Synteza 25B-NBOME z benzaldehydów za pomocą nitrometanu

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Zgaduję, że mówię tylko do siebie, ale wydaje się, że łatwiej byłoby zredukować nitrostyren do 2,5 MO-PEA za pomocą Zn i HCl...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,046
Points
93
Nie, nie można pominąć jednego kroku, otrzymując nienasyconą substancję lub tracąc wydajność. Kwas octowy z cynkiem w warunkach bezwodnych może działać lepiej. Jeśli tylko nie weźmie się bezwodnego kwasu HCl.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Dzięki, będziesz musiał spróbować użyć kwasu zamiast chlorowodorku i zobaczyć, jak to działa...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
W ogóle nie mówisz do siebie. Jest to dla mnie bardzo interesujący artykuł i zbieram zapasy, aby go wypróbować. Uwielbiam pomysł posiadania tak potężnego psychodeliku! Nigdy nie byłbym nieodpowiedzialny i nie próbowałbym podawać go jako kwasu - moim zdaniem to właśnie zrujnowało te narkotyki. Zmieniło to spojrzenie ludzi na nbom, kiedy ludzie zaczęli umierać, ponieważ prasa chciała tylko sensacyjnej historii!
Osobiście ZAWSZE dawkowałem je odpowiedzialnie i uważałem je za dobre psychodeliki! Również posiadanie 2cb w pierwszej kolejności byłoby cudowne, spójrzmy prawdzie w oczy. Być może będę musiał kupić 1/2 kg 2,5-dmo benzaldehydu. (Dosłownie, ponieważ nie mogę znaleźć nikogo, komu ufam, że sprzeda mi mniej niż to!). Jest tak wiele różnych rzeczy, które można zrobić z 2,5-dmo benzaldehydem, więc nawet jeśli jest więcej kroków do końcowego produktu, którego szukam, niż gdybym kupił tryptaminę, faktem jest - nie ma tak wiele, co można zrobić z tryptaminą, która interesuje mnie tak bardzo, jak fenetyloaminy - ze względu na tolerancję wolę wysoce psychodeliczne fenetyloaminy niż tryptaminy (ogólnie - jest jednak kilka wyjątków).
Trzeba kochać alibabę...
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Spróbuj przeczytać, może Cię zainteresuje?
SYNTEZA N-(CHLOROWCOWANYCH) BENZYLOWYCH ANALOGÓW SUPERPOTENCJALNYCH LIGANDÓW SEROTONINY
J. Chil. Chem. Soc., 59, Nº 3 (2014)

W 2003 roku wstępne badania doprowadziły do wniosku, że podstawienie N-2-
metoksybenzylu, nie tylko fenyloetyloamin, ale również
fenyloizopropyloamin, tryptamin i 3-(2-aminoetylo)-(1H,3H)
chinazolino-2,4-diony związane z typowym antagonistą receptora 5-HT2
ketanseryną, skutkuje szczególnie wysokim powinowactwem do receptorów 5-HT2A.5

Wszyscy, których znam, uwielbiają 25I nad 25B i 25C, jest to świetny psychodelik i łagodny dla umysłu...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Wydaje mi się, że słyszałem o tym artykule, zerknę na stronę .....

Wiem, że chemia na razie mnie przerasta, w sensie praktycznym.

Wciąż próbuję zredukować 3,4,5-TMONS, które wyprodukowałem, do odpowiedniego PEA. Iv udało się to raz w naprawdę złych plonach metodą NaBH4 / CuCl2, ale za mało, aby jeszcze użyć. Mam kilka różnych nitrostyrenów/nitropropenów gromadzących się w mojej kolekcji próbek, pomyślałem, że będę pracował z tym, którego mam najwięcej, dopóki nie zrobię tego dobrze!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tak. Może to jednak zająć kolejny rok 😂
 

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Mam problem z uzyskaniem 2-metoksybenzaldehydu do kroku 4, czy można go zastąpić 4-metoksybenzaldehydem lub czy istnieje zalecenie dotyczące innego związku?
 

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
@WillD Witam Pana, mam problem z uzyskaniem 2-metoksybenzaldehydu do kroku 4, czy można go zastąpić 4-metoksybenzaldehydem lub czy istnieje zalecenie dotyczące innego związku?
 
Top