3,4-metilendioksibenzilmetilketona sintēze no piperonāla (glicīda estera ceļā) (neliela mēroga)

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
thtas ko es domāju ... un patiesībā tas ir reāls, problēma ir tāpēc, ka mēs darījām olg GLY konversiju un ar šo jauno, kad mēs redzam tottally atšķirīgu rezultātu, mēs visi domājam, ka tur kaut kas nav kārtībā, un galvenais tā ir tikai vakuuma destilācija..tas zaudē nelielu daļu ūdens un dod ketonu... atšķirīga krāsa, ļoti tumši sarkana vai brūna
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Jebkura glicidāta estera ķīmiskā struktūra sastāv no vienas un tās pašas skābes un alkohola. Kāds alkohols bija ēterifikācijai - tāds skābes esteris. Ēteru saponifikācija ar sārmu - visos gadījumos tas pats.

Tipiskajā Dārzena reakcijā izmanto ētera etil versiju.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Labi pieejams Ķīnā
Jā, tagad jūs runājat par vēl vienu interesantu maršrutu. Arī Ķīnā ir pieejama alfa-metilcinamīnskābe.
 

summer_*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 5, 2022
Messages
29
Reaction score
29
Points
13
Tiesa , bet man vienmēr patīk domāt par sintēzes ceļiem, kurus var pabeigt, dodoties uz vietējo datortehnikas veikalu, pat ja tie ir mazāk efektīvi.
Rediģēšana: Es pamanīju, ka attēls ir manas citas ziņas neparādās, tāpēc es tos pievienoju šeit.
7hSMPBmKUA
FORulYh0aW
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Šis būtu lielisks tulkojums, ko varētu papildināt projektā "Vienkāršākās receptes". Iespējams, sāciet ar CAS# norādīšanu pie katras ķīmiskās vielas. Es nedomāju, ka kāda no šīm izejvielu ķīmiskajām vielām ir iekļauta ASV............ nice sarakstā : ).
 
Top