Bazele achiziționării anonime pe The DarkWeb

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Oricine are idei bune pentru o adresă de livrare pentru comenzi mai mari pe dark net, ținând cont de faptul că nu o pot monitoriza și nu pot verifica în fiecare zi și sunt conștient de faptul că ar putea fi sub supraveghere la un moment dat. Mă gândeam la case abandonate sau ferme rurale care nu sunt ocupate și care sunt de vânzare. Am nevoie de o adresă de livrare solidă ASAP
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
În ceea ce privește vânzătorii, aceștia trebuie să fie precauți în ceea ce privește livrarea, calitatea discretă făcând o mare diferență. Comandarea în astfel de locuri este mult mai alarmantă decât direct la domiciliu.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Da, dacă lucrătorul însărcinat cu livrarea trebuie să meargă la o adresă aleatorie la care nu a mai livrat niciodată sub un nume pe care nu îl recunoaște, va fi mult mai suspect decât un colet care merge pe o stradă ocupată pe care o frecventează sub un nume pe care îl cunoaște.
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
21
Reaction score
134
Points
28
Deals
6
Bună dimineața, oameni buni🇲🇽
 

LocksmithMons1

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună, vizitatori și membri ai forumului BB! Am scris acest articol despre anonimat pentru a-i ajuta pe cei care nu sunt conștienți de capacitățile Dark Web și de ce este anonimatul. Există, de asemenea, o explicație cu privire la modul de utilizare corectă a acestuia în contextul achizițiilor de medicamente. Vorbesc cu o mulțime de persoane pe forum și constat că unele dintre ele nu știu aceste lucruri. Sper că această postare vă va ajuta să vă atingeți obiectivele în siguranță.
Ce înseamnă anonimatul și de ce este important?Când o persoană este anonimă sau anonimă, înseamnă că identitatea, informațiile private sau comportamentele sale nu pot fi legate de ea. Anonimatul este o idee importantă cu multe ramificații și aplicații în mai multe domenii.
 

BBirute

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 21, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Întotdeauna am crezut că iphone este mai sigur decât android
 

lekgeri

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, vreau să împărtășesc un sfat pentru primirea de la punctele de colete. Aveți nevoie de id sau xero id al proprietarului sau parcell și id receptor.
Pentru a utiliza un nume fals și pentru a primi colete, utilizați un id fals, cum ar fi https://www.fakeid.pm
 

Moncler

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Apr 26, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Clar false!
Există o mulțime de site-uri unde puteți crea imagini ale unei cărți de identitate. Site-ul vă vinde aceste imagini, care au fost făcute gratuit. Ei nu vă trimit o carte de identitate fizică și nici imaginile nu sunt foarte bine realizate.[https://veriftools.net/en/dl_texas_new] Nici măcar nu au schimbat imaginile.

Vă rog să nu cădeți în această înșelătorie și să plătiți aproape 100$ pentru ea!

Nu știu dacă acest utilizator are ceva de-a face cu asta, dacă nu, vă rog să nu mai trimiteți o astfel de înșelătorie aici.

Sincer,
Moncler
 

LigthYagami

Don't buy from me
New Member
Language
🇧🇷
Joined
Oct 4, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Mulțumesc pentru informații, am fost un pic pierdut aici, acum știu unde să caut și ce să caut.
 
Top