Vienkāršākā metamfetamīna sintēze no amfetamīna

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
Es nezinu, kas ir noticis nepareizi, bet es zaudēju gandrīz 20 g tīra amfetamīna, es mēģināju to neitralizēt ar NaOH un ekstrahēt ar petrolēteri, iztvaicējot nekas nepaliek, mēģināju vēlreiz ar DCM, iztvaicējot atkal nekas nepaliek, puiši, vai kāds ir izmēģinājis šo metodi, ja kāds gatavojas mēģināt, izmantojiet nelielu daudzumu...
 

redsm

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Vai jūs atsaucaties uz sintēzes pirmo soli?

ja jums neizdodas amfetamīna sāls pārvēršana brīvā bāzē, jums jāapgūst ķīmijas pamatprasmes. pamēģiniet kādu organiskās ķīmijas mācību grāmatu, kā arī praktisku/eksperimentālu organiskās ķīmijas rokasgrāmatu.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
20 grami ir daudz, es domāju, ka jums vajag vairāk prakses, bet doint zaudēt vēl 20 gramu mate, jūs varat sākt 1 gramu skala
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
Es mēģināju ar to 4-5 reizes, tāpēc es zaudēju kopā 20 gm.
 

zxkcasldlalsejak

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Atvainojiet, bet man joprojām nav pilnīgi skaidrs...

Mums ir kāds pelēks krēms ar nelielu daudzumu alumīnija hidroksīda cieto daļiņu. Es uzskatu, ka mums šajā masā ir neapstrādātas brīvās bāzes metamfetamīna maisījums, kas ir organiskais slānis, un nedaudz ūdens slāņa (varbūt tos nebūs viegli atdalīt). Tad mēs pievienojam daudz ūdens (varbūt, lai samazinātu mūsu masas blīvumu).
Bet tomēr, kā es saprotu, mums ir organiskais slānis augšpusē un ūdens slānis apakšā.
Kad mēs filtrējam no cietajām vielām, mums joprojām ir divi slāņi - organiskais augšpusē un ūdens apakšā. Organiskais slānis satur mūsu produktu.
Tad mēs paskābinām šo masu ar hcl līdz ph3, kas pārveido organiskajā slānī esošo jēlmetānu par hcl metānu, kam jānonāk ūdens slānī.
Bet mums joprojām ir divi slāņi. ko tieši mēs jau ekstrahējam ar dcm.
Dcm nonāks apakšā zem ūdens slāņa, bet, kad ph ir 3, ūdens slānis joprojām neatdod atpakaļ meth hcl.
Tātad tagad mums ir 3 slāņi. Augšējais organiskais slānis ar velns zina ko iekšā, otrais ūdens slānis ar meth hcl un apakšējais dcm slānis ar ko?
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Man ir daži jautājumi, uz kuriem ir jāatbild, un pretī es bez maksas publicēšu dažus svarīgus datus par amfetamīniem un to prekursoriem, kuru šajā vietnē trūkst pēc nākamā testa pabeigšanas.
1. Vai D-amfetamīna hidrohlorīda kristālus var pārdot un smēķēt kā Ice? (Ice attiecas uz D-amfetamīna hidrohlorīda kristāliem. ja starp tiem nav lielas funkcionālās atšķirības, es plānoju tieši paziņot, ka D-amfetamīna hidrohlorīda kristāli ir D-amfetamīna hidrohlorīda kristāli).
2. Vai D-amfetamīna hidrohlorīda kristālu un D-amfetamīna hidrohlorīda kristālu degšanas un izsmidzināšanas dūmu koncentrācija/garša ir vienāda?
3. Kādu iemeslu dēļ es nevaru smēķēt metamfetamīnu pats, bet vai kāds var man pateikt, kā tieši metamfetamīnam vajadzētu smaržot? Esmu smaržojis tīra amfetamīna hidrohlorīda pulveri, un tā smarža ir līdzīga lauru vai dzērveņu smaržai apvienojumā ar zāles augu sulu smaržu. Uzkarsēts un izsmidzināts, tas smaržo mazliet dīvaini, bet tā pēcgarša liek man justies tā, it kā es saprastu, kāpēc ICE sauc par "cūku". Vai šī smarža ir pareiza?
4. Es zinu, ka D-amfetamīns ir mazāk efektīvs nekā D-amfetamīns tādā pašā devā, bet cik daudz vājāks tas ir par D-amfetamīnu? Piemēram, vai tas ir līdzvērtīgs 75 % vai 70 % D-amfetamīna pie tās pašas devas? vai būs būtiska atšķirība personīgajā subjektīvajā pieredzē, ja tiek veikta inhalācija ar sildītu izsmidzināšanu?
5. Ņemot vērā, ka tirgū pārdotais ICE patiesībā nav tīrs D-metamfetamīns, tirgotāji piejauc dažas "palīgvielas", lai palielinātu svaru un palielinātu peļņu. Tā rezultātā tirdzniecībā pieejamā ICE efekts ir sliktāks par tīra D-metamfetamīna efektu, lietojot to pašu devu. tāpēc es domāju, ka ar to vajadzētu pietikt, lai kompensētu atšķirības starp D-metamfetamīna un D-amfetamīna iedarbību. Pat ja es apgalvoju, ka D-amfetamīns ir ICE, tas neradīs pē*****ārdošanas problēmas. Vai šī ideja ir īstenojama?
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2022
Messages
67
Reaction score
29
Points
18
Tbh D-amfetamīna HCl nav vērts cīnīties, un arī amfetamīna smēķēšana nav tā vērta. Mīts, ka var smēķēt amfetamīna HCl, manuprāt, ir tikai mīts, es nekad neesmu redzējis ticamus pierādījumus tam, ka patiešām var smēķēt amfetamīna HCl. Pat ja jums kaut kā izdotos to izsmēķēt, smēķējot amfetamīnu, jūs nesajutīsiet tādu uzmundrinājumu kā no metamfetamīna, jo amfetamīna lipīdu šķīdība ir mazāka (lielāka lipīdu šķīdība nozīmē ātrāku darbības sākumu, jo tas ātrāk šķērso hematoencefalisko barjeru). Turklāt HCl sāls ir ļoti higroskopisks un, iespējams, neizskatās pēc ICE, pat ja jūs atdalītu enantiomērus. Ja runa ir par iedarbību, tas nav tik vienkārši, D-amfetamīns nav tikai spēcīgāks D-amfetamīns, saskaņā ar dažām dozēšanas tabulām D-amfetamīns ir pat spēcīgāks par D-amfetamīnu, salīdzinot mg pret mg. Problēma ir tāda, ka D-amfetamīnam trūkst serotonīnerģiskās iedarbības, un tāpēc parasts ICE lietotājs jutīsies citādāk nekā parasts D-amfetamīna lietotājs, tāpēc, lai to nogrieztu, jums radīsies sūro tonnu pārdošanas problēmu, un būtu labāk iekārtots, ja jūs vai nu izgatavotu metamfetamīnu, vai Speed un pārdotu to, kas tas ir.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
"kā vecmāmiņa izpūš Amp Hcl mākoni"

Ko sakāt? Kārtējo reizi atkārtojat muļķības?
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
7
Points
3
Deals
8
Es izmēģināju sintēzi ar 10 g, un viss izskatījās ļoti labi, man pat šķiet, ka, filtrējot RM, sajutu metamfetamīna smaku.

Muļķīgi, ka pēdējā solī aizmirsu koncentrēt un izžāvēt ekstrakciju, un burbuļoju HCl pa taisno.
Sākumā petrolēteris kļuva duļķains, un, kad turpināju, apakšā uzkrājās dzeltens šķidrums, bet tikai neliels daudzums (1-2 ml).

Tagad man ir petrolētera, metamfetamīna un HCl gāzes koncentrāts. Vai kādam ir ideja, kā to glābt šajā brīdī?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
41
Points
28
Vai jums ir brīva bāze ēterī?
Vai sāls?
Lūdzu, pavairojiet hlorūdeņraža gāzi, vienlaikus samazinot ētera tilpumu
 
View previous replies…

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
7
Points
3
Deals
8
Es biju izšķīdinājis frībāzi ēterī un tajā iebubloju HCl gāzi, nesamazinot tilpumu. Tāpēc es domāju, ka tagad tā ir HCl sāls, kas kaut kā izšķīdināta ēterī, bet es īsti nezinu.

Tagad mēģinu samazināt tilpumu, bet lēnām, atdzesējot, jo baidos, ka ēterī radušais HCl hidrolizēs metamfetamīnu.
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
7
Points
3
Deals
8
Nē, es izveidoju HCl no NaCl un H2SO4, bet es to neizžāvēju un burbuļojos tieši ētera ekstraktā. Nedaudz HCl noteikti izšķīda ēterī, jo izdalījās HCl tvaiki.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
41
Points
28
Jums jāsamazina vai jālikvidē ētera tilpums, bāzei jāpievieno etanols un jāpūš tvaiks.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
41
Points
28
Vai esat pārliecināts, ka esat ieguvis metožu bāzi?
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
7
Points
3
Deals
8
Man šķiet, ka es to izvilku, vismaz es visu izdarīju pareizi.

Pēc amalgamas un hidroksīda atfiltrēšanas es pievienoju nedaudz HCl skābes rm, līdz tā pH bija 3, un 3 reizes ekstrahēju ar ēteri.
Pēc tam es to sārmoju ar NaOH līdz pH 12 un atkal 3 reizes ekstrahēju.

Kā jūs to domājat? Pēc tilpuma samazināšanas "pievieno bāzei etanolu un uzpūsti tvaiku".
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
41
Points
28
Pievienoju sālsskābi un ekstrahēju ar ēteri
pēc tam. Pievienoju sārmu un atkal ekstrahēju
Pēc tam savāc ekstraktu un iztvaicē ēteri, saglabājot brīvo bāzi. Pievienoju tam etanolu un etanolā brīvās bāzes vietā izveidoju hlorūdeņraža tvaikus.
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
7
Points
3
Deals
8
Man šķiet, ka es to izvilku, vismaz es visu izdarīju pareizi.

Pēc amalgamas un hidroksīda atfiltrēšanas es pievienoju nedaudz HCl skābes rm, līdz tā pH bija 3, un 3 reizes ekstrahēju ar ēteri.
Pēc tam es to sārmoju ar NaOH līdz pH 12 un atkal 3 reizes ekstrahēju.

Kā jūs to domājat? Pēc tilpuma samazināšanas "pievieno bāzei etanolu un uzpūsti tvaiku".
 

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 13, 2023
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Rezultāts ar 1 g / 1 moli amfetamīna sāls ?
 

BIG JJ

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vai kādam ir izdevies īstenot šo procesu? Mans produkts beidzās ar to, ka neko neredzēju, vai ir kāds labsirdīgs cilvēks, kurš varētu man pastāstīt, kas notika? Beidzot man izdevās iegūt eļļas slāni, bet es nevarēju iegūt metamfetamīnu
 
Top