Question Ile ludzie zapłaciliby za gram pseudoefedryny?

sideofpills

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 31, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Ile ludzie byliby skłonni zapłacić za gram pseudoefedryny wyekstrahowanej z tabletek? Planuję sprzedawać tutaj w przyszłości, gdy nauczę się chemii.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Gram? Może 0,30-1,00 CAD. Gdybyś miał ich tysiąc. I gdybyś był zaufanym sprzedawcą. I gdybyś mógł mnie przekonać, że ta droga jest lepsza od drogi Borohyride.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Wiem, że Chińczycy sprzedają dużo taniej efedryny. Mają najniższe koszty produkcji, ponieważ energia elektryczna jest tam najtańsza na świecie, a także czynniki takie jak niewolnictwo itp.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Chiny potajemnie przejęły mój kraj i przekształciły go w bazę do tajnej syntezy. Naprawdę wkroczyliśmy w kolejny złoty wiek. Jestem ciekaw, czy macie gdzieś lokalne magazyny, czy też wysyłacie towar wyłącznie z Europy?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Co masz na myśli, bo nie rozumiem
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Przepraszam, chodziło mi tylko o to, że wiele chińskich firm założyło krajowe sklepy z odczynnikami dla nielegalnych substancji. Zastanawiam się, czy macie magazyny w różnych krajach dla przesyłek krajowych, czy tylko międzynarodowych? Jestem z Kanady, jeśli to coś wyjaśnia.
 

Joyce-JH

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Mamy magazyn w Kanadzie, obecnie przybył gotowy zapas PMK 28578-16-7 NaBH4 16940-66-2, jakie produkty chcesz w tej chwili?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Wysyłamy tylko z Polski - posiadanie dużego magazynu nie jest dobre, ponieważ można go łatwo obserwować i śledzić paczki -> głupi dostawcy mają przechowywane duże gówniane ładunki i łatwo je zlokalizować.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Być może. Czy paczki z Polski nie są jeszcze podejrzane? Podobnie jak zamawianie RC z NL kilka lat temu? Może się mylę i źle postrzegam szanse na ryzyko.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
''Akin'' ? Przepraszam, że nie rozumiem - może to dlatego, że jestem Polakiem i nie znam skrótów słów itp.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Nasze pakiety nie są podejrzane, ponieważ wiemy, co i jak sprawdzają. Byliśmy firmą z NL lata temu, ale przestaliśmy tam pracować, ponieważ przesyłki z NL są sprawdzane 5x bardziej niż stąd. Polska jest bardzo dobra - wiem to z doświadczenia.
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
bez urazy stary, ale co to znaczy, że sprzedam sudo, kiedy nauczę się chemii, wow wyglądasz jak ja, kiedy robiłem fotel kucharza w podziemnym ulu lub w latach wetdreams/zonez.
Po pierwsze, jak miałbyś zbierać prekursory? Jeśli jesteś w UE, wiesz tak jak ja, że ponieważ nie ma większego handlu d-metem poza Czechami i niektórymi społecznościami Tajlandii, które używają i sprzedają shaboo i różowe tabletki yaba tylko Tajom.
Również scena rc tutaj w UE była ogromna i nie mówię teraz, ale od początku brytyjskiej sceny, brytyjskiego zakazu, a wtedy scena była bardziej niejasna, mam na myśli, że prawie zostałem zabity przez bromodragonfly, którego w tym czasie używałem do sklepu z nowościami, ponieważ przed chińskim zakazem tutaj w UE były sklepy internetowe z Polski i sprzedawcy e-mailowi, tacy jak till.i.come, którzy sprzedawali pse ekstrahowane z tabletek, ale mam na myśli, że nie można zarabiać na produkcji pse.
Pamiętaj też, że większość metod, które znajdziesz, nie nadaje się już do użytku, szczególnie w USA.
najlepsze są białe 60 lub 120 mg, osobiście używam tylko 60 mg pse 2,5 cetyryzyny, które można wyciągnąć dobre drożdże lub 120 z powidonem.
pamiętaj również, że opisy legendarnych facetów, którzy dzielą się tym dziełem bożym, są zawsze procesem kończącym długą drogę pełną nieudanych eksperymentów i prób.
a także minimalna ilość pse, aby mieć dobrego początkującego kucharza, to z mojego doświadczenia 8/10 gramów pse fb,
 

yim1984

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Jestem nowy dla tego bro.may wiem z tabletki cetyryzyny, czy możemy wyodrębnić?
 

Arti3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 1, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Czy mogę zapytać, jak wyodrębnić wite 120s (z Povidon itp. dużo gówna w środku). tutaj nazywają się clarinase...?
 
Top