Kādas apmaiņas jūs izmantojat?

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Jūs varat iegādāties monero/bitcoin, izmantojot skaidru naudu pa pastu agoradesk. Sīpoli un pgp pieejami darknetlive.com
 

commando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Un vai jūsu tērzēšanas dati ir saglabāti 180 dienas? Nē, paldies.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Es nevaru atrast sīpolu darknetlive.

Kā tur ir ar skaidras naudas maiņas kursiem uz kriptovalūtu?
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3


likmes BTC nav labas, bet es iesaku pāriet uz monero pilnīgi vienalga

par monero:

EUR 144,65 / XMR
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Velnišķīgi, tā patiešām ir pārsteidzoša cena!
Paldies par atsūtīto saiti, es to pārbaudīšu
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Western Union it kā ir ļāvusi iespēju pirkt un pārdot vai sūtīt kriptovalūtas vai kaut ko tamlīdzīgu? Es to šobrīd pārbaudu. Izskatās, ka tas ir labākais variants, lai attīrītu monētas uz fiat un otrādi.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Būtu ļoti pateicīgi par atsauksmēm un pārskatu par visu procesu forumā.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Es izmantoju līdzfinansējumu, lai nopirktu, tad es izmantoju nano, tiklīdz līdzekļi tiek atbrīvoti, un man noteikti nepatīk šī daļa.
Tās diezgan acīmredzams, ka valdības dara viņi ir normāli ēnas operācijas, lai iegūtu visu regulē! pārāk slikti, ka cilvēki nesaprot, daudz no šīm apmaiņām ir iestatīts, lai neizdotos
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18

Nākamo 30 dienu laikā plānoju veikt mēģinājumu, lai redzētu, kā tas izdosies un vai ir vērts to darīt.
Ja maksa ir pareiza, tas varētu būt jaunāks veids, kā atmazgāt līdzekļus, nosūtot tos sev uz citu WU vietu, un, lai saņemtu naudu, nepieciešams tikai kods, nav nepieciešams nekāds identifikācijas dokuments.
Iespējams, es drīzumā pamatīgi atjaunināšu.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Un? Vai esat mēģinājis?
 

silver777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Labākais maks ir wasabi un apmaiņai tas prasa lielas smadzenes mums ir nepieciešams pārvietot kripto daudz, sajaukšana ir tikai 20% pārējais ir tikai smadzenes
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Sveiki, mēs izmantojam NOW Payments (nowpayments.io), jo nav KYC un viņi pieņem $XMR, kā arī visu pārējo.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ir daudz KYC, ja vēlaties saņemt naudu FIAT, kā to izdarīt?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Kurām biržām ir viszemākās izņemšanas komisijas maksas?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Iespējams, Binance, bet varbūt jūs atradīsiet kādu P2P pārdevēju, kas bez komisijas maksas jūsu BTC apmaina skaidrā naudā.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Hei, @sadow, ko jūs uzskatāt par augstu honorāru?

Esmu diezgan daudz atteicies no FIAT iemaksas un izņemšanas, nenosūtot bildi, kurā redzams, kā mana mamma mani dzemdē, vai nenododot milzīgu procentuālu maksu... tas ir tik *****ing smieklīgi. Bet! Jums, negodīgi, nelojāli un nesadarbīgi pilsoņi, vajadzētu būt pateicīgiem, jo tas ir tāpēc, lai mēs varētu jūs aizsargāt, nevis izsekot 🤗

. Nezinu, kāds ir jūsu mērķis, bet manā gadījumā es tikai vēlos slēpt darījumus, nevis atmazgāt. Attiecībā uz atmazgāšanu apskatiet @KokosDreams / @BevItUp metodi, kas atrodas šeit https://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...s/how-to-launder-your-money-in-2-clicks.7823/.

Pēc vairāku metožu izpētes, es apmetos uz šo:

Es izmantoju Cash App kā ieejas un izejas platformu. Es veicu pilnu KYC, bet tā ir vienīgā vieta, kur es to esmu darījis. @Gordon Ramsay vai kāds cits, iespējams, pat varēs jums palīdzēt šajā jautājumā.
  • Lai iemaksātu naudu, izmantojiet jebkuru kredītkarti vai debetkarti. Viņi piedāvā arī bankas pārskaitījumus un (Really Cool) skaidras naudas iemaksas tirgotāju vietās.
  • Es izmantoju depozītu, lai iegādātos Bitcoin zibens tīklā (maksa ~ 1,50 USD).
  • Nosūtu uz Guarda defi maku (maksa ir daži centi zibens tīklā).
  • Apmainu pret Monero. (Maksa ir dažāda, un es nesaprotu, kā viņi to aprēķina, bet pēdējo reizi es maksāju 2,64 $).
    • Guarda automātiski pārvalda P2P apmaiņu fonā, bet dažreiz tas aizņem daudz laika.
  • Nosūtiet uz atsevišķu Monero maku (maksa ir daži centi, mana pēdējā maksa bija mazāka par centu).
  • Tagad es varu darīt, ko vēlos
Būtībā par mazāk nekā 5,00 dolāriem es varu ērti iegādāties Monero, izmantojot debetkarti. Teorētiski vienīgā pieejamā informācija ir tāda, ka es nopirku BTC Cash App, nosūtīju to uz citu adresi un pēc tam uz citu adresi. Tur pēdas apstājas.

Es arī varēju izveidot savu pašu ļauno, šausmīgo Cash App debetkarti, kas izgatavota no metāla.

Turklāt, tā vietā, lai vienkārši atstātu savu naudu skaidrā naudā, es te un tur paņemu dažus dolārus, tirgojot BTC ar saviem Cash App depozītiem.

Ja kādam ir labāks veids, dodiet man zināt.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Izmantojot vietējos monerus. Atbalsts vietējam monero dīlerim. Paralēlās ekonomikas audzēšana.
 
Top