Vienkāršākās receptes

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Bupropions
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Kāpēc tieši bupropions?
 

carter23

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tas ir katinons, un tas ir diezgan viegli iegūstams, vai tik un tā ir pārāk izmainīta tā struktūra, lai iegūtu kaut ko noderīgu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Atsauces bija tikai pētnieki, kas apgalvo, ka citi pētnieki norāda, ka tas varētu būt aktīvs. Nav imperisku datu vai personiskās pieredzes ziņojuma. Nav smadzeņu skenēšanas mri vai ķīmiskās vai darbības analīzes.
Metabolisma ceļi un produkti paslēpti aiz maksas sienas nozīmē, ka es varu izlasīt izklāstu vai kopsavilkumu, bet Wiley tiešsaistē vai pētniecības vārti ect. Vēlas, lai es maksātu 30 dolārus vai kaut ko tamlīdzīgu, lai redzētu visu dokumentu. Man šķiet, ka vienā dokumentā bija minēti 13 pirmās caurlaides metaboliskie procesi, tāpēc jā, es zinu, ka to ir vairāk nekā 1.
MAO-a padara nn dmt neaktīvu. MAO-b padara neaktīvu feniletilamīnu. Tie ir vielmaiņas procesi. Iecerēt, ka pirmais metabolisms ir nebūtisks, ir....insane. protams, jūs varētu to izšaut vai izsmēķēt, lai apietu dažus procesus, bet es neteiktu, ka tas padara to "nebūtisku".
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Ir pilnīgi vienalga, vai tas ir aktīvs vai nav, ja to var apiet. Jūs esat apreibis vai kas tāds? Pēc saviem dīvainajiem kritērijiem par to, kas ir aktīvs vai nav, jūs sakāt, ka DMT ir neaktīvs, un tas ir absolūti neprātīgi.
 

Attachments

  • dLDErXAgNH.JPG
    dLDErXAgNH.JPG
    529.5 KB · Views: 1,402

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Lielākajai daļai to izmēģinājušo tas noteikti ir atšķirīga rakstura sēņu ēšana, ja jūs šņaucat 4-aco pretstatā to ēšanai. Protams, jums nav jāuzņem 10x tik daudz, jo jūs joprojām saņemat arī psilocīna metabolītu kopā ar visiem pārējiem. DMT nav iekšķīgi aktīvs pirmās caurlaides dēļ, tāpēc es jums teicu, ka pirmā caurlaide nav būtiska, lai noteiktu, vai kaut kas ir aktīvs vai nav. Jebkurā gadījumā, pat ja visas lietas būtu vienādas starp psilocīnu un 4-aco-dmt attiecībā uz iedarbību, 4-aco-dmt joprojām būtu pārāks, jo tas ir daudz stabilāks.

Šajā reddit pavedienā ir dažas anekdotes par to, kā atšķiras 4-aco-dmt šņaušana:

https://www.reddit.com/r/4acodmt/comments/ma6lyc
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Es došu jums vienādas izredzes, ka, uzliekot psilocybe sugas sporas uz govs mēsliem, kas uzlādēti ar 5-MeO-DMT, jūs iegūtu sēnes, kas satur 4,5-HO-MeO-DMT. Šādā veidā jūs izvairītos no 10 soļu sintēzes, izaudzējot psihoaktīvu sēni, kas nesatur aizliegtu narkotiku."
-Šulgins
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Man tas būs jāuzraksta, bet es grasos teikt, ka nē, jūs to nesaņemtu kā produktu.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
San Pedro tulkojumu nodrošināšana ir diezgan vienkārša. Man teica, ka ar žāvētām san pedro "ādām" ir nedaudz grūtāk, bet tas ir izdarāms. Ekstrahējiet to, izmantojot "Cieolo" tek, iegūstiet Peyote vektoru grafiku, iegūstat to zīmogā un presējiet meskalīna tabletes.

GHB izgatavošana arī ir diezgan vienkārša. Īpaši, ja varat iegādāties GBL želeju vai BDO noņēmēju.
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Vēlētos redzēt bk-mdea jeb etilonu.
Arī 4-mec. 4-fa. O-dsmt. Tikai daži, ko es vēlētos redzēt
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Kuru vielu sintēzi jūs vēlētos redzēt šajā sadaļā?
Kādas sintēzes instrukcijas mums būtu jācenšas jums vienkāršot? Rakstiet šajā tēmā.

MDMA MDMA MDMA MDMA MDMA MDMA
Sākot no Sassafrasas eļļas, kā arī katehola.
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Visvienkāršākais veids, kā no PMK PŪDA izgatavot MDMA?????
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
PMK pulveris => MDP2P => MDMA, izmantojot NaBH4 reduktīvo amināciju.
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Vai kāds var publicēt vienkāršu laboratorijas iekārtojumu, izmantojot 20 l reaktoru kā pārējā nepieciešamā aprīkojuma paraugu, TIA.
 

Yavuz1453

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 15, 2022
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
mēģinu pagatavot metamfetamīnu, bet tas nedarbojas, palīdziet, paldies
 
Top