Synteza alfa-PVP (skala 1-10 kg). Kompletny samouczek wideo.

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
@William Dampier

Potrzebujesz pomocy z pomiarami

Zamiast używać :Valerophenone
Kupię ciecz : 2-Bromowalerofenon

Jeśli chcę użyć 1 litr

2-Bromowalerofenonu


Jakiej ilości odczynników będę potrzebował na litr:


-kwas bromowodorowy (HBr) 48%;?

-Nadtlenek wodoru (H2O2) 35%;?

-Pirolidyna (CAS 123-75-1);???

-octan etylu;???

-węglan sodu (Na2CO3) 20% roztwór aq;???

-Eter dietylowy (Et2O) ????

-EtOH 50 ???

-Kwas dibenzoilo-D-winowy ??

-Dichlorometan (CH2Cl2) 830 ml;

-heksan ????

Kwas solny w stężeniu 35% (HCl);...?

BARDZO POMOGŁOBY, GDYBYŚ MÓGŁ UZYSKAĆ POMIARY DLA UŻYCIA 1 LITRA 2-BROMU. PLEASE?????

Abym mógł obliczyć koszt reakcji, a także szacunkową wydajność około 20% strat.
1 litr = 800g a-pvp?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Napisałem do ciebie PM.
 
View previous replies…

Taiwan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Cześć, mam ten sam problem, możesz pomóc?
 

viking1111

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Witam mam mały problem, dla 25k 2bromovalero używam do krystalizacji po pirolidynie i po przemyciu, używam do krystalizacji 1,5l acetonu do 0,38 kwasu na 1kg bromo, ale ciecz do krystalizacji biorę 1l i robię ph 2 z mieszaniną acetonu i kwasu, po 10h w zamrażarce nic się nie dzieje (mieszało się 4h z pirolidyną na temp 55) co zrobiłem źle i jak to naprawić?
 

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dobry wieczór, przepraszam, czy mogę prosić o pomoc? Zrobiłem syntezę Alfa pvp na podstawie tego przepisu https://bbforum.eu/tags/a-pyrrolidinovalerophenone Zrobiłem wszystko zgodnie z opisem, oprócz destylacji octanu etylu, doprowadziłem zakwaszenie do 5, włożyłem do zamrażarki, a sole nie wypadły, jak mogę naprawić sytuację? Następnie odparowałem roztwór do 1/2 w temperaturze 74-77 i ponownie włożyłem do zamrażarki i wszystko bez rezultatu, może ktoś się z tym spotkał? Proszę o pomoc!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Jeśli występuje kwas, należy go odparować w niskiej temperaturze lub pod próżnią. Pozostałości mogą przypominać czarną żywicę. Do krystalizacji należy użyć chemicznie czystego suchego acetonu. Jeśli jest to aceton domowy, mogą wystąpić problemy. Oprócz acetonu istnieje również metoda oczyszczania, jeśli można uzyskać żywicę i rozpuścić ją w wodzie. Wodę należy wyekstrahować rozpuszczalnikiem z zanieczyszczeń i po schłodzeniu wykrystalizować produkt z roztworu wodnego.
 

CalvinCandy

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Czy zrobiłeś to tak, jak na filmie?
 

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dzień dobry, dziękuję za pomoc, wszystko mi się udało, cały problem jak rozumiem tkwił w octanie etylu po jego całkowitym zepsuciu i rozcieńczeniu suchym acetonem, ponownie zakwasiłem i wtedy wypadły sole.
 

Skurczolo

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
To znowu ja. Udało mi się zsyntetyzować chlorowodorek a-pvp, a teraz chcę spróbować zrobić a-pihp przy użyciu heksanofenonu. Czy mam go bromować do a-bromo-n-heksanofenonu? tymi samymi technikami, co w przypadku walerofenonu? Czy są jakieś wskazówki, zanim spróbuję, czy może jest to tak "proste" jak z walerofenonem?
 

mynameisjeff

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Potrzebuję pomocy z A-PHP
 

Xtrembendion

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Jul 2, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Witam, po dodaniu piro (265gr) do 2bromo (300gr + 1080gr EA) temperatura utrzymuje się na poziomie 25 stopni Celsjusza, nie zmienia się również kolor, czy to oznacza, że w ogóle nie zachodzi reakcja?
 

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 20, 2024
Messages
10
Reaction score
12
Points
3
Czy ktoś wie jak zsyntetyzować MDPV? Czy to po prostu Apvp z metyloaminą? Robiłem zarówno aphp, jak i apvp, ale nigdy mdpv i chciałbym wiedzieć, czy mogę przejść od 2-bromowalerofenonu do MDPV, czy też proces jest zupełnie inny?
 

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 20, 2024
Messages
10
Reaction score
12
Points
3
Czy ktoś wie jak zsyntetyzować MDPV? Czy to po prostu Apvp z metyloaminą? Robiłem zarówno aphp, jak i apvp, ale nigdy mdpv i chciałbym wiedzieć, czy mogę przejść od 2-bromowalerofenonu do MDPV, czy też proces jest zupełnie inny?
 
Top