Próby i eksperymenty z amfetaminą ASheSChem

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
to jest L lub D... lub mieszanina...?
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
30
Points
18
Możesz spróbować wydestylować olej A, który powinien pozbyć się zanieczyszczeń
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
to nie jest złe dla amfetaminy?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Sól siarczanowa jest stabilna, co powinno się stać? Lubię też używać lampy grzewczej, która również wytwarza około 60°C.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Idealnie byłoby przeprowadzić ekstrakcję kwasowo-zasadową do oczyszczania

okok; często zaleca się przechowywanie go w temperaturze pokojowej lub w chłodnym miejscu; obawiałem się źródeł ciepła :p
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tak, to również prawda, ale nie powinieneś przechowywać go w temperaturze 60°C przez tygodnie, ale suszyć go przez godzinę. To też tylko sugestia, jak to idzie szybciej, suszenie próżniowe jest również dobre i szybkie.
BTW, jeśli wysuszysz siarczan lampą, możesz zobaczyć zanieczyszczenia, stają się lekko żółto-czerwonawe, ale nie mam pojęcia dlaczego, po prostu to widać, czysty siarczan jest czysto biały.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Znalazłem to... myślisz, że jest ok?
RWqiFpVAKM
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Znalazłem to... myślisz, że jest ok?
Bardzo dobry rozpuszczalnik.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Świetnie! Czy to naprawdę pewne?
Byłem pewien, że kupię to za bezcen ;)

ktoś jeszcze potwierdza? :)
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Istnieje wiele mieszanin eteru naftowego, płynu do zapalniczek Benzinum medicinale, ligroiny, benzyny lakowej, benzyny ciężkiej lub benzyny specjalnej. Ważne jest, aby temperatura wrzenia wynosiła od 40 do 60°C, należy to wiedzieć. Rozdzielenie jest również możliwe w przypadku innych substancji, ale odparowanie jest trudne. Najlepiej poprosić sprzedawcę o kartę charakterystyki (musi ją mieć) lub sprawdzić wcześniej na stronie internetowej, w karcie charakterystyki w każdym przypadku znajduje się temperatura wrzenia.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Nie mogę znaleźć temperatury wrzenia...
nie mogę go użyć?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jak to wygląda tak. Myślę, że kupiłeś naftę do lamp jak ----> wiki1, ale potrzebujesz eteru naftowego jak ---->wiki2 o temperaturze wrzenia 40-60°C.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Nie jest tak źle, lampa naftowa wieczorem przy zachodzącym słońcu to też miłe doświadczenie :D
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
W przeciwnym razie, dzisiaj udało mi się zobaczyć, że 4/5-dniowy azotanowy płyn rtęciowy przechowywany w lodówce w bursztynowej fiolce działa bardzo dobrze;)

również, zrobiłem aluminiowe kulki trochę większe niż za pierwszym razem i umyłem 3x500ml H20, aby usunąć azotany.
Podoba mi się, że reakcja termiczna była znacznie mniej gwałtowna niż za pierwszym razem, kiedy dodałem P2NP.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
wynik dzisiejszego dnia został przefiltrowany (maksymalnie mogę, muszę spać :p); i włożyłem krem do mojego inkubatora
ale tym razem... nie pachnie speedem, tylko izopropanolem, a nie suszem^^.

Więc zapach prędkości pochodzi z tego, że nie myjemy azotanu? ... to przerażające, gdy myślisz, że to klasyczny zapach "prędkości ulicznej".

8DmuBISGH7
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Mam ten sam problem... po dodaniu kwasu w IPA, przeciśnięciu go przez materiał i włożeniu do zamrażarki, produkt nie chciał wyschnąć... wyglądał bardziej jakby się pocił.... I w dużej mierze ten siarczan gdzieś uciekł, pozostawiając niewielki plon, lekko pachnący alkoholem. Dodam, że nie miałem czasu robić wszystkiego sam i musiałem kupić olejek amfetaminowy freebase. ogólnie wyglądał bardzo dobrze. przezroczysty o delikatnym zapachu znanym z amfetamin. pH 5 uzyskałem po dodaniu 250 ml roztworu kwasu siarkowego w stosunku 1:4. 180ml: 720ml. Do oleju dodałem również 1/2 objętości IPA... czy ktoś ma pomysł dlaczego wydajność była tak mała?
0XRyLBk7hM
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
BWDxMVhRv3

Produkt był cały czas mokry, dodałem wypełniacze i powstał popcorn ...
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Nie możesz oczekiwać, że produkt wyschnie w zamrażarce. Podgrzej go pod lampą, aby odparować rozpuszczalniki. Mogę również zapewnić, że siarczan nie uciekł, rozpuszczalniki uciekły. Jeśli siarczan amfetaminy nie został wystarczająco wysuszony, jest brudny. Następnie dodałeś wypełniacze, aby uwięzić tam zanieczyszczenia i uczynić produkt jeszcze brudniejszym. Ponadto bardzo trudno jest odpowiedzieć na pytanie o wydajność, jeśli nie powiesz nam, jaka była wydajność...
 
Top