Polska 360kg 4cmc 2 laboratoria zatrzymane

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Polska jest rajem dla chemików i im podobnych.
Jedni z najlepszych i najbardziej lubianych chemików na świecie warzą najlepsze materiały w Polsce. Wynika to z wielu powodów, takich jak ten wskazany w artykule i nie tylko.
 

Symbiosis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Być może to prawda, ale pod wieloma względami monitorowanie skrytki byłoby tak łatwe. Świat się zmienia, a pętle się zaciskają
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Chciałem tylko powiedzieć, że o ile czegoś nie przeoczyłem, Pushing Taboo jest skandalicznie drogie. 50g mdma za 1000 usd? Chyba że to było w innej walucie, ale użyli znaku dolara
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
GG szczyci się najwyższą jakością produktów dostępnych w Internecie. Ze względu na tę jakość sprzedają je po wyższej cenie
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Wiesz, źle przeczytałem i myślałem, że to kolejne 0. 1000 za 50 g to 20 za gram, co jest dobre dla każdego miejsca w USA. Więc tak, mój błąd, mogę usunąć ten komentarz lub zostawić go, aby pokazać ludziom, że mylenie się jest w porządku.
 

Whatabeautifulife

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 16, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Po tym, jak zobaczyłem tutaj wpadkę laboratorium 3-cmc, pomyślałem, że to było legalne przez cały czas, ale całkowicie się myliłem. Jestem w Azji i większość rc jest tutaj nadal legalna.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Nie do końca zaskakujące, choć ciekawe. Polska naprawdę jest krajem, w którym chemikalia płyną jak rzeka. Ludzie również eksportują te chemikalia do innych krajów europejskich. Z tego co słyszałem, to właśnie stamtąd pochodzi większość europejskiego pseudo...
 
Top