Question Czym jest kryształ bu ku

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
YUK!!! Wygląda na to, że Alexander Shulgun sam to zaprojektował. Psychodeliczna prędkość jest.....mało angażująca dla moich codziennych czynności. 😅
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Próbowałeś?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2023
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Yeah just recieved some.is there anyw to use it to turn it into something better.everything ive read about it says its killing people, mostly people with meth and fent in thier system.thats a lil too close to home for me but hate to throw it.like to synth into something else but only have distillation setup with reflux and extra condensers.dont have 5 or 3 necks.any ideas?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Nigdy nie widziałem czegoś takiego jak fala sprzedawców BU/KU w zeszłym roku (i najwyraźniej nadal trwa). Po prostu wyskakiwali niezależnie od recenzji i odmawiali podania rzeczywistej nazwy chemicznej, bez względu na to, jak bardzo ich dręczyłeś. W końcu zaciekawiłem się i pobrałem prawdziwą próbkę, ale niewiele z tego wynikało.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Eutylon

Syntetyczny katynon

CAS: 802855-66-9
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
675
Points
93
Czy jest to obecnie legalne w Chinach?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Produkcja w Chinach nie jest obecnie nielegalna
Nasza fabryka również produkuje
Cena jest bardzo niska, a jakość gwarantowana.
Mogę to zapewnić, jeśli chcesz
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Jeśli palisz go w bluncie i brudzisz, to w rzeczywistości jest dość euforyczny, ale musi być palony w ten sposób.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Jeden z naszych amerykańskich dostawców wysłał mi 3,5 g eutylonu jako bezpłatną próbkę. Mam gram dla kumpla i wypaliłem około grama. W smaku przypomina czarną lukrecję i ma właściwości pobudzające, ale niewiele w dziale euforii. Został mi jeszcze gram lub trochę więcej i w porównaniu do większości tego, co widzę, jest dość brązowy i miękki. Chciałbym go rekrystalizować, ale nie jestem pewien, co byłoby dobrym rozpuszczalnikiem. Ma ktoś jakiś pomysł? Nie mam dużego wyboru pod ręką. Mam; anhy. Iso anhy aceton chloroform naptha octan etylu i woda. Spirytus mineralny. jeśli polarne, niepolarne czyszczenie pomogłoby, jakie powinny być 2 rozpuszczalniki? Rozglądałem się przez około 1/2 godziny, ale nie dowiedziałem się zbyt wiele o rozpuszczalności
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Woda + aceton (1 proszek /1,5/1).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Jego rozpuszczalność w wodzie wynosi w zasadzie 0. Skończyło się na octanie etylu i wodzie, które zrobiły z niego trochę śmieci (mieszałem go z ciepłem przez około 5 minut 2 razy i oddzieliłem wodę), a następnie rekrystalizowałem, dodając ISO do octanu etylu i podgrzewając, a następnie umieszczając go w zamrażarce, co zwróciło surowe białe kawałki, które były ogromną poprawą
 
Top