Question Pytania do producentów na forum BB. Jaki jest Twój największy sukces w zaciemnianiu przesyłanych pakietów?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Potraktuj to jako swego rodzaju ankietę. Prowadzę badania na temat tego, co wydaje się być najskuteczniejszą metodą wśród wysyłek leków do nabywców. Wszyscy mamy swoje własne, unikalne techniki ukrywania paczek z narkotykami, aby uniknąć ich przejęcia podczas wysyłki. Chciałem więc zapytać innych producentów, jaki jest wasz sposób na to?

Aby zachować czystość postu, byłoby miło, gdybyś opisał swoją technikę i zaznaczył, do którego konkretnego narkotyku ma ona zastosowanie (można zaciemniać różne substancje na różne sposoby). Byłoby miło odnotować, czy jakakolwiek paczka zapakowana w ten sposób została kiedykolwiek skonfiskowana. Opisz, co sprawia, że twoja metoda jest wyjątkowa i jakie są jej zalety / środki bezpieczeństwa. Byłoby również wspaniale, gdybyś używał różnych sposobów w godzinach nadliczbowych, aby porównać je indywidualnie w oparciu o Twoją osobistą opinię. Być może najważniejsze, podziel się z nami etykietami związanymi z konkretnym narkotykiem (jak oznaczyłeś paczkę na zewnątrz, aby służby celne mogły ją odczytać).

Ten post jest naprawdę skierowany do osób z doświadczeniem. Jeśli wysłałeś jedną paczkę i nazwałeś to dniem, to nie dowodzi to skuteczności twojego podejścia. Nie jestem fantazyjny i gówno wart. Nie musisz mieć tagu "Producent", aby zaangażować się w ten wątek. To tylko osobiste doświadczenie.

Myślę, że mała dyskusja nikomu nie zaszkodzi.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Popularne substancje są koszmarem w transporcie. Jeśli psy mogą je wyczuć, twoja praca staje się o wiele trudniejsza. Trawka, coce, xtc, metamfetamina itp... Wymagają uszczelnienia próżniowego, a nawet wtedy nie jest to gwarancja. W przypadku tych substancji gra toczy się w zasadzie o to, czy zostaną złapane, czy nie. Jeśli jesteś naprawdę dobry, może 5% twoich paczek zostanie zajętych. Niemal niemożliwe jest, by nie zarekwirowano żadnej. Ludzie nie zdają sobie z tego sprawy, bardziej niż o cokolwiek innego chodzi o to, jak paczka została wysłana. Jeśli są jakieś czerwone flagi, istnieje prawdopodobieństwo, że paczka zostanie przeszukana. Brak adresu zwrotnego, niejednoznaczny opis, etykieta utworzona online, niska deklarowana wartość itp.
W przypadku tego, co obecnie wysyłam, jest to dość łatwe. W zależności od kraju czasami nie muszę tego w ogóle ukrywać, ponieważ jest to legalne. Nie mogą konfiskować przedmiotów, które nie są zabronione. Zazwyczaj jednak ukrywam go w jakimś przedmiocie. Coś małego, co można wydrążyć, aby zmieścić kilka gramów proszku. Nie chcesz też, by przedmiot był łatwy do otwarcia. Aby uzyskać dostęp do zawartości, przedmiot musi zostać zniszczony. Tak długo, jak jest dobrze zapakowany, nie wygląda podejrzanie na zdjęciu rentgenowskim. Używam wacików, aby zapakować go naprawdę ciasno, aby nie było pustej przestrzeni. Przedmiot nie powinien być zbyt ciężki ani zbyt lekki, więc można włożyć tylko tyle do jednego przedmiotu lub naprawdę wypełnić go bawełną lub czymś innym, aby zwiększyć wagę. WYCIERAJ WSZYSTKO!!! Zamiast otwierać przedmiot, jeśli uznają go za podejrzany, wytrą go na zewnątrz i przetestują pod kątem pozostałości. Mam nadzieję, że to pomoże
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
164
Reaction score
160
Points
43
Gra staje się bardziej skomplikowana, gdy dochodzi się do stugramowych przesyłek.
Ale tak.
Pierwszą czerwoną flagą jest kraj pochodzenia. Jeśli mieszkasz w stanie narkotykowym, będziesz miał problemy z wysyłką na inne kontynenty, takie jak USA.
Widziałem kilka ofert małych G z Europy z ekspresową wysyłką do USA lub Australii. Nigdy tak naprawdę nie działało, powolne i stałe jest najlepszą opcją i znam wielu sprytnych sprzedawców, którzy oferują tylko opcję zwykłej poczty tylko do tych krajów. Wystarczy, że jedna paczka zostanie przejęta, aby rozpocząć budowanie sprawy i dochodzenie. Bądź bezpieczny G's i ostatni.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Testowanie z zewnątrz. Ciekawostka...
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Przepraszam, nie, mam na myśli tylko przedmiot, w którym znajduje się produkt. Na przykład, jeśli ukryłem kokainę w pluszowym misiu, prawdopodobnie nie zniszczą pluszowego misia, ale zamiast tego sprawdzą, czy wewnątrz opakowania lub pluszowego misia znajdują się niewielkie ilości. Jeśli wynik będzie pozytywny, cóż, mają cię. Powinienem był wyjaśnić to jaśniej, widzę, skąd bierze się zamieszanie. Nie, nie pobierają wymazu na zewnątrz.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Tak, zrozumiałem. Naprawdę uznałem twój komentarz za interesujący. Bez ironii
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Jako osoba naprawdę chcę pomóc, ale nie mogę opisać, w jaki sposób wysyłam paczki ze względu na bezpieczeństwo moich klientów - często zmieniam sposób pakowania / wysyłania.
 
Top