Aminowanie 1-fenylo-2-propanonu (P2P) Leuckarta do amfetaminy i metamfetaminy. Skala Smale'a.

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Czy używasz chłodnicy zwrotnej i wyciągu?
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
82
Points
28
G.Patton: Czy mogę użyć octanu etylu zamiast DCM w syntezie amfetaminy? A może powinienem użyć ksylenu? Chodzi mi o hydrolizę.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Przejrzyj dedykowany temat i zapytaj tam. Nie tutaj.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
Podzielę się z wami tabelą.
Khi3lZJupI
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
329
Reaction score
274
Points
63
Może warto dodać, że temperatury powyżej 180°C, jak wspomniane 200 i 210°C, z pewnością całkowicie niszczą P2P, a nawet formamid, a powstające opary i gazy są wysoce toksyczne. Wszystko, co pochodzi z górnej części skraplacza, należy odprowadzać na zewnątrz! Poważnie!
Utrzymuj temperaturę poniżej 180, lepiej poniżej 175°C i skalibruj termometr na podczerwień do używanej kolby/zestawu, w przeciwnym razie nigdy nie będziesz dokładnie wiedzieć, jak gorąca jest.

Powodzenia
 
View previous replies…

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Odpowiedni dokument dotyczący separacji izomerycznej
 

Attachments

  • JuqFbr0xSp.jpg
    JuqFbr0xSp.jpg
    1.6 MB · Views: 36

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
329
Reaction score
274
Points
63
I jako bezpłatna usługa od Ciebie, proporcje dla P2P:

Formamid 50 ml 1,5 mol
kwas mrówkowy 56 ml 1,5 mol
P2P 66 ml 0,5 mol
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
82
Points
28
Ponownie, naprawdę tego nie rozumiem. I nigdy nie zrozumiem. Dlaczego ludzie chcą zsyntetyzować amfetaminę i nie udaje im się to, nawet jeśli ktoś poda właściwe proporcje molowe, a potem narzekają, że zrobili wszystko zgodnie z procedurą i znowu się nie udało. Nawet gdy podane są właściwe proporcje molowe, trzeba wiedzieć tak wiele. A czasami nawet bardzo mało, ale ta odrobina informacji jest w większości kluczowa, aby wszystko działało. Na przykład ile razy nadmiar jednego z tych odczynników w odpowiednim stosunku molowym MUSI znajdować się w kolbie reakcyjnej, aby wszystko działało. Jeśli jesteś zbyt leniwy, by przeczytać choćby jedną dobrą książkę kucharską, lub po prostu nie jesteś wystarczająco zainteresowany, by znaleźć i przeczytać choćby jedną książkę kucharską o amfetaminie, dlaczego po prostu nie kupisz związku? Na tych forach widzę tego rodzaju ludzi, których nigdy nigdzie nie widziałem. Tak, bardzo dobrze jest trochę uczyć i dawać dobre rady, a ja sam nie jestem Einsteinem, ale wszystkie moje reakcje badałem z internetu. Syntezy na forum, przeczytałem kilka książek i patentów, reakcje na różnych stronach. Pobrałem wiele podstawowych książek z chemii organicznej itp. W szkole byłem kiepski z chemii, bo sama szkoła mnie nie interesowała. W ogóle. Ale kiedy zacząłem uczyć się chemii około 8 lat temu, jestem uzależniony od próbowania nowych syntez, już nie narkotyków. Ale to tylko ja, każdy jest inny, ale czasami tak mnie to irytuje, że muszę coś powiedzieć. I peace out! Przepraszam za długi tekst.

P.S Ten tekst nie był do Ciebie OrgUnikum, ale ... wiesz, tych w tekście.

TheNut.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
82
Points
28
Wygląda na to, że byłem trochę zbyt zmęczony, jeśli chodzi o mój ostatni długi post! :)
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
46
Points
18
Szacunek, nie do końca mój pomysł, ale jednak
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
329
Reaction score
274
Points
63
Niektórzy ludzie chcą produkować leki, a inni zarabiać pieniądze, to główna różnica. Mogę zaakceptować oba podejścia, o ile jakość nie jest zagrożona. Niestety w przypadku obu podejść zwykle tak jest i właśnie wtedy odpadam, nie dostarczam najszybszego i najtańszego sposobu na coś, co można sprzedać jako narkotyk zwykłemu opóźnionemu użytkownikowi narkotyków.
Przepraszam.
Jakość jest o wiele trudniejsza niż tylko gotowanie czegoś, co ma huk tego rodzaju.
Najpierw starasz się uzyskać użyteczny rezultat.
Następnie starasz się uzyskać go za każdym razem.
Potem zaczynasz dążyć do lepszych wyników
A kiedy już uzyskasz użyteczny wynik, inwestujesz znaczną jego część w doskonalenie swoich umiejętności obróbki/oczyszczania. Pamiętaj, że na początku jest to trudna ścieżka, więc zawsze używaj tylko części tego, co masz, ponieważ częściej rzeczy po prostu rozpływają się w powietrzu i gównianych ilościach rozpuszczalników. Nie próbuj odzyskiwać, to nie jest tego warte. Użyj tylko części, wyśmiej to i spróbuj ponownie. To ma więcej sensu.
Powodzenia!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
82
Points
28
Tak, wiele razy zauważyłem, że kupuję wiele rozpuszczalników i używam ich do niczego. I znowu, i znowu. Ale to jest tak interesujące, że nigdy się nie poddaję!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
82
Points
28
Nie załapałeś o co mi chodzi, a wiem, bo sam nie załapałem tego co napisałem... :) Odnosiłem się do tych, którzy są leniwi i chcą być karmieni łyżeczką odpowiednimi stosunkami molowymi i tak dalej... ... i nie zawracają sobie głowy czytaniem książek lub tekstów o tworzeniu związków. To jest dla mnie irytujące.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
82
Points
28
Teraz, gdy skończę z ogrzewaniem (amfetamina), przeprowadzam uwodornienie formylu z zasadą, więc czy nadal umieszczam H2O2 (30%) jako pierwszy w ostatnich etapach reakcji? Jaką rolę odgrywa tutaj H2O2?
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
82
Points
28
Cóż, sam poszukałem informacji. Rola H2O2 jest dość ważna, biorąc pod uwagę wydajność... H2O2 jest utleniaczem, ale jeśli chodzi o jego formę molekularną, zawsze myślałem, że może łatwo działać również jako środek redukujący. Całkiem fascynujący związek!
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
82
Points
28
Sam jednak nadal jestem sceptyczny, ponieważ uzyskałem te informacje na temat użycia H2O2 od asystenta chemicznego AI-robota, a to najgorsze miejsce do uzyskania jakichkolwiek informacji dotyczących chemii. Zauważyłem również, że nikt nie używa H2O2 w tego typu syntezach. Tak więc, gdy jestem teraz w tym samym miejscu w tej syntezie, myślę, że użyję tylko czystej wody, jeśli ktoś z jakąś wiedzą mógłby mnie oświecić. Więc, powinienem zrobić 30% H2O2 czy użyć czystej wody na tym etapie?
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
46
Points
18
Czy mogę po prostu podwoić ilość h2o2, jeśli mój nadtlenek wynosi nieco ponad 15 +%, to suka znalezienie silniejszego w moim miejscu, czy może jakiś inny związek do zastąpienia?
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
82
Points
28
Pewnego razu zrobiłem około 25% H2O2 z moich 12% H2O2 (błędne obliczenia), a to nadal działało dla mojego kwasu nadoctowego!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
82
Points
28
edy's: Możesz obliczyć, ile musisz odparować z tych 15% H2O2, aby uzyskać 35%, a następnie możesz zrobić dobry nadkwas. Pierwszy raz wyszło mi z 40 g MPB ---> 35,60 g acetoksyfenylopropenu. Więc, wow. I zrobiłem 30% H2O2 z 12% H2O2, aby obliczyć, ile wody muszę usunąć ostrożnym odparowaniem, a nadkwas działał tak dobrze! Ale żeby być dokładnym, umieszczę nadkwas w boku na 3-4 dni z katalizatorem H2SO4, aby działał.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
82
Points
28
Swoje silniejsze nadtlenki wodoru wytworzyłem z 12% H2O2. Po prostu ostrożnie odparowałem z niego wodę.
Poprosiłem o obliczenia asystenta AI-robota z chemii. Jest dobry w obliczeniach, ale nie oczekuj prawidłowych odpowiedzi
z halogenacji lub podobnych ...
 
Last edited:

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Wciąż nie wypróbowałem tej reakcji, ale przy dobrej hydrolizie z KOH, a następnie z HCL, powinno to dać wysoką wydajność i obawiam się, że praca z h2o2, aby nie tworzyć żadnych wybuchowych nadtlenków i po destylacji, aby nie wybuchnąć.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
82
Points
28
Jeśli robi się to bardzo ostrożnie i prawidłowo (nie gotując, jak niektórzy) i bez destylacji (martwię się również o te nadtlenki / eksplozje), zrobiłem 35% H2O2 (wybieli palce małymi rozlanymi kroplami), aby stworzyć naprawdę działający kwas nadoctowy z moim własnym katalizatorem H2SO4 (około 75%). Trzymam roztwór 3-4 dni w szafie i jest gotowy do użycia.
 
Top