Escrow

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Widziałem przykładowy system płatności, ale nie rozumiem, że kupujący płaci pieniądze, więc co się stanie, jeśli produkt nie dotrze do jego ręki, nie mogłem zrozumieć tej części, ponieważ sprzedawca pobiera pieniądze z końcowych etapów
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Do kupującego należy decyzja, kiedy przekazać pieniądze sprzedającemu. W przeciwnym razie do transakcji zapraszany jest administrator
 
View previous replies…

Bmth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Czy możemy zapytać sprzedawcę o sposób pakowania przed wysyłką (manipulacja opakowaniem)?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Możesz zapytać sprzedawcę o wszystko przed zakupem.
 

Bmth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Dobrze, spróbuję najpierw w małej próbce Sir, będzie to świetna okazja biznesowa, która będzie trwała, jeśli dostawa pakietu zostanie pomyślnie dostarczona.
 

Elinabb

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Nie wiem, jak wcisnąć BTC do portfela, który nie ma adresu portfela, proszę o pomoc
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Spróbuj jeszcze raz. Sprawdziłem, wszystko działa poprawnie.
 

dombo

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 25, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jak mogę wysłać mój adres do sprzedawcy?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,401
Solutions
4
Reaction score
957
Points
113
Deals
1
Rozważ wysłanie mu adresu opuszczonego domu po drugiej stronie ulicy lub starej drabiny 2 przecznice dalej lub usługi przekierowania poczty lub domu babci. jeśli podasz mu swój adres, nie używaj swojego imienia i na miłość boską nie mów nikomu, że to twój adres. Nie używaj swojego imienia i nazwiska, a jeśli listonosz zapuka i poprosi o podpis, powiedz, że to nie jest zaadresowane do ciebie i nie znasz tej osoby i nie możesz przyjąć poczty w jej imieniu, ponieważ jej nie znasz. (Powszechną taktyką jest przebranie się policjanta za pracownika poczty i dostarczenie przesyłki, a gdy tylko ją podpiszesz, zakładają ci kajdanki). To prawda, że ryzyko jest dość niskie, ale pierwszy raz będzie ostatnim, jeśli nie będziesz chronić swojej tożsamości.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
189
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Powiedziałbym, że to naprawdę zależy od decyzji, który z tych sposobów powinien być użyty. Na przykład w przypadku zamawiania leków uważam, że istniejący adres, ale nieistniejące mieszkanie jest najlepsze do zrzutu lub po prostu omówić ze sprzedawcą, jaką metodę dostawy ma, a tymczasem nawiązać relacje z kurierami w mieście lub czymś podobnym, aby zadzwonić do nich i odebrać pod tym adresem.
 

Elinabb

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Popełniłem już błąd, ale to się już nie powtórzy
 

93sonnyd

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Mam opłacone zamówienie, ale nie rozumiem, jak wysłać mój adres w zaszyfrowanej wiadomości. Pobrałem open keychain, ale jestem zdezorientowany. Przepraszam za moją ignorancję... Proszę o radę
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,401
Solutions
4
Reaction score
957
Points
113
Deals
1
Po prostu napisz wiadomość i kliknij pole wiadomości według klucza, a otrzymasz ciąg, który musisz zachować. Jest to w zasadzie klucz pgp, ten sam rodzaj technologii. Tylko osoby posiadające klucz mogą go odszyfrować
 

93sonnyd

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Dzięki za pomoc, więc mam napisać wiadomość tutaj lub w mojej aplikacji pęku kluczy?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,401
Solutions
4
Reaction score
957
Points
113
Deals
1
Wysłałem wiadomość. Jeśli sprzedawca zasugerował określoną aplikację, użyj jej, ale czat na tej stronie jest tak samo bezpieczny, jak każdy inny.
 

93sonnyd

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Jeszcze raz dziękuję, już wiem. Nie wysyłałem wiadomości do sprzedawców DM, więc tak jak w tej odpowiedzi, nie ma opcji wysyłania z kluczem.
 
Top