Es esmu iesācējs un gribu zināt, kā apstrādāt skopolamīna zāles

Slender

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Es dzirdēju, ka skopolamīns ir ļoti efektīva narkotika un var litterly kontrolēt cilvēkus, šo narkotiku ir grūti atrast, bet es dabūju augu, un tas pat nav rets augs problēma ir tā, ka ļoti maz cilvēku zina, kuras ķīmiskās vielas izmantot, ja u palīdzēt man ill dot dažas, lai jūs izmēģināt šo narkotiku, lūdzu, palīdziet man.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Es arī par to neko daudz nezinu, tikai sāku lasīt.

Bet daži no tiem veido brūnu pulveri, kas jau ir pietiekami spēcīgs, tīrā veidā tas ir balts pulveris, bet jāatzīst, ka nekad dzīvē šo jauko narkotiku neesmu redzējis.

Saskaņā ar vairākiem ziņojumiem tas uzreiz iedarbojas, un jūs esat apreibis sekundes laikā, pēc 20s-1min jūs esat atvērts jebkādiem ieteikumiem.

Lūdzu, neaizmirstiet, ka "labā un sliktā" nošķiršanas centrs nav salauzts, tāpēc jūs nevarat vienkārši pateikt "Nogaliniet viņus visus tagad" vai "Pārgrieziet viņam rīkli", jums ir jāizmanto pozitīva formulācija, piemēram, "lēnām iebāzt nazi viņa kaklā", un jums ir jābūt ļoti konkrētiem ar savu formulējumu.

To galvenokārt izmantoja valdība kā spīdzināšanas aizstājēju, to izmantoja kā sava veida "patiesības eliksīru" nopratināšanā, bet "apmācīts lietotājs", iespējams, varētu to zināmā mērā pārvarēt.
Mūsdienās to izmanto lielākajā daļā slepenu un nelikumīgu nopratināšanu, ko veic gov, noziedznieki, un, protams, daži cilvēki to izmanto atpūtai, bet man ir grūti noticēt, ka kāds varētu izbaudīt šāda veida reibumu.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Tas nav viss, kas tiek tulkots. Uzskatiet to par vieglu #4 heroīna kāpumu pieredzējušiem.
Vienreizēju pieredzi, kas līdzinās masveida nejaušam 4 gramu MDMA patēriņam, kamēr nepieredzējušajiem tiek liegts ūdens hidratācijai visā pieredzes laikā.
Joprojām ir pārdevēji, kas to piedāvā darknet tirgos.
Viens no tiem saucas Pendate.
Tas pats pārdevējs pārdod arī "drošus" teksus par MDMA, DMT un skopolomīna ražošanu.
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Ir vairāk nekā dažas vietas, kur to legāli pārdod tiešsaistē. ASV tā nav kontrolēta viela. Tā nav jāiegūst no borrahero koka. Jebkurš no Datura augiem varētu derēt. Piemēram, Brugmansia Angel Trumpet augi. Tas ir viens no skaistākajiem augiem, kas jums jebkad piederēs. Un mājsaimnieces, kas pastaigājas ar saviem suņiem/bērniem, to visu laiku slavē.
 

Attachments

  • uSDbcUolBT.jpg
    uSDbcUolBT.jpg
    179.5 KB · Views: 786
Last edited:

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Jūs varat veikt kontribūciju skopolamīna ražošanai.
 

Psychotria Viridis

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Patiesībā daudzi vietējie Dienvidamerikas iedzīvotāji to lieto rekreācijas nolūkos, un acīmredzot jūs varat vienkārši pagatavot tēju no ziediem vai saknēm un halucinēt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Esmu diezgan pārliecināts, ka to var vienkārši iemērkt ūdenī. Macerējiet to, iemērciet karstā ūdenī uz dažām dienām un izfiltrējiet veģetāciju. Voilà, skopolamīna zupa, kas, iespējams, garšota ar atropīnu un hiosciamīnu. Šiem Datura tipa augiem ir interesanta tropāna daļa. Citas glītas lietas ar vienu no tiem ir kokaīns. Arī daudz feniltropānu, kas ir cns stimulanti. Ir arī citi interesanti tropāni. Protams, no tā var atdalīt visu, kas no tā atdalīts, un padarīt to par kaut ko glītu. Tropāns ir heksāna gredzens un pentāna gredzens, kas savienoti kopā un salocīti laivā vai varbūt krēslā. Tas var šļūkt uz priekšu un atpakaļ. Kas zina 🤷😂 ir 5:33 no rīta svētdien. Es pamodos 6:50 piektdien
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
paldies
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
532
Reaction score
287
Points
63
jaunpienācējs un skopolamīns vienā teikumā parasti saplūst līdz jaunpienācēja nāvei, tāpēc es ļoti ceru, ka jums ir tikai augu materiāls, no kura iegūt ir ļoti grūti, tāpēc jums var būt iespēja apgūt ķīmiju un izvairīties no intoksikācijas, bet jums jābūt patiešām laimīgam.
 

Yugix

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tā, nesen draugs man uzdāvināja eņģeļu trompeti (brugmansia suaveolens), es gribētu zināt, kā iegūt skopolamīnu eksperimentu veikšanai, bet tas, ko mēs līdz šim ieguvām, bija tikai halucinogēna tēja.

Vai kāds var palīdzēt?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Labdien, jā:

Skopolamīna ekstrakcija no Brugmansia suaveolens

Izžāvēta pulverveida B. suaveolens virszemes daļa (5,0 kg) tika ultraskaņas ekstrahēta metanolā (3 reizes pa 10 l 60 minūtes 50 °C temperatūrā). Pēc metanola atdalīšanas vakuumā tika iegūts tumšs ciets metanola ekstrakts (300 g). Pēc tam šo ekstraktu suspendēja 2 L destilēta ūdens un secīgi sadalīja ar dihlormetānu un etilacetātu (katrs pa 3 L), lai iegūtu attiecīgo dihlormetāna ekstraktu (30 g), etilacetātu (12 g) un ūdens slāni. Etilacetāta ekstraktu rupji atdalīja silikagela kolonnas hromatogrāfijā, eluējot ar gradientu šķīdinātāju sistēmu dihlormetāns/metanols (0-100 % metanola tilpuma), lai iegūtu sešas frakcijas (E1-E6). E2 frakciju atkārtoti hromatografēja uz silikagela kolonnas, eluējot ar izokrātisku šķīdinātāju sistēmu etilacetāts/metanols/ūdens (20/1/0,05, v/v/v), lai iegūtu četras frakcijas E2A-E2D. E2A frakciju ievadīja reversās fāzes C18 sveķu kolonnas hromatogrāfijā un eluēja ar metanolu/ūdeni (2/1, v/v), lai iegūtu skopolamīnu (62 mg). Izolētā skopolamīna tīrību noteica ar HPLC-DAD un konstatēja, ka tā ir 98,3 %.

Mai, Nguyen Thi. "Quantitative analysis of scopolamine in Brugmansia suaveolens by HPLC-MS method." J. Multidiscip. Eng. Sci. Technol 4 (2017): 8176-8179. https://www.jmest.org/wp-content/uploads/JMESTN42352392.pdf

Mans komentārs:
Es domāju, ka personiskai izklaides lietošanai var izvairīties no papildus ekstrakcijas ar DCM un EA. Ņemiet vērā, ka tas būs skopolamīna ekstrāts ar citiem alkaloīdiem.

 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Buscopan satur aktīvo vielu hioscīna butilbromīdu. Tas nav tas pats, kas hioscīna hidrobromīds, kas ir cits medikaments, ko lieto, lai novērstu kustību slimību. Buscopan ir pieejams tablešu veidā, un to var iegādāties ar ārsta recepti.

No Google^, smēķējiet Buscopan un skatieties, kas notiks! Tas ir uz savu risku stuffs spēcīgs un nāvējošs, Datura ir viens no sliktākajiem pieredzi, kas man jebkad ir bijusi!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
532
Reaction score
287
Points
63
Es dzirdēju par kādu medikamentu, kas tika lietots ar nosaukumu skobutils, tas ir n-butilskopolamonija bromīds, četraizvietotā amonija sāls, ko lieto kā pretsāpju līdzekli. Bet veiksmes ar tā iegūšanu Fromm, ka!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Tā nav ekstrakcija uz tabletēm, jūs smēķējat sasmalcinātu tableti! izmēģiniet to bro un pārliecinieties pats.
 

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Stāsti par skopolamīnu ir pārspīlēti. Protams, amnēziskā apjukumā ikviens var būt neaizsargātāks un kontrolējamāks, taču tas nav tik droši.

Ja vēlaties to darīt tikai patēriņa nolūkos, netērējiet savu laiku. Jūs varat to vienkārši nopirkt. Tas ir diezgan daudzās valstīs izplatīts pretsāpju medikaments, ar dažiem citiem pielietojumiem.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Datura ir atšķirīgs zvērs satur vairāk nekā skopolamīns, un arī skopolamīna smēķēšana nav joks. Kad to kūpina, šī butilbromīda grupa tiek atdalīta, un kūpināta skopolamīna trieciens ir nākamā līmeņa, kas vispār nav domāts vājprātīgajiem, Iet pamēģināt un redzēt, cik neaizsargāts esat, vai labāks veids, kā apskatīt tā ietekmi, ir draugs, kurš to lieto "pēc savas brīvas gribas", un redzēt, kāda ir tā ietekme uz viņiem. tad sakiet man, ka tas neatstāj jūs neaizsargātības stāvoklī. Mans draugs apskāvās ar koku, sakot, ka tā ir viņa sieva, viņš man būtu devis visu, kas bija kabatās, ja es būtu palūdzis.

Esmu tikai redzējis, kā cilvēki no tā sašķobās, un mana personīgā pieredze gan ar Datura, gan ar šo tablešu smēķēšanu ir tāda - nesapinieties ar narkotikām, bērni!
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Skopolamīns? Tas ir burundanga! Tas izraisa suģestivitāti, aizmiršanu un delīriju. Lielas devas var nogalināt. Pretlīdzeklis ir arekolīna hidrobromīds!
Cilvēkam, kas lieto arekolīna hidrobromīdu vai beteļriekstus, burundanga iedarbojas retāk. Turklāt Arekolīna hidrobromīdam ir kognitīvās funkcijas.
kognitīvās un nootropās īpašības, un Arecoline Hydrobromide sniedz paaugstinātu enerģijas līmeni. Vienkārši iegādājieties arekolīna hidrobromīdu vai kratomu, ja vēlaties uzņemt reibumu. Labi ģērbies melnādains puisis reiz lietoja burundangu uz mani un runāja, ka vajag palīdzību, un viss kļuva putekļaināks, viņš turpināja mest vairāk putekļu un krāpa, un viņš ņēma naudu. Viņš sūcas! Stulbs džekijs! Par to, ka paņēma naudas daļu, es uzzināju tikai tad, kad grasījos samaksāt sporta zālē. Es varētu saņemt Arecoline Hydrobromide, ja es saņemšu naudu. Iespējams, ka kaut kad man kaut kas bija uz rokas. Viņi mēģināja darīt to pašu ar manu brāli un mēģināja viņam pārdot viltotu zeltu, vienlaikus vairākkārtīgi metot putekļus un tamlīdzīgi. Viņam nebija līdzi nekādas naudas, tāpēc viņi neko nesaņēma. Mana pēdējā bijusī draudzene sabojāja organisko ķīmiju un matemātiku un zaudēja interesi, kad uzzināja, ka es lietoju modafinilu pret ADHD un tas mani padara gudru un koncentrētu un ka es gribu kļūt par farmācijas ķīmiķi vai pētniecisko ķīmiķi. Man šobrīd ir vajadzīgs ātrums (amfetamīns, etilamefetamīns). Modafinila un Armodafinila dēļ man labi veicas ar zinātni un citām lietām. Kratom liek man mazāk dzert etanolu (dzeramo alkoholu). Es zaudēju koncentrēšanos uz zinātni un matemātiku, un bez tās mana dzīve kļuva nepiepildīta. Man vajag matemātiku un zinātni, nevienai meitenei nevajadzētu sabojāt matemātiku vai zinātni, vai arī tās sūcas! Varbūt kādu dienu es atkal varēšu nodarboties ar zinātnes lietām.
 

Jessica

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 8, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tagad mums ir skopolamīna pulveris.
 
Top