5fadb czy 5cl?

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Zastanawiam się nad zamówieniem 5fadb lub 5cl, zastanawiałem się, czy ktoś ma doświadczenie z oboma lub jednym z tych kannabinoidów i mógłby wyrazić swoją opinię na ich temat.
Dzięki
 

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Nasz inżynier powiedział, że 5f będzie nieco mocniejsze niż 5cl. Ale z punktu widzenia gotowania, 5cl jest bardzo łatwe do przyrządzenia. W przypadku gotowania 5f trudno jest kontrolować temperaturę.
Dlatego większość naszych klientów zdecyduje się na zakup prekursora 5cl do gotowania.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Mój bracie, widziałem ludzi błędnie przekazujących wiadomość, że synteza 5F będzie trudniejsza, więc muszę tutaj odpowiedzieć, że proces syntezy jest taki sam, a 5F jest silniejszy!
 
  • Like
Reactions: pvp

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Poważnie? Nawet jeśli główny proszek jest taki sam dla 5f i 5cl, ale materiały pomocnicze nie są takie same. CZY JESTEŚ PEWIEN, ŻE PROCES GOTOWANIA JEST TAKI SAM? Pokaż nam proszę swój dowód.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Mój przyjacielu, wszystko, co mogę ci powiedzieć, to to, że jeśli nie znasz specyfiki procesu syntezy produktu, proszę, nie publikuj wprowadzających w błąd stwierdzeń, zarówno 5F, jak i 5C są syntetyzowane przez moich klientów prawie codziennie, a jeśli chodzi o twój komentarz na temat syntezy 5F jest trudniejszy, a synteza temperatur 5F jest trudna do kontrolowania, myślę, że jest to absolutnie nieprofesjonalne!
 
  • Like
Reactions: vis

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Różnica między 5C i 5F polega na tym, że użyty brom jest inny, proces syntezy i reakcji jest taki sam i nie ma takiego nieprofesjonalnego twierdzenia, że temperatura jest trudniejsza do kontrolowania, Mały punkt wiedzy, jeśli chcesz poznać siłę produktu, możesz sprawdzić wartość EC50 produktu, a także dane powinowactwa CB1 / 2.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Pozwolę sobie pokrótce opisać ten proces syntezy, nie sądzę, by ktokolwiek uznał 5F za trudniejszy, gdyby użył naszych prekursorów i metod, co może potwierdzić wielu moich klientów na forum.
Brom używany w syntezie 5C to 5-bromo-1-penten, a 5F wykorzystuje 1-bromo-5-fluoropentan, który nie powoduje trudności w syntezie!
Jeśli dostawca powie Ci, że synteza określonego NOIDS jest trudna, możesz przyjść do nas, w tej dziedzinie możemy dostosować produkcję dowolnego prekursora NOIDS i rozwiązania syntezy dla Ciebie! Sukces jest absolutnie gwarantowany, a porażka podlega pełnemu zwrotowi!
 
Last edited:

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Interesujące, a jaka byłaby zalecana dawka 5f, aby uzyskać podobny haj jak zwykła marihuana i nie przejść w tryb zombie?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Papier? Przyprawy? Ciecz?
To zależy od grupy klientów, tak jak powiedziałem, można porównać ich wartości EC50 i dane dotyczące powinowactwa receptorów, aby ocenić dawkowanie innych produktów na podstawie jednego produktu, ale nie mogę mówić zbyt wiele o produktach końcowych ze względu na indywidualne różnice i pewne względy prawne.
 
  • Like
Reactions: vis

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Na przykład przyprawy.
Czy wiesz, o ile silniejszy jest na przykład delta9? Pomogłoby to oszacować dokładną dawkę
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Dane, które przedstawiłem, opierają się na niektórych raportach, które udało mi się zdobyć, i służą jedynie jako odniesienie, ponieważ dane eksperymentalne będą się nieco różnić w zależności od metodologii testu

5F jest NIODS na bazie indazolu. Jest silnym agonistą receptora CB 1 (EC50 = 0,52-1,24nM) i całkowicie zastąpił Δ 9 w badaniach dyskryminacji szczurów, będąc jednocześnie około 15-30 razy silniejszym.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Wikipedia wymienia wiele nM:s. Wkrótce stworzę wątek o najsilniejszych kannabinoidach w oparciu o liczbę nM CB1:s według mojej prostoty: Less Tricky is More Informative; na początek. MDMB-CHMINACA to godzilla przypraw o_O 🤪😵
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Prawdziwy MDMB-CHMINACA jest produktem oleistym, który teoretycznie nadaje się do produkcji przypraw, jeśli jest akceptowalny przez ludzi.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Tak, ale to oleisty produkt. Myślę, że to bardziej dla płynów lub ziół
 

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Ok, więc jest silniejszy, ale silniejszy niekoniecznie oznacza lepszy. Jakiś pomysł na efekty w porównaniu do 5f?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Otrzymałem kilka opinii od klientów, którzy twierdzą, że działa lepiej
 
View previous replies…

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Nie używamy produktów i nie wiemy dokładnie, jak czują się różne produkty, to tak, jakby jeden rodzaj chipsów ziemniaczanych miał różne smaki, niektórzy ludzie lubią smak barbecue, a inni pomidorowy. Zawsze istnieją indywidualne różnice , Nie lubię, gdy ludzie pytają mnie, jaki jest najsilniejszy produkt, w rzeczywistości, jeśli lubisz chipsy o smaku pomidorowym, poczujesz, że żadne inne specjalne chipsy nie przypadną ci do gustu, w tej chwili lubisz tylko ten jeden, możemy analizować tylko mocne i słabe strony pod względem obiektywnych danych, nie reprezentuje to subiektywnych odczuć. Jeśli chodzi o to, czego klienci potrzebują, jakie produkty lubią, jakie mają odczucia, to jest to ich wolność!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Robienie bardzo rozcieńczonego płynu jest najlepsze dla najsilniejszych noidów, aby zrobić normalną przyprawę. Nie wiem, jakie jest doświadczenie z wyjątkiem odurzenia, więc do tego czasu inne czynniki są nieistotne. Najbardziej giveback-noids (wolne zasoby ziemi) według wartości C1 (jeśli znaleziono na wikipedii) to MDMB-CHMINACA & HU-210. Jest to również Horror House Fun do spożycia w czystej postaci (tylko mikro odrobina; aby upewnić się, że nie zostanie zjedzony tak jak ja łatwo). Noids jest najbardziej obfitą chińską produkcją, dość łatwo jest importować prekursory i robić z nich nadęte, delikatne przyprawy, a gotowy proszek narkotyczny jest najłatwiejszy do kupienia luzem z ogromną marżą zysku. Jeśli zrobisz spray do mocnej, ale nie niebezpiecznej przyprawy (przez powolne zaciąganie się dymem), masz ~ 50 razy więcej proszku, aby sprzedawać jak najlepszą przyprawę z kilkoma przedawkowaniami.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Te indazolowe zabójcze Noidy są po prostu w pełni naciskające na receptory, bez widm więcej niż testowanie, nie tak jak konopie indyjskie. Te ciężkie Noidy są jak odrętwienie Fentanylem, a nie przypływ heroiny, chociaż niektórzy twierdzą, że Godzilla Carfentanil również daje silną euforię. Kannabinoidy są bardziej niegrzeczne, choć pod względem chemicznym, nawet jeśli istnieje tak wiele wariantów. Dlatego upraszczam i mówię, że silniejszy jest lepszy, ponieważ na tym głównie zależy użytkownikom. Streght of Mentioned (są one również dostępne w proszkach farmaceutycznych) z indazoli Wikipedii:
5-CL-ADB-A to zła nazwa (nie ma żadnej nazwy 5CL, właściwa to MDMB-4en-PINACA: CB1 [Ki] 0.28nM, EC50 1.88-2.47nM jest 3x silniejszy niż niesławny JWH-018 z CB1 9.00nM. Zabójczy 5CL sprzedawany tutaj w BB jest cholernie silny w mikrodawkach (dobrze wykonany olej).
5F-ADB (5F-MDMB-PINACA) Brak wartości wiki. Więcej zgonów niż 5CL. Silniejsza cząsteczka niż 5CL. Oznacza mniej zużytego do tego samego ukamienowania! Oznacza dużo po rozcieńczeniu 30 razy w celu uzyskania Spice.
MDMB-CHMINACA (MDMB(N)-CHM) CB1 0.0944nM. MDMB-CHMICA: wartość EC50 0,14 nM. Brak wiki CB1. Słabszy MDMB-FUBINACA CB1 1.14nM, ale wciąż tak wiele zgonów i hospitalizacji.
Najbardziej szkodliwe i śmiercionośne OD Noids. UWAGA! UWAGA jak 25I NBOMBS i 5meoDMT.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Rzadki król? HU-210 jest od 100 do 800 razy silniejszy niż naturalny THC z konopi indyjskich i ma wydłużony czas działania. HU-210 ma powinowactwo wiązania 0,061nM w CB1 // CB2 0,52nM. Prawdziwe THC to Delta-9-THC z CB1 40,7nM. (wikipedia)
 
Top