Labākās rūpnīcas, prekursori, droša transportēšana, izejvielu piegāde, kontaktinformācija, tehniskais atbalsts, stabila piegāde.

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
Krājumi šobrīd ir ierobežoti! Lūdzu, pārbaudiet savus krājumus!
Mūsu valstī drīzumā sāksies valsts svētki, un mēs šajā laikā pārtrauksim sūtījumus! Ievadiet brīvdienu!
Brāļi, kuriem nepieciešams papildināt pulveri, lūdzu, sazinieties ar mani, lai pasūtītu, brāļi, kuri jau ir veikuši pasūtījumu, pasūtījuma numurs jums tiks sniegts vēlāk!
Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mani!

rc king 🤝
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
Paziņojums par pēdējo pasūtījumu piegādi un krājumu uzskaiti!
Tā kā mūsu valstī tuvojas Valsts svētki, svētku laikā pārtrauksim piegādi un dosimies atvaļinājumā! Attiecībā uz brāļiem, kuri nesen ir veikuši pasūtījumus, mēs nosūtīsim sūtījumus maksājumu veikšanas secībā. Pašlaik nav daudz krājumu. Brāļus, kuriem tas ir nepieciešams, lūdzam veikt pasūtījumu pēc iespējas ātrāk. Ja krājumu nebūs, neuztraucieties, mēs atsāksim sūtīšanu pēc 10 dienām. Svētku laikā mēs ražosim jaunu pulveri. Lūdzu, neuztraucieties, rc king turpinās nodrošināt jums stabilu piegādi!
Lai iegūtu sīkāku informāciju par pasūtījumu, lūdzu, sazinieties ar mani jebkurā laikā!
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
  • Attiecībā uz brāļiem, kuri nesen ir veikuši pasūtījumus, mēs nosūtīsim tulkojumu maksājuma veikšanas secībā. Ja jūs veicat pasūtījumu, bet nav pietiekamu krājumu, neuztraucieties, brāļi, mēs ražojam jaunu pulveri. Kad ražošana būs pabeigta, mēs to nosūtīsim jums, un mēs pēc iespējas ātrāk papildināsim jūsu krājumus!
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
Tehniskā atbalsta nodrošināšana ir tas, kas mums ir jādara. Produkta kvalitāte ir redzama ikvienam. Kvalitāte nosaka visu. Produkta kvalitāte vienmēr ir bijusi vissvarīgākā! Es vienmēr esmu teicis, ka, kamēr vien mēs sadarbojamies, tā noteikti būs ilgtermiņa sadarbība! Jo neatkarīgi no tā, kāda ir mūsu produktu, transporta pakalpojumu vai pakalpojumu kvalitāte produktu sintēzes laikā, tie visi ir vislabākie! Protams, paldies par atbalstu un palīdzību Rc King. Jūs izvēlaties mums uzticēties, un mēs noteikti sniegsim jums 100% apmierinātību!
2ZwdUyr7km
H4E6LzCuc0
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
Novēlu jums visiem priecīgus svētkus!
Ir sākusies iepriekšēja pārdošana. Pēc brīvdienām mēs sūtīsim preces maksājuma secībā! Brāļi, kuri jau ir veikuši pasūtījumu, lūdzu, neuztraucieties, nebaidieties un pacietīgi gaidiet! Tajā pašā laikā paldies par sapratni un atbalstu!
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
Pat brīvdienās mēs vienmēr esam gatavi jūs apkalpot! Ja jums rodas jautājumi par pasūtījumu un tehniskām problēmām saistībā ar sintēzi, varat sazināties ar mani jebkurā laikā! Šobrīd jaunais pulveris ir saražots un pēc svētkiem tiks piegādāts apmaksas kārtībā! Vēlreiz paldies par jūsu uzticību un atbalstu! RC King strādās kopā ar jums, lai mēs kļūtu arvien spēcīgāki!
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
Mēs esam atsākuši piegādi!
Mēs nosūtīsim atbilstoši jūsu maksājuma secībai!
Pēc nosūtīšanas mēs sniegsim jums izsekošanas informāciju!
EswuzXeqSQ
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
Nosūtīšana ir procesā!
Tā kā tikko ir beigušās brīvdienas, ir daudz pasūtījumu. Brāļi, kuri nav saņēmuši pasūtījuma numuru, lūdzu, neuztraucieties. Es nosūtīšu jums pasūtījuma numuru pa vienam. Lūdzu, gaidiet pacietīgi. Paldies par atbalstu un sapratni rc king! Liels paldies!
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
Dažādi bromu veidi ietekmēs produkta galīgo formu!
Ja jums ir kādi jautājumi par ražošanu, lūdzu, sazinieties ar mani. Mēs varam jums nodrošināt sintēzei nepieciešamo bromu. Ja jūs iegādājaties bromu sintēzei uz vietas, lūdzu, pirms iegādes noskaidrojiet ar mani, kuru bromu iegādāties!
Paldies par atbalstu un uzticību rc king, un paldies bb forumam par ērtu un drošu platformu. Es novēlu jums visiem kļūt arvien stiprākiem un stiprākiem! :cool:

rc king 🤝
 
Last edited:

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12

ZRWryIZFeJ
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
Rc King ar šo sniedz paziņojumu par nesenajiem pasūtījumiem un citiem jautājumiem!
Daudzi klienti, kas ir sadarbojušies ar mums, zina, ka pēc pasūtījuma veikšanas pie mums jūs parasti saņemsiet pasūtījuma numuru tajā pašā dienā vai nākamajā rītā! Mēs vienmēr glabāsim pietiekamus krājumus. Papildus parastajai atpūtai mēs centīsimies darīt visu iespējamo, lai paliktu tiešsaistē, lai jums kalpotu un palīdzētu! Šoreiz palēninājuma iemesls ir tas, ka mūsu valstī ir valsts svētki. Valsts svētki ir ar likumu noteikta brīvdiena. Mūsu rūpnīcas strādnieki parasti ņem nedēļu brīvdienu, bet, lai ražotu jaunu pulveri, viņi atpūtās tikai trīs dienas un sāka strādāt. Tomēr, ņemot vērā lielo pasūtījumu skaitu pirms un svētku laikā, tostarp tūlīt pēc svētkiem, pēc tam, kad strādnieki būs saražojuši pulveri, mēs to transportēsim uz nosūtīšanas vietu. Darbinieki nosūtīšanas zonā nosūtīs pulveri saskaņā ar pasūtījuma apmaksas kārtību. Tas viss prasa laiku. Es ceru, ka visi mums būs pacietīgi. Liels paldies! Rezultātā daudzi klienti nesaņēma pasūtījuma numuru tajā pašā dienā vai nākamajā dienā pēc pasūtījuma veikšanas! Šeit Rc King izsaka visdziļāko atvainošanos visiem. Es ceru, ka ikviens var saprast. Neuztraucieties, mēs garantējam, ka sniegsim jums izsekošanas numuru pēc iespējas ātrāk! Tajā pašā laikā paldies par jūsu atbalstu Rc King! Paldies, brāļi!
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
Oktobris jau pusē, brāļi, nepārstājiet cītīgi strādāt, turpināsim kopīgi veidot savu pasauli!
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
Spēcīgi produkti ir vienīgais veids, kā gūt panākumus!
Sadarbība ir tikai sākums, serviss nekad nebeigsies!
4OZgoCnHal
CROjMLbEgJ


 

Attachments

  • jsfz05YrJo.jpg
    jsfz05YrJo.jpg
    559.9 KB · Views: 3
Top