Synteza amfetaminy z P2NP za pomocą Al/Hg (wideo)

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Czy przy dodawaniu kwasu w punkcie i możliwe byłoby również rozcieńczenie kwasu większą ilością ipa? I do jakiego pH powinienem dążyć, gdy używam kwasu fosforowego i chcę uzyskać sól jednozasadową? Wielkie dzięki
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Aby otrzymać fosforan monoamfetaminy, należy dodać równomolową ilość kwasu ortofosforowego do otrzymanej wolnej zasady amfetaminy.
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
tak, rozumiem to, ale skąd mam wiedzieć, ile mam freebase, wydajność może być zupełnie inna
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Czy wiesz, że można ją zmierzyć za pomocą cylindra lub wagi?
 

Oppenheimer

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2022
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Jeszcze w tym miesiącu zamierzam przeprowadzić swoją pierwszą syntezę. Jestem absolwentem studiów podyplomowych i mam dostęp do sprzętu laboratoryjnego, na którym mogę zrobić w zasadzie wszystko bez konieczności uzyskania czyjejś zgody. Będę tylko musiał upewnić się, że wszystko odpowiednio zdezynfekuję, ale to nie problem. Cieszę się, że będę mógł podzielić się z wami moimi postępami.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Chcielibyśmy zobaczyć Twój raport z syntezy, powodzenia.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
150
Reaction score
56
Points
28
Dziękujemy
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
To zależy tylko od źródła NaBH4, wkrótce testuję nowego dostawcę, który będzie oferował go za 128 € / kg, co czyni go konkurencyjnym dla trasy Al / Hg.

Na skalę przemysłową prekursory i chemikalia mogłyby być zamawiane z zagranicy (Indie, Chiny, Pakistan), gdzie stałyby się tak tanie z Al/Hg i trasą CuCL2/NaBH4, że obie trasy mogłyby zostać zredukowane do poniżej 300 € / litr Freebase (z moich obliczeń).
 

GhostOfHiroshima

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Witam, jestem w tym nowy i ktoś wspomniał, że kwas siarkowy można zastąpić kwasem fosforowym. teraz mam kilka pytań: jakie stężenie jest potrzebne? to, co znalazłem, to kwas o stężeniu 37% (ale myślę, że to działa tylko dla dentystów) i stężeniach od 75 do 85%. czy można go używać i czy procedura jest dokładnie taka sama, jak pokazano na filmie? Ponadto miałem te same problemy z innymi składnikami: lodowatym kwasem octowym, IPA i acetonem, jakie stężenie jest potrzebne? moje przypuszczenie byłoby takie, że im czystszy, tym lepszy, ale ponieważ jestem absolutnie nowy w tym, pomyślałem, że proszenie o to nie jest błędem. i wreszcie, azotan rtęci, jest naprawdę trudny do zdobycia. nie mogłem nawet znaleźć oldschoolowych termometrów, przynajmniej tam, skąd pochodzę. czy ktoś zna dostawców w Europie?


z góry dzięki
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Procedura dla kwasu fosforowego jest podobna, ale nie można do tego użyć pH, należy określić liczbę moli wolnej zasady i dodać taką samą liczbę moli kwasu fosforowego. Wyższe stężenie jest dobre, ponieważ fosforan amfetaminy jest rozpuszczalny w wodzie, a jeśli spuścisz rozpuszczalniki, część produktu zostanie utracona, ale to naprawdę niewiele, jeśli masz 85% kwasu fosforowego i możesz odparować rozpuszczalnik, aby uzyskać wyższą wydajność.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Hej tam, powiedziałbym, że nie ma nic złego w wybieraniu składników o wyższym stężeniu, zwłaszcza w przypadku kwasu siarkowego.
Zakładam, że nieczyste składniki mają negatywny wpływ na wydajność i jakość produktu końcowego.

Jeśli chodzi o IPA, lodowaty kwas octowy i aceton, najlepiej wybrać najwyższe stężenie, jakie można znaleźć.

Jeśli chodzi o azotan rtęci (II) - zdecydowanie nie jest on obecnie łatwy do znalezienia, ale mogę polecić sprzedawcę z Rosji, który go sprzedaje.
Odkryłem jednak, że chlorek rtęci (II) jest o wiele łatwiejszy do zdobycia, można go dostać w następujących sklepach/sprzedawcach

@Constantylious777 dość kosztowny przy 2.350EUR/Kg
Strona internetowa: Chemia Organiczna Polska 168EUR/Kg

Mam nadzieję, że mogłem pomóc
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

contol

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bez chłodnicy zwrotnej będziemy mieli do czynienia z odparowaniem alkoholu. Jeśli osad zamieni się w kamień, ponownie dodajemy do reakcji czysty alkohol. W pełni szczelna beczka nie jest odpowiednia, ponieważ będziemy mieli do czynienia z silnie rosnącym ciśnieniem
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Musisz użyć chłodnicy zwrotnej, jak opisano w wyjaśnieniu HIGGS BOSSON pod tym filmem
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Witam wszystkich,

Jak przeprowadzić ekstrakcję kwasowo-zasadową wolnej zasady? Czy mogę użyć toluenu i lejka rozdzielającego?

Niestety nie mogłem dostać kwasu siarkowego, więc użyję kwasu fosforowego.
Czy powinienem po prostu dodać kwas fosforowy lub wymieszać go z acetonem, tak jak w przypadku kwasu siarkowego?
Ile kwasu powinienem dodać na przykład na 10 ml wolnej zasady amfetaminy? Próbowałem zrozumieć g/mol, ale nie mogę.

Dziękuję za odpowiedź!

Meribel.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Strona 81, bez rozcieńczania, 85% dodane jak w równomolowych ilościach do wolnej bazy.Idk o toluenie.

https://ia600202.us.archive.org/34/items/Pharmaceutical_Manufacturing_Encyclopedia_Vols_12_2nd_Ed/Pharmaceutical_Manufacturing_Encyclopedia_Vols_12_2nd_Ed.pdf
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Witam. Nie można przeprowadzić ekstrakcji A/B dla wolnej bazy. Jest to możliwe tylko w przypadku soli amfetaminy. Instrukcję można przeczytać na stronie głównej sekcji Amfetaminy Oczyszczanie amfetaminy przez ekstrakcję kwasowo-zasadową.

Tak, trzeba zrobić roztwór kwasu siarkowego z acetonem.

Aby obliczyć, ile kwasu potrzebujesz, weźmiemy 10 ml wolnej zasady am fetaminy, jak w przykładzie. 10 ml zasady amfetaminowej / 0,936 g/ml = 10,6838 g. Należy policzyć ilość moli: 10,6838 g / 135,21 g/mol = 0,079 mola amfetaminy. Aby wyprodukować fosforan monoamfetaminy, należy wziąć taką samą ilość kwasu jak amfetaminy.
Stąd: 0,079 mola * 97,994 g/mol = 7,743 g czystego H3PO4. W przypadku 70% roztworu kwasu należy pobrać (7,743 g * 100) / 70 = 11,06 ml 70% H3PO4.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Na stronie 82 wyraźnie napisano, że roztwór amfetaminy został sporządzony z acetonu:
 
Top