Metoda wstrząsania i pieczenia dla 4 mmc

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
2-bromo-4metylopropiofenon in
DCM
Step 1
 

Attachments

  • rNpd3n4QRC.png
    rNpd3n4QRC.png
    592.6 KB · Views: 591

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
aby całkowicie uszczelnić słoik. Kiedy wlewam metyloaminę, gaz nie może się ulotnić, a następnie dodatkowo uszczelniam słoik taśmą.
 

Attachments

  • eDiU7AoM9V.png
    eDiU7AoM9V.png
    346.4 KB · Views: 527

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
55
Points
28
Czy bardziej efektywne jest zamknięcie pojemnika, aby gazy z 40% wodnego roztworu metyloaminy nie wydostawały się na zewnątrz, czy pozostawienie otwartego pojemnika, aby gazy swobodnie się ulatniały?
Dziękuję!!!
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Otrzymujesz 4 mmc wolnej bazy w dcm na wierzchu masz monometyloaminę
Po wyjęciu monometyloaminy i dodaniu wody, a następnie przemyciu mamy
4mmc freebase oil
 

Attachments

  • jPqtwu5mBZ.png
    jPqtwu5mBZ.png
    880.3 KB · Views: 555
  • hAud5bm3OF.png
    hAud5bm3OF.png
    516.2 KB · Views: 505

Dexterror

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jun 29, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Mam pytanie, dlaczego bierzesz górną część roztworu do podgrzania? dolna część to 4mmc freebase? Więc dlaczego bierzesz górę?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Wideo shake and bake

 
View previous replies…

Dexterror

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jun 29, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Czy mogę to zrobić z NMP? Jeśli mogę, proporcje NMP są takie same jak DCM?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
329
Reaction score
274
Points
63
Czy w Rosji nie sprzedawano zestawów ze wszystkimi potrzebnymi chemikaliami i tą metodą, aby ludzie mogli samodzielnie wytwarzać 4-MMC, zgrabnie obchodząc przepisy dotyczące narkotyków?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
tak, robią to, ale zrobili gówno bez mmc xD
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
mówią na nim debk 2b4m i benzen był 9% 2b4m
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Zgadzam się z powyższymi postami. Wideo musi być umieszczone gdzieś, gdzie możemy je obejrzeć. Następnym krokiem jest analiza czystości.
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Myślisz, że kiedykolwiek będzie można to oglądać? Jestem naprawdę zainteresowany, brzmi niesamowicie
 
View previous replies…

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Substancja ta jest już zakazana w wielu krajach.
Jeśli odnosisz się do bycia oglądanym jak na filmie, który ma być zmyślony... absolutnie! Wiele osób żyje oglądając syntezę substancji. Jestem jednym z nich! 👍
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Nie, mam na myśli, czy ktoś prześle wideo, abym mógł je zobaczyć lub wysłać mi link do miejsca, w którym się znajduje, abym mógł to sprawdzić, uwielbiałem 4mmc 4emc i 4mec, mieszałem je wszystkie razem z metylonem i spadochronem, to był wspaniały czas, aby być żywym :) Chyba naprawdę chcę zobaczyć, czy będę w stanie ponownie doświadczyć tej substancji, nigdy nie mogę jej nigdzie znaleźć na sprzedaż i... Chciałbym czegoś kompaktowego i prostego jako metody,

Na marginesie, dlaczego do cholery wszyscy mówią, że 4mmc pachnie jak kocie szczyny? Ja na przykład nigdy nie widziałem 4mmc ani żadnego z jego analogów, które pachniałyby jak coś nawet zdalnie zbliżonego do kocich szczyn, pachniało bardziej jak kwiatowo, jak w dziwny sposób, jak kokaina ma kwiatowy rodzaj silnego zapachu, ? Czy ktoś zna odpowiedź na to pytanie, i hej, jeśli masz wideo, lmk proszę i dziękuję!
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Zgadzam się z Tobą w kwestii zapachu. Dla mnie też trochę kwiatowy.
Miałem kilku znajomych, którzy naprawdę uwielbiali ten zapach! Narkomani dożylni. Kiedy ich podłączałem, biegli do łazienki, żeby się wysrać! Myślę, że to wrzuciło ich GI na wysokie obroty! Lol

Daj temu czas. Ktoś zacznie to produkować. Niestety, prawdopodobnie za wyższą cenę niż na początku lat 2000.
Kiedy był dostępny, był jedną z największych nowości. Nigdy nie próbowałem Methylone, słyszałem, że też jest dobry, ale mój kumpel chemik powiedział mi, że 4MMC jest jego ulubionym obok MDMA, GHB i meskaliny.
 
Last edited:

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Zaufaj mi, bracie, słuchaj, kiedy bierzesz 4mmc, dostajesz wielki pośpiech, ale szybko zanika, to jest, gdy dozujesz bkmdma, to będzie tak, jakbyś właśnie wskoczył do basenu z wodą bloooooshhh I będziesz ponownie zanurzony w jeszcze doskonalszej euforii przez jeszcze dłuższy czas, a następnie weź je oba razy następujące
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
55
Points
28
Czy kiedykolwiek syntetyzowałeś bk-MDMA?
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Podobało mi się również mieszanie butylonu w miksie 4emc 4mec i metoksetaminy lub 2cd w zależności od tego, jak chciałem, aby to poszło, 4emc 4mec zmieszane razem ludzie upadają do tyłu na podłogę zęby paplają dziko omg omg omg omg metoksetamina daje powolne szerokie oczy whoah rzeczy wyglądają na większe, a 2cd zmieszane w jest po prostu stare *****y :)
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Stary, to zupełnie nie to samo, jeśli możesz wypróbować 4emc !!! To prawie dokładnie to samo
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Ok, będę musiał mieć oko, by spróbować.
 

WildDoc

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 5, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Czy muszę schładzać roztwór, gdy dodaję metyloaminę, czy tylko wtedy, gdy wlewam kwas hcl?
 

dr.zee

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
I was made this way for fun haha is much small steps on this way and dcm u need heat no shake hah
 
Top