Es esmu iesācējs un gribu zināt, kā apstrādāt skopolamīna zāles

jimmythomas

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, visi. Arī mani tas interesē. Ir divi veidi, viens, kas tevi dara augstu, un otrs, kas ļauj citiem tevi kontrolēt? Man noteikti noderētu kāda skaidrība par to, kurš ir kurš. Un, ja es gribētu ļaut savam partnerim mani kontrolēt, kā es varētu zināt, cik daudz ieelpot, lai tas mani nenogalinātu? Mani tik ļoti interesē vispār.. Un, @Jessica, kāda veida jūs pārdodat un vai tas vēl ir pieejams? Tavā profilā ir rakstīts "nepērc no manis..". 💀 😂

Paldies!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Ja kāds piedāvā jums kaut ko iegādāties šajā forumā, un tajā ir rakstīts "Nepērciet no manis", tad ar 99,9 % varbūtību tas ir krāpnieks. Ja kāds atsakās no eskreditēšanas, tad ar 110% varbūtību tas ir krāpnieks.
Lūdzu, izmantojiet savu galvu.
 

Dawn_Shergill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
No tā, ko esmu redzējis, u ir jāņem vērā tādas datura sugas kā datura stramonium un datura metel. Šajās sugās ir skopolamīna hidrobromīda alkanoīds. Šīs sugas ir sastopamas Indijā un Kolumbijā. Tā kā skopolamīna hidrobromīds ir dominējošais alkanoīds vietējās sugās, Kolumbijas noziedzniekiem nav vajadzīga raķešu zinātne, lai izolētu skopolamīna hidrobromīdu no citiem alkanoīdiem, tāpēc viņi vienkārši izmanto macerāciju, lai iegūtu alkanoīdu, tāpēc pat tad, ja tas ir piesārņots ar citiem alkanoīdiem, piemēram, atropīnu, hioskamīnu utt.

Secinājums:

- Pārliecinieties, ka Datura Stramonium vai Datura Metel sēklas nav izmantotas.

- Jūs varat izmantot tikai macerāciju, jo skopolamīna hidrobromīda izolācija nav nepieciešama, jo tas jau ir dominējošais alkanoīds.

Piezīme: Šī informācija ir piemērs par skopolamīnu, ko izmanto noziedznieki, lai manupilētu un izdarītu noziegumus, un to nav paredzēts izmantot medicīniskiem vai farmaceitiskiem mērķiem. Nav apstiprināta precīza deva, lai kontrolētu kādu ar minimālu blakusiedarbību, jo halucinogēno vielu iedarbība atšķiras no cilvēka uz cilvēku, tāpēc labāk to nelietot ļaunprātīgi tādā mērā, kas varētu izraisīt smagu saindēšanos vai nāvi.
 
Top