Vienkāršākais amfetamīna ražošanas veids

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Termometrā, iespējams, ir aptuveni 200 (varbūt 500) miligramu dzīvsudraba. Ķīnā tas maksā 1 dolāru. tikai 1 dolāru.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Man īsti vienalga. Par saitēm uz termometriem jautājiet Google.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Nu, patiesībā man ir diezgan grūti atrast dzīvsudraba termometrus pārdošanā tiešsaistē, izņemot patiešām dārgus, kas tiek pārdoti ar marķējumu "vintage". Un, pat ja atrod, dzīvsudraba daudzums vienā termometrā ir niecīgs.
Iegūstot dzīvsudrabu no cinobra, jūs vienā reizē iegūstat pietiekami daudz dzīvsudraba visai vēlamajai sintēzei.
Un, tā kā neviens nevar uzrādīt dzīvotspējīgu saikni ar reāliem termometriem...

Bet, kā jūs norādāt, katram cilvēkam situācija var būt atšķirīga atkarībā no tā, kur viņš/viņa atrodas. Es nekad nevienam šajā forumā nejautātu, no kurienes viņš ir, tāpēc labāk vienkārši sniegt dažādu informāciju no dažādām perspektīvām. Viena versija varētu vislabāk darboties ASV, cita - Krievijā, cita - daļā ES utt. Un varbūt kāda uz Marsa :).
 
Last edited:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18

Ei, pateicoties Ķīnai, mēs varēsim baudīt normālu interneta ātrumu uz Marsa: Pirms gandrīz 10 gadiem Ķīnas universitāte un Austrijas universitāte izveidoja "kvantu tuneļa komunikāciju". Nav ne jausmas, kāds ir īstais nosaukums, bet būtībā jūs varat "sadalīt-kopēt" elektronu 3D telpā, lai jums būtu 2 elektroni. Ja vienu pagriež pulksteņrādītāja rādītāja kustības virzienā, tad otrs pagriezīsies pretēji pulksteņrādītāja kustības virzienam. Tas notiek acumirklī, gandrīz tā, it kā tie būtu viens un tas pats objekts.

Šo parādību ļaunprātīgi izmanto binārajā saziņā. Ķīnieši savā otrajā kosmosa stacijā (jā, viņiem ir 2) palaida kvantu tuneli. Viņi var izmantot normālu interneta ātrumu savās kosmosa stacijās (vienai no tām ir mikroviļņu savienojums ar otru, sava veida retranslators). IEDOMĀJIETIES TO! VISS VISUMS BEZ KAVĒŠANĀS KOMUNIKĀCIJA.
 

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Paldies, puiši
 

Amphetamin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds var man pateikt, vienkāršākais veids, kā shyntesys amphetamine lielā mērogā, ja es varu iegūt visas ķīmiskās vielas? Atvainojiet par manu slikto angļu valodu :eek:
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Vai no jūsu teiktā es saprotu, ka amfetamīnus varu izgatavot tikai no dzīvsudraba nitrāta un alumīnija amalgamas?
Lūdzu, dariet man zināmu, kā man pieder šie materiāli
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Jūs varat uzaicināt šo piegādātāju pie mums publicēt savus sludinājumus šeit
 
Top