Synteza efedryny z propiofenonu

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Last edited by a moderator:

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Hej G.patton, czy mogę użyć jodu jako substytutu halogenu w tej reakcji? Czy zamiast bromu można użyć HBr/nadtlenku wodoru?
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Przepraszamy, jeśli wiadomość się powtarza. Czym jest odwrotna lodówka w tej procedurze? Nigdy o tym nie słyszałem
 
  • Like
Reactions: T 3

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Wierzę, że coś zaginęło w tłumaczeniu! Spróbuj zastąpić słowa "reverse refrigerator" słowami "pressure-equalizing addition funnel" i zobacz, co wtedy pomyślisz :);):cool:! Jest tam jeszcze kilka innych miejsc, nad którymi wciąż pracuję!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
W tej metodzie występują nieścisłości.
Przygotowujemy film na ten temat, spodziewaj się go wkrótce.
 
View previous replies…

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Ale jak opłacalna jest produkcja efedryny tą metodą? Czy możemy całkowicie polegać na tej metodzie produkcji?
 

Mr.blank00

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Witam wszystkich. Czy ktoś może podać link do produkcji efedryny, pseudoefedryny z d-l alaniny, metylaniny, wczoraj ktoś to opublikował, ale nie mogę tego znaleźć, proszę o pomoc.
 
  • Like
Reactions: gmo

ilovelamp

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 8, 2023
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Wujek Fester ma rozdział zatytułowany "Gotowanie własnej efedryny" w swoim The Secrets of Methamphetamine Manufacture 8th ed. Od jakiegoś czasu ciekawi mnie ta metoda. Może ona zrewolucjonizować tajną chemię, jeśli jest tak łatwa, jak się wydaje. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć wideo krok po kroku.
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Po wyczerpaniu moich zasobów próbujących uzyskać pseudo pigułki, natknąłem się na tę dokładnie metodę przeglądając książkę Festers i ponownie nabrałem nadziei. Z tego co zrozumiałem, jest to mniej więcej równoważny proces do warzenia własnego alkoholu od podstaw. Gotowanie wody, dodawanie cukru (lub melasy) i drożdży - sekretnym składnikiem tym razem jest benzaldehyd, który znajduje się w olejku z gorzkich migdałów w nieco wysokich stężeniach (w zależności od marki), z tego co rozumiem. Mniej więcej 90% czystości? Można go znaleźć w sklepie spożywczym itp. w dziale z przyprawami/aromatami. Na małej buteleczce olejku migdałowego będzie dosłownie napisane "zawiera: benzaldehyd". Nie wiem, czy olej migdałowy musi być rafinowany przed dodaniem do "zacieru drożdżowego", biorąc pod uwagę jego czystość - nie widzę, aby zanieczyszczenia mogły potencjalnie zakłócać proces fermentacji. Czy ktoś wie? Czy ktoś fermentował benzaldehyd i uzyskał efedrę w ten sposób? Proszę, daj mi znać.

Jak tylko coś wymyślę, podzielę się dobrymi wieściami. o7
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Nie sądzę, że BAE to 90% benzaldehydu. Myślę, że to 90% etanolu. Zdecydowanie wymagałoby to destylacji i straciłbyś tyłek na cenie. Są tańsze rzeczy, z których można uzyskać benzaldehyd. Jestem pewien, że ekstrakt z migdałów nie mógłby zastąpić benzaldehydu bez oczyszczenia i koncentracji. Zbadałem to dogłębnie i zdecydowałem, że nie jest to dobry wybór dla mnie. Beczka o pojemności 55 galonów może wyprodukować 20 g L-pac co 4 dni. Uzyskanie tych 20 g z ponad 50 galonów osadu wymaga sporo pracy.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
To znaczy, pozwól mi się lepiej przyjrzeć, jestem mniej więcej poza SOMM # 8 Festera. Prawdopodobnie masz rację, jeśli to kiedykolwiek działało, to prawdopodobnie 20 lat temu, po pewnym przetworzeniu. Brzmi to tak, jakby było odpowiedzią na wszystkie nasze modlitwy, jeśli efedryna jest poza limitem i nie ma innych opcji. Powinienem stosować ten sam sceptycyzm w stosunku do niektórych z tych rzeczy - takich jak możliwość zrobienia czegoś w mgnieniu oka z Levo z inhalatorów. Powinienem już wiedzieć lepiej, że gdyby to było takie proste, więcej, jeśli nie wszyscy, by to robili i byłoby to HOT. Uczę się całkiem sporo, choć wkładam pracę w rozgryzanie tych rzeczy... trudny sposób.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
To działa, zostało zrobione, zrobione i zrobione. Całe "ekstrahowanie 20 gramów L-pac z 50 galonów cieczy" widziałem ogromne tajne wirówki, zamiast 15 ml probówek wirówkowych, 5 galonów wiader z pokrywkami. Albo urządzenie do ciągłego procesu. Można je kupić za 10 tysięcy dolarów, więc teraz rozważasz 3-fazowy silnik o mocy 2 KM, spawaną karuzelę i co najmniej piwnicę lub garaż. Nie możesz po prostu wytrącić 50 galonów rozpuszczalnika, ponieważ baza będzie kosztować tak dużo. Google Scholar pokaże ci setki artykułów na ten temat. Myślę, że mógłbym zrobić octan fenylu taniej. Kiedyś czytałem reakcję na Science madness. Facet potrzebował bezwodnego etanolu. Aby go uzyskać, złamał octan etylu i pomyślałem, że to szaleństwo, kiedy można go samemu destylować, ale wiesz, miał bezwodny etanol w mniej niż 1 godzinę, a octan etylu kosztuje 25 USD / litr, więc jeśli potrzebujesz tylko 150 ml. To. Wygląda. Dużo. Bardziej atrakcyjnie
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Na YT znajduje się film NileRed, w którym uzyskuje stosunkowo czystą próbkę "olejku eterycznego z migdałów" lub czegoś podobnego z serwisu eBay i mówi, że jest wystarczająco czysty, aby można go było użyć - tak jak jest - w reakcjach, ale i tak go oczyszcza. Fester mówi, że należy uruchomić próżnię na kilka minut, aby usunąć HCN. Wspomniano, że BAE/benzaldehyd jest substancją kontrolowaną w USA, co jest zabawne, ponieważ wczoraj dosłownie złapałem małą butelkę BAE na targu, podając jako jedyny składnik: benzaldehyd. Zdaję sobie sprawę, że na papierze brzmi to lepiej.

Przykro mi, mój przyjacielu, Frit, nie jestem w stanie zrozumieć tego, co mówisz. To, co widziałeś i zdecydowałeś, że było lub nie było praktyczne dla ciebie lub kogokolwiek innego, niekoniecznie będzie prawdą dla wszystkich. Próbuję uruchomić produkcję, bracie, jeśli wiesz, co mam na myśli, a tym, co mnie powstrzymuje, jak na razie, jest brak pewnego składnika. Na razie mam Ma Huang jako ostatnią deskę ratunku, ale nawet nie próbuję iść tą drogą, jeśli nie muszę. Moim głównym priorytetem w tej chwili i w przyszłości jest nie zwracanie na siebie uwagi i nie pozostawianie po sobie śladu.

Jeśli ktoś chciałby zwiększyć produkcję, Fester mówi, że jest to realna alternatywa dla kupowania tabletek lub ekstrakcji roślin. Jeśli ktoś chciałby uruchomić 5-galowe wiadro lub dwa do fermentacji benzaldehydu, to żaden ze sprzętów, o których mówisz, nie jest potrzebny, a koszt melasy/cukru/drożdży/BAE nie jest dla mnie istotny. Chociaż aparat do destylacji / refluksu itp. Byłby miły i pomocny, jeszcze tam nie jestem.

Ekstrakcja L-PAC jest stosunkowo prosta (zgodnie z tym zarysem w somm). Przefiltruj zacier i użyj płukania toluenem lub eterem, aby go wyciągnąć i odparować. Staram się doprowadzić ten proces do efedryny, więc następnym krokiem jest użycie metyloaminy do redukcji. Jeśli to zostało zrobione i zrobione, to nikt tak naprawdę o tym nie mówi ani nie wydaje się wiedzieć zbyt wiele, że jestem w stanie znaleźć. Wybacz mi, że szukam rozwinięcia i biorę wszystko z przymrużeniem oka, pomimo całej tej giętkości i ulicznej wiarygodności. Jak powiedziałem, w każdym razie wiele się uczę w procesie porządkowania tego wszystkiego. Dziękuję za poświęcony czas i wkład. o7
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
To jest norefedryna, próbowałem, dostałem biały proszek gorzki jak efedryna i reaguje jak efedryna, ale to jest norefedryna i nie może być używana do produkcji metamfetaminy.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Nikt z administracji ani nikt inny nie odpowiedział na moją uwagę, że zdjęcia chemikaliów na końcu przedstawiają efedrynę, efedrynę lub pseudoefedrynę. Intryguje mnie również, jaki mechanizm zmienił tę chiralną cząsteczkę w inną z określonym układem stereo 2 chiralnych węgli. Zwykle wymaga to chiralnego reagenta lub wytwarza racemiczny produkt. Proszę, muszę poznać te czary
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Oto, co wymyśliłem, składniki ekstraktu z masła migdałowego, woda, alkohol (36%) i olej z gorzkich migdałów.
Prawo stanowe i federalne stanowi, że ekstrakt migdałowy musi zawierać co najmniej 1% olejku z gorzkich migdałów. Tak więc woda, ponad 36%, ponieważ jest wymieniona jako pierwsza, 36% etanolu, to co najmniej 73%.
 
Top