Question Ile ludzie zapłaciliby za gram pseudoefedryny?

sideofpills

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 31, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Ile ludzie byliby skłonni zapłacić za gram pseudoefedryny wyekstrahowanej z tabletek? Planuję sprzedawać tutaj w przyszłości, gdy nauczę się chemii.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Wiem, że Chińczycy sprzedają dużo taniej efedryny. Mają najniższe koszty produkcji, ponieważ energia elektryczna jest tam najtańsza na świecie, a także czynniki takie jak niewolnictwo itp.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Co masz na myśli, bo nie rozumiem
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Przepraszam, chodziło mi tylko o to, że wiele chińskich firm założyło krajowe sklepy z odczynnikami dla nielegalnych substancji. Zastanawiam się, czy macie magazyny w różnych krajach dla przesyłek krajowych, czy tylko międzynarodowych? Jestem z Kanady, jeśli to coś wyjaśnia.
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
bez urazy stary, ale co to znaczy, że sprzedam sudo, kiedy nauczę się chemii, wow wyglądasz jak ja, kiedy robiłem fotel kucharza w podziemnym ulu lub w latach wetdreams/zonez.
Po pierwsze, jak miałbyś zbierać prekursory? Jeśli jesteś w UE, wiesz tak jak ja, że ponieważ nie ma większego handlu d-metem poza Czechami i niektórymi społecznościami Tajlandii, które używają i sprzedają shaboo i różowe tabletki yaba tylko Tajom.
Również scena rc tutaj w UE była ogromna i nie mówię teraz, ale od początku brytyjskiej sceny, brytyjskiego zakazu, a wtedy scena była bardziej niejasna, mam na myśli, że prawie zostałem zabity przez bromodragonfly, którego w tym czasie używałem do sklepu z nowościami, ponieważ przed chińskim zakazem tutaj w UE były sklepy internetowe z Polski i sprzedawcy e-mailowi, tacy jak till.i.come, którzy sprzedawali pse ekstrahowane z tabletek, ale mam na myśli, że nie można zarabiać na produkcji pse.
Pamiętaj też, że większość metod, które znajdziesz, nie nadaje się już do użytku, szczególnie w USA.
najlepsze są białe 60 lub 120 mg, osobiście używam tylko 60 mg pse 2,5 cetyryzyny, które można wyciągnąć dobre drożdże lub 120 z powidonem.
pamiętaj również, że opisy legendarnych facetów, którzy dzielą się tym dziełem bożym, są zawsze procesem kończącym długą drogę pełną nieudanych eksperymentów i prób.
a także minimalna ilość pse, aby mieć dobrego początkującego kucharza, to z mojego doświadczenia 8/10 gramów pse fb,
 

yim1984

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Jestem nowy dla tego bro.may wiem z tabletki cetyryzyny, czy możemy wyodrębnić?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Powiedziałem to mojemu facetowi o 5:20 rano. Siedział przy moim stoliku i palił metaamfetaminę i powiedział, że poznał grupę bezdomnych, którzy zabierali jego pieniądze do apteki i kupowali pudełko Sudafedu za paczkę ramenu. Powiedziałem mu, że zapłacę 25 dolarów za pudełko. 120 mg × 20 tabletek. 2400 mg, 25 dolarów. Bez ekstrakcji. Kosztowały 13 dolarów
 
Top