5cl-adb-a (MDMB-4en-PINACA) Informații și întrebări legate de sinteză

r*****recursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
O altă întrebare pe care o am - sunt suficiente 2-3 ore de agitare și încălzire pentru a duce această reacție la final sau ar trebui să merg pe 4-5 ore, așa cum se menționează în alte articole?
 

r*****recursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Am făcut TLC, după 3 ore conversie aproape 100%, 4 ore niciun precursor prezentat (ideal 3-4 ore, dar și 2-3 ore sunt de obicei bune)
 
View previous replies…

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Aceasta este, de fapt, scrierea mea pe care acest utilizator tocmai a repostat-o și a adăugat câteva întrebări, obișnuia să lucreze cu această persoană, dar am auzit unele plângeri despre ei recent. Mulțumesc pentru compliment cu privire la explicațiile mele. Sunt total de acord cu analiza dvs. a stării actuale a pieței chineze, foarte perspicace. Mult prea mulți vânzători chinezi iau doar scurtături în producție, nu purifică sau nu fac niciun fel de verificare analitică a precursorilor lor, doar din lăcomie. Astfel, foarte mulți clienți din întreaga lume cumpără precursori foarte necurați, pe care îi folosesc pentru a produce produse necurate cu subproduse necunoscute și posibil toxice/periculoase. Este foarte trist și de aceea încurajez toți producătorii de produse finale care dispun de mijloacele necesare să își facă datoria și să își trimită produsul la o terță parte pentru verificarea analitică a purității și identității prin GCMS/LCMS/HPLC/NMR etc. Dacă vindeți produse către utilizatorii finali fără să faceți acest lucru, sunteți iresponsabili și puneți în pericol sănătatea și viața oamenilor.

Dacă cineva are nevoie de indicații cu privire la companii de testare terțe care pot face acest lucru la prețuri rezonabile în SUA, trimiteți-mi un PM. Nu vă puneți clienții în pericol. Lăcomia și ignoranța sunt la originea celor mai multe dintre aceste rele.
 

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
De asemenea, încurajez cu tărie orice producător să își facă timp pentru a învăța această a doua metodă de extracție mai avansată. 5f & 5cl verificate analitic, obținute prin simpla scufundare a produsului în apă cu gheață cu ajutorul primei metode, nu au aproape NICIODATĂ o puritate mai mare de 70-80% și cine știe ce fel de alte deșeuri se lasă în produsul final.
 

benz4k

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
ați folosit extracție cu gheață sau cu dcm, am încercat acest writeup pentru mdmb-5br-inaca, am amestecat 4h la 80C, dar nu există pulbere în apa cu gheață, doar puțin ulei
 
View previous replies…

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Și încă ceva - dacă încălziți prea mult sau prea puțin această reacție, veți obține un produs final dizolvat sub formă de ulei. Dacă rămâneți cu un ulei, există metode de recristalizare a pulberii din ulei și un solvent, dar acestea sunt oarecum complicate pentru un chimist începător. Cu toate acestea, pot fi realizate cu ușurință cu instrucțiunile corecte, anunțați-mă dacă este nevoie de îndrumare.
 
View previous replies…

incomecam

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 27, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sunt interesat de produsul finit, îmi puteți indica direcția corectă?
 

Celdren

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
ce este ingredientul nr. 1 și cum îl obțineți? ingredientul principal
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
mdmb-inaca, puteți cumpăra sau sinteza
 
View previous replies…

janet@gmail

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Da, voi avea nevoie de îndrumare dacă cumpăr de pe site-ul dvs. (MDMB - INACA ) , mai este disponibil?
Cum rămâne cu calitatea ?
 
Top