientă. Dacă se fumează, aș recomanda o căldură cât mai mică posibil și cantități mici la un moment dat, deoarece se produce o cantitate mare de vapori care nu este foarte plăcută dacă devine prea fierbinte sau prea multă. Insuflarea sau adulmecarea acestui 4mmc a produs un efect vizibil, însă arsura a fost destul de intensă, iar ochii mi-au lăcrimat bine.

Efectele au fost un impuls plăcut de energie, împreună cu o acuitate vizuală sporită și euforie care m-a motivat să mă ridic și să fac ceva fizic. Dansul a fost distractiv și ascultarea muzicii a fost incredibil de plăcută. Aceste efecte au durat aproximativ 2 ore, cu o scădere de încă o oră sau cam așa ceva înainte de a dori să iau o nouă doză.

Mahmureala a fost ușoară, însă am simțit unele pofte, oboseală și depresie care au durat aproximativ o jumătate de zi, dar au putut fi depășite cu un pic de tenacitate mentală.

În general, am fost foarte fericit și abia aștept pentru mai mult și pentru a încerca ceva nou de la Glitchy. Vă mulțumesc!
 

Attachments

  • ZShWmY5E1f.jpeg
    ZShWmY5E1f.jpeg
    4.9 MB · Views: 24
  • fSPIdmAMa7.jpeg
    fSPIdmAMa7.jpeg
    6 MB · Views: 58

Mordello

Don't buy from me
New Member
Language
🇮🇹
Joined
Oct 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, sunt înregistrat acum și sunt interesat de o mostră gratuită
 

part-time

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Nov 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, sunt interesat și de un eșantion.
 

tenthousendlies

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ce zici de medicamentele opioide. Aș dori o heroină. :) :)
 

tenthousandlies

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Încă mai vreau câteva, și IDC dacă cineva mi-a sunat numărul de telefon. Sunt copilul guvernelor și am tot dreptul să obțin medicamente dacă vreau. Am un domeniu deschis. Nu mi-e frică de nimic. Vreau o heroină am spus. :) :) Fii bun, sau fii bun la asta.
 

obishop

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Joined
Oct 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua. Pot să o am pentru un test?
 

Günter

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, sunt nou aici și mă bucur că am găsit acest forum. Aș putea obține o mostră ?
Aș fi foarte recunoscător și aș face o declarație despre produs aici.
Pace
 

jfrass

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
cum să obțineți o mostră gratuită?
 

KittyKat69

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei aici pentru a obține câteva mostre gratuite, dm'ing tine rn
 

trickydick

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nou și aș dori să încerc sample/s.
 
Top