5fadb sau 5cl?

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Bine, deci este mai puternic, dar mai puternic nu înseamnă neapărat mai bun. Aveți idee care sunt efectele în comparație cu 5f?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Am primit feedback de la clienți care spun că funcționează mai bine
 
View previous replies…

talibanetis

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
în opinia mea, cel puțin a face un lichid este cel mai bine pentru 6cl, nu mi-a plăcut MDMB - CHMINACA
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Noi nu folosim produsele și nu știm exact cum se simt diferitele produse, este ca și cum un tip de chips de cartofi are arome diferite, unora le place aroma de grătar, iar altora aroma de roșii. Există întotdeauna diferențe individuale, nu-mi place când oamenii mă întreabă care este cel mai puternic produs, de fapt dacă îți plac chipsurile cu aromă de roșii vei simți că orice alte chipsuri de specialitate nu sunt pe placul tău, în acest moment îți place doar acela, putem analiza punctele forte și slabe doar din punct de vedere al datelor obiective, nu reprezintă sentimente subiective. În ceea ce privește ce nevoi au clienții ce produse le plac ce sentimente, aceasta este libertatea lor!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Realizarea unui lichid foarte diluat este cea mai bună pentru ca noidele cele mai puternice să facă spice normal. Nu știu cum este experiența cu excepția intoxicației, așa că până atunci alți factori sunt irelevanți. Cele mai giveback-noids (resurse pământești de rezervă) după valoarea C1 (dacă se găsește pe wikipedia) este MDMB-CHMINACA & HU-210. Este, de asemenea, un Horror House Fun de ingerat în stare pură (doar un micro strop; pentru a fi sigur că nu va fi doborât așa cum sunt eu cu ușurință). Noids este cel mai abundent produs chinezesc, este destul de ușor să importați precursori și să faceți un condiment fin și umflat, iar narcoticele sub formă de pulbere gata sunt cele mai ușor de cumpărat în vrac cu o marjă de profit uriașă. Dacă faci un spray la un condiment puternic, dar fără pericol (prin pufuri lente de fum) ai ~ 50 de ori cantitatea de pulbere pentru a vinde ca un condiment de top cu puține supradoze.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Aceasta este o copie a celei mai mari părți a răspunsului meu din firul similar care nu a primit niciun răspuns, care este de interes aici:
Optați pentru cel mai puternic, cea mai mică doză, noid OD:ic. Dacă doriți să diluați noidul, atunci forța lapidării este singura care contează și ieșiți din calea răului (greu de OD).
Am făcut JWH-210, un noid foarte comun la site-uri, și 5CL. Primul este un vechi înlocuitor slab plictisitor de JWH-018 cu efect de diminuare rapidă.
5CL Am eșantionat uleiul aici. Este foarte puternic, cu tot respectul meu. 5CL este cel mai cunoscut dintre noidele moderne care ucid indazolul. Vă dăunează doar dacă luați o supradoză, ceea ce este o prostie, deoarece este atât de puternic în microdoze, astfel încât toți trebuie să fie precauți la dozare. JWH-210 este greu să iei o supradoză.
Obțineți cea mai puternică (ultima?) MDMB-CHMINACA, unde mai puțin înseamnă mai mult. Chiar vreau ca MDMB să se confrunte cu vechiul rege HU-210 care este de 100-800 de ori mai puternic decât THC-9 natural din canabis și durează mai mult o_O :eek:
 

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 6, 2024
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Aș încerca 5fmdmb2201 adb-butinaca MDMB-4en-PINACA 4fadb etc
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
alegere excelentă de indazoli fără milă o_O
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
5f au de obicei o durată mai scurtă, dar un efect mai ridicat.
 

noidsking

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
43
Reaction score
4
Points
8
da, prietene, ai dreptate, clientul meu a spus că amestecă 5F și 5cl, deoarece 5f este mai puternic, dar durează mai puțin, așa că le amestecă pentru a face produsul mai puternic și mai durabil
 

ragnaria

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 15, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Deals
3
MDMB-INACA este cel mai ușor de manipulat. Și funcționează printre cele de top. Nu veți regreta dacă veți comanda MDMB-INACA
 

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Ce este atât de bun la mdmb-inaca în comparație cu 5c? Am crezut că mdmb-inaca este doar un precursor.
 

cvvvxa

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
5f durează pentru o cantitate mică, dar este extrem de puternic, mult mai puternic decât mdmb-4en-pinaca, a avut oameni supradozaj rău la doze de 500ug, să fie foarte atent, iarba bună ca doze fără efecte secundare sunt 100ug
 
Top