Question Kas ir bu ku kristāls

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Es redzu, ka jums ir dažas rozā bk. Tas ir daži netīri ass ķimikālijas lol. Es pat negribu iedziļināties, kāpēc šis sūds iznāca rozā lol.
Priecājos, ka tas tā tomēr bija.
Daži citi kaķi dabūja šo sūdu, lai tas izskatītos tuvāk tam dzeltenajam smilškrāsas MDMA. Profesionāļi, piemēram, es varu redzēt no attēla tas nav MDMA.
Tomēr iesācēji pircēji turpina pirkt un nezina.
Atgādina man, kad Metilons izpostīja MDMA skatuvi.
Kāpēc izplatītāji vienkārši nespēj pateikt patiesību, es nesaprotu.
 

Dr.Robert

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Piemēram, pastāstiet viņiem, kādu īsto ķīmiju viņi saņem, un pasakiet, ka no tās viņi kļūst apreibināti, un viņi tik un tā to nopirks, bet tad vismaz varēs zināt, ko meklēt, lai samazinātu kaitējumu.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8

Angļu valodā ir slengs angļu valodā: beaucoup. To izrunā bu ku

Domāju, ka pārdevējs to izmanto, lai slavinātu savu produktu, kas var attiekties uz vienu konkrētu savienojumu vai līdzīgu savienojumu grupu.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Man noliktavā ir KU kristāls, lūdzu, sazinieties ar mani, ja jūs tas interesē.

 

Van0909

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
paldies, es saņēmu savu paketi, pasūtīju 5g, nosūtīja man 5g vairāk
 

Van0909

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
FeVDAhv1mk
Xv9tcVSmOF
 

merd60

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
kāda ir tā ietekme?vai jūs pasūtījāt lielu daudzumu?
 

Rita

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Jauns stimulants?" ??Mūsu klients man iepriekš teica, ka tas ir ļoti spēcīgs.
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Tā ir jaunākā legālā alternatīva, kas ieviesta pēc tam, kad nep tika aizliegta, Mēs piedāvājam arī dažus benzodiazepīnu produktus un dažus jaunākos laboratorijas produktus, vai jūs interesē?
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 22, 2023
Messages
25
Reaction score
9
Points
3
Neesmu apzināti izmēģinājis nevienu no šīm 2023. gada m-cat versijām, gribētu redzēt, kāds tas ir, ja tas nav falsificēts, mani super interesē jebkādi benzo analogi vai kā viņi tos sauc, lol "steriospecifiskie atvasinātie ķīmiskie preparāti", Es zinu, ka es mēģināju to, kas bija tikai vajadzēja būt fuprazolāms tajā laikā tas man tika paskaidrots kā benzo ekvivalents šeit minētajiem "bu "un "ku", protams, es zinu, kas ir mefedrons un efedrons, tāpēc ar manu pieredzi par jaunāko dizainera "benzo" vai Rc benzo daudz patīkamāks nekā iepriekšējais presētais benzo, kas satur to, kas man tika pateikts, būtībā bija tas pats, bet jaunākajā laikā es esmu mēģinājis būt pēc iespējas taisnīgāks, varbūt es tajā dienā daudz neēdu lol daudz, bet tas bija velns gandrīz tieši tas, ko es jūtu no mana benzo no aptiekas, Tātad jā, roku pacēla ļoti interesē
 

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
Mums ir Ku un Bu kristāls , ja jūs interesē tie, varat sazināties ar mani.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Tas ir tik dīvaini, ka neviens, kas to pārdod, pat nepateiks, kas tas ir. Katrā citā RC viņi precīzi pasaka, kas tas ir. Kas attiecas uz labu un sliktu, tas ir skatītāja acīs. Jūs varat skatīties uz sert, Dat attiecībām, uz iekšu vērstu uz āru vērstu transportiera inhibihitionm jūs varat skatīties uz miljonu mērījumu, bet garšas nav akustiski. Nupat šodien pamanīju, ka BPZ sert/dat attiecība ir ļoti tuva kokaīnam, un es nodomāju: "Hmmm, man tas varētu patikt!", bet tad izlasīju, ka tas ir halucinogēns, un tas man noteikti nepatiktu. Es esmu domājis par a-pvp, bet attiecība ir ārpus tabulas! tīrs dat, nav eiforija es domāju. Tātad,spekulēt par to, kā jums patīk narkotikas, lasot par idt, ir grūti. Man patīk smēķēt kreku. Es arī neesmu pret metamfetamīnu, bet tajā nav tādas eiforijas kā krekā. Es esmu gandrīz vienīgais cilvēks, ko pazīstu, kurš ir noturējies kādu laiku, nelaupot, nemelojot un nekļūstot par pilnīgu sūda gabalu. Man ir nopietns frontālās garozas bojājums. Varbūt tāpēc.
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
re: Es esmu gandrīz vienīgais cilvēks, ko es pazīstu, kurš ir noturējies kādu laiku, nekrāpjot, nemelojot un nekļūstot par sa total piece of shit.

dude dont I feel you on this one! tas pats šeit!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
JUK!!! Izskatās, ka Aleksandrs Šulguns pats to izstrādājis. Psihodēliskais ātrums ir.....mazliet iesaistīts manām ikdienas darbībām. 😅
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Jūs to izmēģinājāt?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2023
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Yeah tikko recieved daži.is tur anyw to izmantot, lai pārvērstu to kaut ko labāku.viss ive lasīt par to saka tā nogalina cilvēkus, galvenokārt cilvēki ar metamfetamīnu un fent in thier system.thats lil pārāk tuvu mājās man, bet ienīst mest to. vēlētos synth kaut ko citu, bet ir tikai destilācijas setup ar refluksa un papildu condensers.dont ir 5 vai 3 neck.any ideas.any idejas?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Nē, nekad neesmu izmēģinājis nevienu RC, ko atceros. Es uzaugu, pirms internets vēl bija kaut kas tāds. Neviens no ķīniešiem, kas to tirgoja, man neatklāja, kas tas ir, tāpēc pirms dažām nedēļām es uzrakstīju ziņu
 
Top