Question Shake and bake help me (metamfetamīns)

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Mēģinājām kratīt un vārīt, reakcijas nebija, gāzes veidošanās bija pozitīva. Vai ir kāda iespēja, ka nav reakcijas litija dēļ? tālruņa akumulatorā ir amonija sulfāts + nātrija hidroksīds + ēteris + litijs = daudz gāzes un vairāk uzbriest nav krāsas maiņas nav zelta bronzas sabrukšanas
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
reakcija bija veiksmīga, pēc bronzas un zelta gabaliņiem pievienojām efedrīnu, tas kļuva piena konsistences, filtrējām atsevišķus slāņus, iepildījām to 100 ml ētera, aizvēru muti, nostādinājām, tad gāzējām ar hcl gāzi, tas nesniga.
 

Attachments

  • NqP6j29i0X.MOV
    4.4 MB · Views: 0
  • NEXpP5eVGW.jpeg
    NEXpP5eVGW.jpeg
    254.5 KB · Views: 346

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Kur ir visa jūsu bronza? Tas tika sālīts ar HCL 36%, pēc tam žāvēts.
 

Attachments

  • rGXTduhSMs.jpg
    rGXTduhSMs.jpg
    3.7 MB · Views: 339
  • kEqClz0FSY.jpg
    kEqClz0FSY.jpg
    5.1 MB · Views: 634
  • 7D8Nyj9qXf.jpg
    7D8Nyj9qXf.jpg
    5.7 MB · Views: 658
View previous replies…

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
45 grami amonija sulfāta 30 grami nātrija hidroksīda 150 ml ētera ceturtdaļa sloksnes litija bronzas gabaliņi izveidots efedrīns pievienots pārvērtās pienā efedrīns filtrēts ar 100 ml svaiga šķīdinātāja, atstāts mierā, gāzēts ar hcl gāzi nav sniega kur ir problēma?
 

Xtc

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Sveiki,
Kā es varu darīt hcl gāzi? Lūdzu, palīdziet
 

Xtc

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
cik gramu efedrīna nepieciešams kratīšanai un cepšanai metamfetamīna pagatavošanai
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Jūs neatstājāt efedrīnu šķīdumā pietiekami ilgi. Lai šī reakcija noritētu veiksmīgi, ir jānotiek dažām lietām. #1 ir jāveido free'd elektroni no izšķīdušā litija, lai reducētu efedrīnu, efedrīnam jābūt balstītam, pirms tas ir šķīstošs nepolārajā šķīdinātājā, lai to varētu reducēt ar elektroniem.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
68
Reaction score
35
Points
18
Izmantojiet amonija NITRĀTU 98% vai augstākā tīrībā, NE FERTILIZĒTĀJU GARŠU. Spiediet uz to, lai amonjaka gāze pārvērstos šķidrā vāciņā, līdz pudele burtiski eksplodē, tad vāciņu nedaudz atskrūvējiet, lai tas nesprāgtu . Labāk notīriet pfed tabletes ar dažām acetona porcijām, tad pievienojiet pudelei. Šeit ir faktiskā procesa video:
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
68
Reaction score
35
Points
18
Ja jūs baidāties no pudeles sprādziena, iegādājieties biezu sienu 2 l cauruli vai 2 l STAINLESS STEEL ugunsdzēšamo aparātu KLPUĶI TIESIŅĀ to periodiski sakratiet un ļaujiet tai nostāvēties, līdz reakcija ir beigusies. Pēc tam filtrējiet gāzi un ballīti.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Viņš joprojām urbj šo reakciju,nāc uz vīriešiem,,)))
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8

Kur ir tie eksperti, kurus tā sauc par atbalsta administrāciju? Es redzu, ka cilvēki šeit cenšas diskutēt, bet, šķiet, neviens no administrācijas (tā saukto pro) nepievienojas šai sarunai.

Tas viss bija tikai par naudu viņiem teica.


 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Sveiki, ppls. kur ir laba vieta, kur sākt apgūt šīs procedūras pamatus vai sintēzi kopumā. terminoloģija kā reducēšana, destilācija, attīrīšana, ekstrakcija.
Un vispārpieņemtā prakse laboratorijā. Es ļoti vēlos mācīties un labprāt saņemtu padomu, kur sākt un kādas iekārtas iegādāties.
Iv ir saraksts par šo vienu, bet es gribētu tiešām zināt, kas notiek, nevis aizpildīt norādījumus. entry Level Chef here!Will pay for someone to mentor me.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Kāda veida tabletes jūs izmantojāt, es gribēju mēģināt, bet es dzirdēju, ka dažas tabletes sabojā reakciju.
 
Top