Parunāsim par manu smieklīgo toleranci

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Izmēģiniet kādu no MAOI, piemēram, moklobemīdu.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Vēlreiz paldies, kungs, par vēl vienu ieteikumu manam izmēģināmo savienojumu sarakstam! Pēdējo nedēļu es biju klusējis, šeit un visur. Visu nedēļu tā bija tikai Marija.

Mans pēdējais 25 mg sertralīna bija pagājušajā sestdienā, jutos diezgan slinks un ļengans. Es gribēju pilnu nedēļu bez ledus, jo tas ir viss, ar ko man šobrīd ir eksperimentēt, pilnu nedēļu uz, pilnu nedēļu off. Un, sakot "uz", es domāju tikai 0,05-0,10 g uz vienu šņaucienu, un es to darīju tikai reizi dienā. @SauceySockss vienā brīdī minēja, ka nedēļā daru VAIŅU?! Spriežot pēc tā, cik daudz šī lieta kicks manas smadzenes ass, un kā es burtiski gandrīz *****ing nomira pirmdiena pirms pēdējā no darot manu "pirmo" 0.10g, es teiktu, ka tas ir jābūt daži ārprātīgs augstas potences sūdi, vai arī es esmu atradis kaut ko, ka personīgi es vienkārši reaģēju unikāli uz.

Es uz ledus: ātrs un stulbs, strups priekšmets.. Es parasti esmu ļoti uzmanīgs un cenšos būt stratēģisks ar katru savu lēmumu (pārāk daudz, tāpēc parasti nekas netiek izdarīts. Cilvēki ar ADHD zina, par ko es runāju). Uz ledus smadzenes iet miljonu jūdžu minūtē, bet man tas netraucē(?), es paķeru ideju no gaisa un palaižu to uz priekšu. Bet es vienkārši skrienu, skrienu un skrienu un skrienu... Visu nedēļas nogali pēc pirmās Ledus nedēļas pavadīju guļot, pārāk sāpēja, lai kustētos no pārmērīgas piepūles, strādājot pagalma darbus... Es nevaru galvā sastādīt sarakstus kā 4MMC, tāpēc esmu kā tīrīšanas, dārzkopības un labošanas muļķis, kas vienkārši skraida no vienas lietas uz nākamo.

Godīgi sakot, tāds es biju savos 20 un 30 gados, pirms manas smadzenes pilnībā izdzisa no sabiedrības. Patiesībā vienīgā atšķirība ir bezmiegs, es domāju, tas ir psiho. Es darīju .07g ceturtdien 9 rītā. Pēc tam, kad gulēju gultā tieši 3 stundas, šeit es to rakstu pie 2: 30 piektdienas rītā wtf.

Šis materiāls ir pārāk tālu vienā virzienā, būtībā kaut kas trūkst no "stimulēšanas pieredzes", kas man bija ar MeowMeow un MDMA, manā smadzeņu "šķirošanas un filtrēšanas nodaļā"(?). Šodien pirku kaut kādus lolojumdzīvnieku piederumus, un dāma garāmejot pajautāja, kādas šķirnes suņi man ir, un es nevarēju atcerēties!!!! Kā, KAS?!

Ja es tikai varētu panākt, ka smadzeņu sekretāre dara savu darbu un viņai ir šāda līmeņa motivācija un enerģija, es domāju, ka tas ir galīgais mērķis. Un, tā kā es arī nesen uzzināju par MAOI, es domāju, ka es ietaupīšu pychedelics varbūt kā "balvu" sev, kad man ir šis daudz nopietnāks jautājums par Nootropics izdomāts un vismaz tuvāk tam, kur es jūtos pareizi motivācijas līmeņi, jo man ir nopietns sūds, lai saņemtu iet uz dammit!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Jūs varat izmēģināt arī sīriešu rutas sēklas, jo tās ir maoi aswell. BET, LŪDZU, IZPĒTIET MIJIEDARBĪBU, JŪS VARAT NOMIRT!
 
Top