Question Pytanie dotyczące zakupu reaktora wsadowego o pojemności 20 litrów.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
17
Points
8
Wkrótce zamierzam kupić ten 20-litrowy zbiornik reaktora wsadowego i mam kilka pytań.

Z następującymi krótkimi głównymi specyfikacjami
1) Napowietrzny silnik mieszający z przekładnią redukcyjną
2) Oddzielna szklana pokrywa z 7 szyjkami
3) Wyposażony lejek zasilający i zestaw skraplacza
4) Jednowarstwowe naczynie szklane o okrągłym dnie z zaworem spustowym
5) Wanna grzewcza ze stali nierdzewnej z zaworem spustowym

Teraz zamierzam zamówić je z DDP. Więc wszystko jest już załatwione przy zakupie. Teraz byłem tylko ciekawy, czy faktycznie zabronione jest kupowanie takich produktów prywatnie? Nie mogę znaleźć zbyt wielu informacji na ten temat. Oczywiście podejmuję własne środki ostrożności przy zakupie w zupełnie innym miejscu i dodatkowo przetestuję urządzenie pod kątem nadajników. Może to trochę paranoiczne z mojej strony, ale lepiej zabezpieczyć się niż żałować.

Ale mogę sobie również wyobrazić, że oczywiście dzwonki alarmowe zadzwonią w urzędzie celnym lub czymkolwiek innym, gdy towary zostaną przypadkowo sprawdzone. nie jest zabronione kupowanie tego sprzętu prywatnie? I czy mają prawo zatrzymać towar i np. przedstawić oświadczenie o zakupie tego produktu, jeśli tak. Jaka jest najlepsza odpowiedź?

Dzięki za przeczytanie tego tematu i podzielmy się wszyscy naszą wiedzą, aby dobrze rozegrać nasze karty.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Cześć,

Reaktory chemiczne to bardzo drogi sprzęt.

Mogę zapytać, do czego zamierzasz go używać, do jakiej syntezy?

Reaktor o pojemności 20 litrów to niewiele, będzie kosztował 5 razy więcej niż zwykłe szkło, moim zdaniem wszystko poniżej 50 litrów nie jest tego warte, możesz po prostu kupić szkło i użyć mieszadła magnetycznego.

To jest najtrudniejsza część, prawo. Powiedziałbym, że 99% ludzi tak naprawdę nie wie, jak działa prawo w ich własnych krajach, a jeszcze mniej w innych krajach, prawo rzadko jest napisane czarno na białym, co oznacza, że nie określa, czy pewne rzeczy są legalne, czy nie, należy je interpretować.

Na przykład, nie podam nazwy kraju, ale jest kraj w Europie Zachodniej, w którym nie można kupić reaktorów chemicznych ani rotowapów, odsprzedawcy sprzedają je tylko firmom, szkołom, rządom itp.

Ale kupowanie i importowanie jako osoba prywatna również nie jest nielegalne.

ALE! Tutaj pojawia się szara strefa, jeśli kupisz jeden i zostanie on przechwycony przez służby celne, nie mogą go skonfiskować, ale prawo daje im prawo do umieszczenia cię na liście obserwacyjnej i uzyskania nakazu przeszukania twojego domu pod kątem nielegalnej działalności z powodu podejrzanego zakupu sprzętu.

Jeśli więc mieszkasz w Europie, udaj się do sprzedawcy, zapłać gotówką i po prostu przetransportuj go jako normalną paczkę w samochodzie przez granice kraju, to będzie najbezpieczniejszy sposób.

Pozdrawiam

PS: Innym świetnym przykładem jest prekursor "P2nP" Czytałem wiele wprowadzających w błąd "stwierdzeń/założeń" na temat legalności tego prekursora w Europie. Ten prekursor również znajduje się w szarej strefie interpretacji prawa w kilku krajach w Europie.

Każdy kraj w Europie ma listę obserwacyjną / listę prekursorów dla nielegalnych prekursorów, takich jak P2P lub APAAN, ale jak dotąd żaden z nich nie ma prekursorów P2nP jako zakazanej substancji na liście.

POWTÓRZMY, ALE! Prawo stanowi również, że jeśli zakupione zostaną prekursory, które nie znajdują się na liście obserwacyjnej, ale można je łatwo zsyntetyzować w celu uzyskania marginalnego zysku z nielegalnej substancji i zysku, zostaną one również sklasyfikowane jako produkt końcowy, w tym przypadku amfetamina.

Jeśli więc zostaniesz złapany z substancją P2nP, możesz zostać oskarżony o import amfetaminy. Tak właśnie działa prawo.

Wiele osób tego nie rozumie, po prostu patrzą na listę obserwacyjną prekursorów, nie widzą prekursorów na liście i po prostu stwierdzają "Och, to legalne" NIE!...
 
Last edited:
View previous replies…

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
17
Points
8
W przypadku 4MMC zaczynam od małej syntezy, aby dobrze zrozumieć cały postęp 4MMC. Stamtąd przejdę do reaktora z podwójnym szkłem o pojemności 100/200 l.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Przekonywałem o tym w kółko - skalowanie nie jest intuicyjne. Ponadto, jak powiedział ten pan, duże straty mogą być finansowe, aż do ewakuacji lub gorzej. Nie będę kłamał, ale ten reaktor jest seksowny jak pieprzony bóg.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
To nieprawda, dokonałem obliczeń. Podgrzewany płaszcz z mieszadłem z 20L 3 necker to około 1000E płasko, jeśli pójdziesz na głowę w tej samej cenie, odejmiesz od płaszcza, ponieważ potrzebujesz tylko ciepła i dodasz do samego mieszadła. dodasz wszystkie inne rzeczy, takie jak skraplacze, pułapka, stojak, zaciski, "pudełko" grzewcze + sonda, podnośniki, osiągniesz 2000E EASY.
20L to 2,2k WYSYŁKA DDP i jest to kompletny pakiet.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Cześć,

Nie wiem na jakim sprzęcie wykonałeś swoje obliczenia, ale tutaj jest kompletny setup, który wykonałem, jedyne czego brakuje to adapter z dwoma szyjkami, który idzie na górę kolby florenckiej, co dodaje kolejne 62zł.

W sumie kompletny system za 530euro + wysyłka 30euro w szkle borokrzemianowym 3.3.

Teraz zaoszczędziłeś 1500 euro, które możesz wydać na wentylację, bezpieczeństwo lub inną konfigurację.

System składa się z następujących elementów:

Mieszadło magnetyczne z ogrzewaniem (340c)
Pręt magnetyczny
Kolba florencka
Adapter
Adapter z dwiema szyjkami
Żarówkowy kondensator Dimrotha
Lejek opadowy

Te same elementy, które można znaleźć w 20-litrowym reaktorze szklanym -

C4QLoDRszw
 
Last edited:

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
17
Points
8
Cóż, sprzedawca jest z Chin, w przeciwnym razie oczywiście poszedłbym sam z samochodem. Ale ta jakość A ++ i dobra cena za małą syntezę do zrozumienia. Dlatego powiedziałem, że podjąłem własne środki, aby być bezpiecznym.

Na przykład, nie moje nazwisko na zamówieniu, miejsce dostawy nie jest moje, a także będę skanować reaktor w poszukiwaniu błędów ...
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Oczywiście, można złożyć zamówienie na fałszywe nazwisko i fałszywy adres, ale ponownie jest to przykład środków ostrożności, których nie można uniknąć.

Jeśli twój reaktor zostanie złapany w transporcie, służby celne i policja mogą go namierzyć, więc kiedy w końcu go odbierzesz, i tak cię złapią. Jedyną realną możliwością uniknięcia tego jest posiadanie tak zwanego "opiekuna celu", który odbierze zamówienie, a jeśli zostanie złapany, nie wyda cię.

Jedyną nadzieją na to, że jest to wykonalne, jest to, że nie zostanie to zauważone przez służby celne, w przeciwnym razie zostaniesz złapany bez wątpienia, bądź niedbały o to, jak działają organy ścigania.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Upewnij się, że skanowanie nie jest widoczne. Jeśli na zewnątrz czuwa policja, nie skanuj w miejscu, w którym może to zobaczyć.

Jeśli zostanie zarejestrowane, że go zeskanowałeś, policja wykorzysta to, aby pokazać, że wiedziałeś, że to, co robisz, jest złe i starałeś się nie dać złapać. W przeciwieństwie do konieczności udowodnienia, że wiesz, co to jest, jeśli to ma sens.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Bro wygląda na to, że nie wiesz, co się dzieje z Chinami, zawsze przemycają dla ciebie rzeczy jako inne niż zadeklarowane. przez własne systemy tranzytowe w kontenerach pełnych legalnych rzeczy. nie włożą pieprzonego trackera do twojej paczki xd. przestań rozpowszechniać fud.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
3V6*****lPMQB
 
View previous replies…

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Poza tym kto do kurwy nędzy umieścił tracker w pudełku, które jest odpadem i nie wiem co oni chcą śledzić? śmieciarkę?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@tajira,

Źle interpretujesz to, co napisałem, umieszczenie "track" na paczce nie oznacza jednoznacznie, że umieścili "Tracker", umieszczenie track na paczce lub przedmiocie jest synonimem różnych dróg faktycznego śledzenia paczek nie tylko za pomocą trackerów, ale domyślam się, że już to wiesz?

I faktycznie wiem, jak działa prawdziwy świat, ponieważ mam doświadczenie z pierwszej ręki z organami ścigania i celnymi.

Ale domyślam się, że nauczyłeś się kierować, oglądając BreakingBad och Narcos?

Zamiast po prostu wypluwać bzdury, mógłbyś przedstawić nam swoje doświadczenie z pierwszej ręki w kontekście?

PS: Holandia to region, a nie kraj, który ma siedzibę w Holandii, do której, jak przypuszczam, się odnosisz.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
26
Points
8
@ImOutAlso

Masz 100% racji we wszystkim, co powiedziałeś; te dzieciaki nie zdają sobie jeszcze sprawy z tego, jak działa prawdziwy świat, ale nauczą się z czasem... "nisko wiszące owoce", ten termin nie pojawił się z powietrza... pozwól im się uczyć...

trackery były, kurwa, standardową procedurą kilka lat temu, gdy próbowano importować prasy do pigułek z Chin, jak zamierzasz zakładać, że szklany reaktor nie gwarantowałby takiego samego traktowania....
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Powiedzmy, że jesteś wielkim 007 nigdzie nie ukrywającym się spedytorem, gdy tylko dotrze do celu, jestem pewien, że ludzie biznesu w Twojej okolicy chcieliby mieć operację na dużą skalę prowadzoną przez zwykłego śmiecia i jego kumpli, jestem pewien, że nie mieliby z tym żadnego problemu. 😕
 
Top