• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Efedryna i pseudoefedryna

Methamphetamine

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Czeski sposób nie jest zły, ale przeszkadzają mi te produkty uboczne, nieprzereagowane psy i niska wydajność. Ale wszystko zależy od czystości pejsów. Ale brzoza to zupełnie inna kawa.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
i jak zamraża się azot?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Azot pod ciśnieniem atmosferycznym może być utrzymywany w stanie ciekłym w zbiorniku kriogenicznym......
 
Last edited:

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Nie mogę odpisywać na poszczególne komentarze więc muszę megatresk tak jeśli chodzi o te deadropy więc najpierw musimy mieć towar żeby móc rozwiązać deaddropa ale jesteśmy na dobrej drodze bo mam też wrażenie że niedługo maserko pojawi się z własnym produktem jestem ciekaw i czekam aż w końcu ktoś to tutaj rozkręci
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Jestem ZA... tylko sugeruję, jak, jeśli wymyślę lepszy sposób, napiszę to... szukamy sposobu, aby to działało, a nie sposobu, aby to nie działało
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Szukanie, znajdowanie, wymyślanie..... Skontaktuj się z naszymi guru w BB.expert, aby znaleźć odpowiedzi na swoje pytania. Max. Życzliwość z ich strony we wszystkim.....
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Z niecierpliwością czekam na,,,, i mógłbym wysłać coś do kosza
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
fajne
Przepraszam za wstawienie nieprawdziwych informacji, ale z Twoich komentarzy wywnioskowałem, że faktycznie planujesz coś zrobić

Co do "zagadki 1kg efa", to jak taka "zagadka" miałaby wyglądać? Chętnie bym się dowiedział
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Tak więc jak na razie jest już podział na polu, ale nadal chcę podzielić moją połowę na pół.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Cus Próbowałem zapytać kilka razy, ale nigdy nie otrzymałem dokładnej odpowiedzi..... Czy wiesz, jak oddzielić ibuprofen od Modafenu i wyodrębnić PSE????
Wszystkie możliwości, o których ludzie pisali, ostatecznie zawiodły, więc jeśli masz coś sprawdzonego
. DZIĘKUJĘ
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Biały krystaliczny proszek lub bezbarwne kryształy. Jest praktycznie nierozpuszczalny w wodzie, łatwo rozpuszczalny w acetonie, eterze, metanolu i dichlorometanie. Rozpuszcza się w rozcieńczonych roztworach zasadowych wodorotlenków i węglanów
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Istnieje wiele odmian, które można rozdzielić, niezależnie od tego, czy jest to wolna zasada, czy sól.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
PSE
Biały krystaliczny proszek lub bezbarwne kryształy. Jest łatwo rozpuszczalny w wodzie i 96% alkoholu oraz słabo rozpuszczalny w dichlorometanie.

Topi się w temperaturze około 184 °C.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Ale nie zagłębiałbym się zbytnio w to modafenowe gówno. Ponieważ są pełne gaaków i nowych wypełniaczy, które jak nieumiejętnie ściągniesz, to ściągniesz z psa. A potem oczy do płaczu po reakcji. Więc powodzenia i nie zapomnij napisać po udanej ekstrakcji .... Dzięki
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
W takim razie, co powinienem zrobić..... zamówić efedrynę, której tak naprawdę nie chcę..... więc tylko ekstrakcja z roślin lub Polski?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Zamów efedrynę, możesz podzielić się skąd? Brzmi świetnie
Wyślij prywatną wiadomość
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Więcej tu przekleństw... Ani efedryna, ani Vendor... kop w śmigło... żebyś mógł po nowym roku, kiedy będzie mniej duszno....
 

donart1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
:D aby pojawił się sprzedawca, musi urodzić się tu kucharz, dopóki nikt nie będzie gotował w cz/sk, więc nie będzie tu sprzedawcy wysokiej jakości
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Dobrych kucharzy byłoby niewielu, potrzebny jest raczej dobry menadżer, który weźmie wszystko w swoje ręce i będzie tym zarządzał. Zorientuje się w dostawach, znajdzie inwestora i upewni się, że wszystko działa sprawnie. Tym właśnie powinna być spółka akcyjna. Nie ma szefa, są tylko udziały w firmie. Tego właśnie potrzeba do prowadzenia firmy. To postępowy pomysł. Gildie nieufnie podchodzą do nowych rzeczy, ale myślę, że ten, kto chwyci pierwszy, wygra główną wygraną.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Dobrych kucharzy byłoby niewielu, potrzebny jest raczej dobry menadżer, który weźmie wszystko w swoje ręce i będzie tym zarządzał. Zorientuje się w dostawach, znajdzie inwestora i upewni się, że wszystko działa sprawnie. Tym właśnie powinna być spółka akcyjna. Nie ma szefa, są tylko udziały w firmie. Tego właśnie potrzeba do prowadzenia firmy. To postępowy pomysł. Gildie nieufnie podchodzą do nowych rzeczy, ale myślę, że ten, kto chwyci pierwszy, wygra główną wygraną.
 

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Cześć, czy możesz mi pomóc z Birch?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Bez względu na to, czego potrzebujesz do pomocy
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Wreszcie pierwszy zainteresowany prawdziwym gotowaniem, masz jaja człowieku i jednocześnie mnie zadowoliłeś. Nasza scena sk/cz na BB fore jest pełna głupich dzieciaków ......
 
View previous replies…
Top