5fadb czy 5cl?

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Ok, więc jest silniejszy, ale silniejszy niekoniecznie oznacza lepszy. Jakiś pomysł na efekty w porównaniu do 5f?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Otrzymałem kilka opinii od klientów, którzy twierdzą, że działa lepiej
 
View previous replies…

talibanetis

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
moim zdaniem przynajmniej zrobienie liquidu jest najlepsze dla 6cl, nie podobało mi się MDMB - CHMINACA
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Nie używamy produktów i nie wiemy dokładnie, jak czują się różne produkty, to tak, jakby jeden rodzaj chipsów ziemniaczanych miał różne smaki, niektórzy ludzie lubią smak barbecue, a inni pomidorowy. Zawsze istnieją indywidualne różnice , Nie lubię, gdy ludzie pytają mnie, jaki jest najsilniejszy produkt, w rzeczywistości, jeśli lubisz chipsy o smaku pomidorowym, poczujesz, że żadne inne specjalne chipsy nie przypadną ci do gustu, w tej chwili lubisz tylko ten jeden, możemy analizować tylko mocne i słabe strony pod względem obiektywnych danych, nie reprezentuje to subiektywnych odczuć. Jeśli chodzi o to, czego klienci potrzebują, jakie produkty lubią, jakie mają odczucia, to jest to ich wolność!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Robienie bardzo rozcieńczonego płynu jest najlepsze dla najsilniejszych noidów, aby zrobić normalną przyprawę. Nie wiem, jakie jest doświadczenie z wyjątkiem odurzenia, więc do tego czasu inne czynniki są nieistotne. Najbardziej giveback-noids (wolne zasoby ziemi) według wartości C1 (jeśli znaleziono na wikipedii) to MDMB-CHMINACA & HU-210. Jest to również Horror House Fun do spożycia w czystej postaci (tylko mikro odrobina; aby upewnić się, że nie zostanie zjedzony tak jak ja łatwo). Noids jest najbardziej obfitą chińską produkcją, dość łatwo jest importować prekursory i robić z nich nadęte, delikatne przyprawy, a gotowy proszek narkotyczny jest najłatwiejszy do kupienia luzem z ogromną marżą zysku. Jeśli zrobisz spray do mocnej, ale nie niebezpiecznej przyprawy (przez powolne zaciąganie się dymem), masz ~ 50 razy więcej proszku, aby sprzedawać jak najlepszą przyprawę z kilkoma przedawkowaniami.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
To jest kopia większości mojej odpowiedzi w podobnym wątku, który nie otrzymał odpowiedzi, a który jest tutaj interesujący:
Idź po najsilniejszą, najmniejszą dawkę, OD:ic noid. Jeśli chcesz rozcieńczyć noid, liczy się tylko siła ukamienowania i schodzisz z drogi (trudno OD).
Zrobiłem JWH-210, bardzo popularny noid w miejscach i 5CL. Pierwszy jest starym słabym nudnym zamiennikiem JWH-018 z szybko słabnącym efektem.
5CL próbowałem tutaj. Jest bardzo mocny, z moim pełnym szacunkiem. 5CL jest najbardziej znanym z nowoczesnych noidów zabijających indazole. Szkodzi ci tylko wtedy, gdy przedawkujesz, co jest głupotą, ponieważ jest tak silny w mikrodawkach, więc wszyscy muszą zawsze ostrożnie dawkować. JWH-210 to ciężka praca do przedawkowania.
Zdobądź najsilniejszą (ostateczną?) MDMB-CHMINACA, gdzie mniej znaczy więcej. Naprawdę chcę, aby MDMB zderzył się ze starym królem HU-210, który jest 100-800 razy silniejszy niż naturalny THC-9 z konopi i działa dłużej o_O :eek:
 

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 6, 2024
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Spróbowałbym 5fmdmb2201 adb-butinaca MDMB-4en-PINACA 4fadb itp.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Doskonały wybór bezlitosnych indazoli o_O
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,046
Points
93
5f mają zwykle krótszy czas trwania, ale silniejszy efekt.
 

noidsking

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
43
Reaction score
4
Points
8
tak, przyjacielu, masz rację, mój klient powiedział, że mieszają 5F i 5cl, ponieważ 5f jest silniejszy, ale trwa krótko, więc mieszają je, aby produkt był silniejszy i trwał dłużej
 

ragnaria

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 15, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Deals
3
MDMB-INACA jest najłatwiejszy w obsłudze. I działa wśród najlepszych. Nie pożałujesz, jeśli zamówisz MDMB-INACA
 

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Co jest takiego dobrego w mdmb-inaca w porównaniu do 5c? Myślałem, że mdmb-inaca to tylko prekursor.
 

cvvvxa

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
5f wystarcza na niewielką ilość, ale jest niesamowicie silny, o wiele silniejszy niż mdmb-4en-pinaca, ludzie poważnie przedawkowali przy dawkach 500ug, bądź bardzo ostrożny, dobre dawki chwastów bez skutków ubocznych to 100ug
 
Top