Question Pytania do producentów na forum BB. Jaki jest Twój największy sukces w zaciemnianiu przesyłanych pakietów?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Potraktuj to jako swego rodzaju ankietę. Prowadzę badania na temat tego, co wydaje się być najskuteczniejszą metodą wśród wysyłek leków do nabywców. Wszyscy mamy swoje własne, unikalne techniki ukrywania paczek z narkotykami, aby uniknąć ich przejęcia podczas wysyłki. Chciałem więc zapytać innych producentów, jaki jest wasz sposób na to?

Aby zachować czystość postu, byłoby miło, gdybyś opisał swoją technikę i zaznaczył, do którego konkretnego narkotyku ma ona zastosowanie (można zaciemniać różne substancje na różne sposoby). Byłoby miło odnotować, czy jakakolwiek paczka zapakowana w ten sposób została kiedykolwiek skonfiskowana. Opisz, co sprawia, że twoja metoda jest wyjątkowa i jakie są jej zalety / środki bezpieczeństwa. Byłoby również wspaniale, gdybyś używał różnych sposobów w godzinach nadliczbowych, aby porównać je indywidualnie w oparciu o Twoją osobistą opinię. Być może najważniejsze, podziel się z nami etykietami związanymi z konkretnym narkotykiem (jak oznaczyłeś paczkę na zewnątrz, aby służby celne mogły ją odczytać).

Ten post jest naprawdę skierowany do osób z doświadczeniem. Jeśli wysłałeś jedną paczkę i nazwałeś to dniem, to nie dowodzi to skuteczności twojego podejścia. Nie jestem fantazyjny i gówno wart. Nie musisz mieć tagu "Producent", aby zaangażować się w ten wątek. To tylko osobiste doświadczenie.

Myślę, że mała dyskusja nikomu nie zaszkodzi.
 

mistun

Don't buy from me
Member
Joined
May 17, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Wszystko, co kiedykolwiek wysłałem pocztą, zostało wysłane w podwójnych workach próżniowych (worek w worku). Noszę rękawiczki, a każda torba jest czyszczona przy użyciu alkoholu izopropylowego lub etanolu i dokładnie szorowana po zamknięciu. Zasadniczo zapobiega to wydostawaniu się jakichkolwiek zapachów, a worki próżniowe są same w sobie dość tanie.
Nigdy nie miałem żadnej zajętej paczki, ale nigdy nie wysyłałem za granicę, więc może to nie być całkowicie istotne. Z powodzeniem wysyłałem w ten sposób grzyby, zioło i meskalinę.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Super. Dzięki za wkład. Czy w opakowaniu znajduje się coś jeszcze poza podwójnie zamykaną torebką próżniową?
 

mistun

Don't buy from me
Member
Joined
May 17, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Nie, ale jest to coś, nad czym powinienem popracować. Słyszałem też o kilku metodach ukrywania kokainy, takich jak adsorbowanie na węglu drzewnym lub mieszanie z tiocyjanianem
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Tak, węgiel drzewny był używany w czasach Escobara przez ich rywalizujący kartel.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Przeczytaj wątek, który komentujesz, jeśli ktoś mówi, że metodą ukrywania kokainy jest tiocyjanian, to normalne, że pyta, jak to się robi, nie każdy wie, co to jest tiocyjanian.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Cóż, wcześniej nie sformułowałeś tego w ten sposób. Wyglądało to prawie tak, jakbyś komentował w niewłaściwym wątku. Gdybyś powiedział coś w stylu "Widziałem ludzi używających tiocyjanianu. Dlaczego? W jaki sposób to pomaga?" miałoby to sens, ale twoja wypowiedź w ogóle nie wskazuje na związek z wysyłką
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
Co sądzisz o pakowaniu substancji za pomocą domowej drukarki 3D?

Podczas wysyłania substancji ważne jest, aby naśladować prawidłową legendę, która jest wskazana w dokumentach (list przewozowy).

Jeśli to możliwe, lepiej jest skorzystać z automatycznej dostawy, ponieważ paczka przechodzi przez skanery kontrolne w powietrzu.

Konieczne jest podrobienie danych osobowych i kontaktowych.

Czasami ukrywałem substancje w elektronice.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Też się nad tym zastanawiałem. W wielu krajach istnieją dedykowane elektronice pojemniki na śmieci, które można splądrować, aby uzyskać różne uszkodzone urządzenia elektroniczne, w tym płytki drukowane itp. Różnią się one znacznie gęstością na całej powierzchni, co sprawdzają skanery rentgenowskie. Wydaje się, że jest to najlepszy sposób na ukrycie substancji, jeśli podzielisz je równomiernie na powierzchni, powiedzmy, losowej płytki drukowanej. Fajne.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
164
Reaction score
160
Points
43
Jeśli wysyłasz drogie i masowe ilości, musi to pasować do historii. Nie może to być tani wabik, jeśli koszt wysyłki wynosi 2000 USD lub coś podobnego. Musi pasować do historii. Jeśli wabik wygląda na drogi i dobrze zrobiony, ludzie kupują go i płacą tysiące za jego wysyłkę. Trzeba być kreatywnym, by zarabiać pieniądze
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Dostałem próbkę kodeiny z Chin, a kiedy dotarła, otrzymałem ciasto owocowe. Zaniepokoiło mnie to i zacząłem myśleć, że kodeina jest jakby wsiąknięta w ciasto, aż w końcu zdałem sobie sprawę, że ma fałszywy środek. Potem udało mi się znaleźć stronę, z której się otworzyło i okazało się, że w środku jest woreczek z chudym narkotykiem. I przeszedł przez chińską i amerykańską odprawę celną. To było cholernie sprytne.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Interesujące, czy to zostało zamówione przez Alibaba?
 
View previous replies…

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
W rzeczywistości był to sprzedawca z tego miejsca, który zamieścił post na przykładowym forum z kilkoma różnymi lekami do zaoferowania. Skontaktowałem się z nim jako pierwszy i dostałem chemikalia, które chciałem, a on wysłał je w ciągu kilku dni i dotarły do mnie w USA w nieco ponad 2 tygodnie. Byłem podekscytowany, aby napisać mu recenzję i zrobić z nim prawdziwy biznes, ale zniknął. Nigdzie nie mogę go znaleźć ani jego postów, a nawet zapytałem moda i powiedział, że nic o tym nie wie. To szalone.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Cholera o_O

Miałem to samo z facetem z Hiszpanii, wysyłając mi 10 butelek kodeiny za niesamowitą cenę i nigdy nie pojawiając się ponownie po pierwszym udanym zamówieniu, to boli :D :D
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Cholera, to trudne, zawsze boli stracić taką wtyczkę
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Popularne substancje są koszmarem w transporcie. Jeśli psy mogą je wyczuć, twoja praca staje się o wiele trudniejsza. Trawka, coce, xtc, metamfetamina itp... Wymagają uszczelnienia próżniowego, a nawet wtedy nie jest to gwarancja. W przypadku tych substancji gra toczy się w zasadzie o to, czy zostaną złapane, czy nie. Jeśli jesteś naprawdę dobry, może 5% twoich paczek zostanie zajętych. Niemal niemożliwe jest, by nie zarekwirowano żadnej. Ludzie nie zdają sobie z tego sprawy, bardziej niż o cokolwiek innego chodzi o to, jak paczka została wysłana. Jeśli są jakieś czerwone flagi, istnieje prawdopodobieństwo, że paczka zostanie przeszukana. Brak adresu zwrotnego, niejednoznaczny opis, etykieta utworzona online, niska deklarowana wartość itp.
W przypadku tego, co obecnie wysyłam, jest to dość łatwe. W zależności od kraju czasami nie muszę tego w ogóle ukrywać, ponieważ jest to legalne. Nie mogą konfiskować przedmiotów, które nie są zabronione. Zazwyczaj jednak ukrywam go w jakimś przedmiocie. Coś małego, co można wydrążyć, aby zmieścić kilka gramów proszku. Nie chcesz też, by przedmiot był łatwy do otwarcia. Aby uzyskać dostęp do zawartości, przedmiot musi zostać zniszczony. Tak długo, jak jest dobrze zapakowany, nie wygląda podejrzanie na zdjęciu rentgenowskim. Używam wacików, aby zapakować go naprawdę ciasno, aby nie było pustej przestrzeni. Przedmiot nie powinien być zbyt ciężki ani zbyt lekki, więc można włożyć tylko tyle do jednego przedmiotu lub naprawdę wypełnić go bawełną lub czymś innym, aby zwiększyć wagę. WYCIERAJ WSZYSTKO!!! Zamiast otwierać przedmiot, jeśli uznają go za podejrzany, wytrą go na zewnątrz i przetestują pod kątem pozostałości. Mam nadzieję, że to pomoże
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Testowanie z zewnątrz. Ciekawostka...
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Przepraszam, nie, mam na myśli tylko przedmiot, w którym znajduje się produkt. Na przykład, jeśli ukryłem kokainę w pluszowym misiu, prawdopodobnie nie zniszczą pluszowego misia, ale zamiast tego sprawdzą, czy wewnątrz opakowania lub pluszowego misia znajdują się niewielkie ilości. Jeśli wynik będzie pozytywny, cóż, mają cię. Powinienem był wyjaśnić to jaśniej, widzę, skąd bierze się zamieszanie. Nie, nie pobierają wymazu na zewnątrz.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Tak, zrozumiałem. Naprawdę uznałem twój komentarz za interesujący. Bez ironii
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
164
Reaction score
160
Points
43
Gra staje się bardziej skomplikowana, gdy dochodzi się do stugramowych przesyłek.
Ale tak.
Pierwszą czerwoną flagą jest kraj pochodzenia. Jeśli mieszkasz w stanie narkotykowym, będziesz miał problemy z wysyłką na inne kontynenty, takie jak USA.
Widziałem kilka ofert małych G z Europy z ekspresową wysyłką do USA lub Australii. Nigdy tak naprawdę nie działało, powolne i stałe jest najlepszą opcją i znam wielu sprytnych sprzedawców, którzy oferują tylko opcję zwykłej poczty tylko do tych krajów. Wystarczy, że jedna paczka zostanie przejęta, aby rozpocząć budowanie sprawy i dochodzenie. Bądź bezpieczny G's i ostatni.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
W przypadku wysyłania dużych ilości towarów jest to gra liczbowa. Fałszywe adresy są koniecznością. Odbiorca powinien używać skrytki pocztowej z fałszywym nazwiskiem. Wysyłka ekspresowa. Celem jest po prostu ominięcie systemu. Śledzenie numeru przesyłki. Używaj VPN podczas sprawdzania numeru śledzenia!!! Jeśli paczka jest opóźniona, zapomnij o niej. Już jej nie ma. Jeśli nie ma opóźnień i jest dostarczona na czas, szanse są dobre. To nie jest gra, w którą można grać wiecznie. Zarabiaj pieniądze i odejdź, zanim powstanie naprawdę mocna sprawa przeciwko tobie. NIE CZUJ SIĘ KOMFORTOWO! Nigdy nie myśl, że skoro raz zadziałało bez problemów, to zadziała ponownie.
 
Top