• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Dead Drops in USA - În ce oraș?

The best city for dead drops?

  • New York

    Votes: 9 20.9%
  • Los Angeles

    Votes: 6 14.0%
  • Chicago

    Votes: 7 16.3%
  • Houston

    Votes: 4 9.3%
  • Phoenix

    Votes: 2 4.7%
  • Philadelphia

    Votes: 4 9.3%
  • San Antonio

    Votes: 0 0.0%
  • San Diego

    Votes: 4 9.3%
  • Dallas

    Votes: 3 7.0%
  • Austin

    Votes: 4 9.3%

  • Total voters
    43

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Nu încerc să fiu insultător Gordon, doar că a sunat ca și cum ai face meth picături moarte și prețul de meth este super scăzut pentru că cartelurile încearcă să distrugă toată concurența și reușesc. Am încercat doar să te ajut omule, de ce aș fi sărat când încerc să te fac să mă ajuți cu ceva super important pentru supraviețuirea mea și a mea. Am încercat să fiu foarte specific pentru că în primele două mesaje pe care le-am schimbat nu mi s-a părut că am fost înțeles, asta a fost tot.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Da, dar toate produsele care vin din Mexic sunt de-a dreptul nașpa. Aș plăti cu plăcere 100 de dolari pe gram dacă ar fi din nou marfă adevărată. Ceea ce este enervant este intermediarul căruia nu-i pasă dacă este gunoi, ei vor doar banii și vor vinde orice și vor spune că orice este bun atâta timp cât fac un dolar. Aceasta este oferta SUA din 2018/2019. Oricine ar veni cu marfă adevărată, puternică și pură ar prelua piața în cel mai scurt timp.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Aveți nevoie de niște picături în jurul Chattanooga Tennessee sunt
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
New Orleans este cel mai mare oraș de petrecere din lume și ne iubim drogurile
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Orașul Chicago ar fi de asemenea drăguț, astfel încât să nu mai fiu nevoit să conduc până în gaura aia de iad și să primesc din nou droguri plantate de poliție.
 

KingCharles1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Atlanta are o mare piață neacoperită de 4-MMC
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Vreun punct mort în Orlando?😬
 

terminus

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Wisconsin, Minnesota și Michigan ar avea cu siguranță nevoie de puțină dragoste.
Milwaukee, WI
Appleton, WI
Grand Rapids, MI
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
pm mă dacă cineva este dispus să facă picături moarte în denton texas (ca o oră distanță de dallas) 😽
am nevoie de stims
 
  • Like
Reactions: vis

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Am condus odată în Texas într-o călătorie de lucru. Câteva pistoale în portbagajul mașinii închiriate, pentru că știi cum e în Texas. Am observat un polițist care mă urmărea pe autostradă de kilometri întregi. În cele din urmă m-a tras pe dreapta. M-a pus pe scaunul din față al mașinii sale de patrulare. Au trecut câteva minute. Apoi mi-a spus că sunt liber să plec. A fost ciudat.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Pun pariu că există un număr bun de clienți în toate aceste orașe
 

Sly4Stkn

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zona Stockton California....reprezentând o populație mare în raport cu orașele din apropiere. Toate cele trei transporturi aici port apă afară la zona golfului căi ferate țară transversală și aeroport. Câștig puternic aici ...suntem gata să lucrăm hit me up
 

Brujo222

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇺
Joined
Jul 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vreun punct mort în Tampa?
 

Stars and sea

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Există produse în Statele Unite, vă rugăm să mă contactați
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Este doar experiența mea anecdotică, dar nu cred că "dead drops" ar fi ușor de implementat în America.

În primul rând, clientul se simte mai puțin în siguranță. Ei nu sunt obișnuiți, așa că ar trebui să-i atrageți, poate cu o mică mostră sau o reducere pentru primul cumpărător, dar oamenii sunt foarte neîncrezători atunci când dau bani fără un produs în mână.

În al doilea rând, cu excepția cazului în care este pe o aplicație de mesagerie securizată, care este doar atât de sigură, majoritatea nu se vor deranja. Ei vor doar să dea un telefon și să vină cineva sau să lase ceea ce vor. Comoditatea este rege, iar livrările la domiciliu sunt mai puțin convenabile decât livrările.

Este posibil, doar că ar fi nevoie de timp și de mult efort.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Cred că ar fi o idee bună câteva orașe rurale lângă unele dintre cele mari
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Carolina de Nord a fost dormit pe de ani de zile ... Eu conduc în sus și în jos pe coasta de est și la vârsta de ×× știu suficient despre teritoriu și ceea ce este cel mai popular pentru a utiliza în fiecare stat un fel de, dar eu pot repera nimic
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Imo, cred că cheia aici este să desemnați cu ce scară lucrați.

La scară mică și medie, poate de la grame la uncii, ar putea fi realizată cu ușurință atât în zonele rurale, cât și în cele urbane. Ambele ar avea avantajele și dezavantajele lor. Cu toate acestea, pentru cantități mici, este mai puțin probabil ca oamenii să vrea să conducă mai mult de 20 de minute pentru grame, imo, uncii 30 este tolerabil.

Pentru kilograme și mai mult, cred că trebuie să fie la periferia unui oraș mare. Nu sunt nici pe departe expert, dar șansa ca cineva să dea peste lire sau kilograme este prea mare, iar la un moment dat nu mai poți ascunde lucrurile ușor, dar asta înseamnă greutate mare.
 
Top