ASheSChem amfetamīna izmēģinājumi un eksperimenti

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
tas ir L vai D... vai maisījums...?
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
30
Points
18
Jūs varētu mēģināt destilēt A-eļļu, kam vajadzētu atbrīvoties no piemaisījumiem.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Tas nav slikti amfetamīnam?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Sulfāta sāls ir stabila, kam vajadzētu notikt? Man patīk izmantot arī karstuma lampu, kas arī rada aptuveni 60 °C temperatūru.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
ideālā gadījumā man ir jāveic skābes bāzes ekstrakcija attīrīšanai

okok; bieži vien tiek ieteikts to turēt/glabāt istabas temperatūrā vai vēsā vietā; es baidījos no karstuma avotiem :p
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jā, arī tā ir taisnība, bet jums nav paredzēts to uzglabāt 60 °C temperatūrā nedēļām ilgi, bet gan žāvēt vienu stundu. Ir arī tikai ieteikums, kā tas notiek ātrāk, zem vakuuma žāvēšana arī ir laba un ātra.
BTW, ja sulfātu žāvē ar lampu, tad var redzēt piemaisījumus, tie kļūst nedaudz dzeltenīgi sarkanīgi, bet nezin kāpēc, vienkārši to var redzēt, tīrs sulfāts ir tīri balts.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Es atradu šo... jūs domājat, ka tas ir ok ?
RWqiFpVAKM
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Es atradu šo... jūs domājat, ka tas ir ok ?
Tas ir materiāls, jā. ļoti labs šķīdinātājs.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Lieliski! vai tas patiešām ir droši?
Es biju pārliecināts, ka to iegādājos par velti ;)

kāds cits, kas apstiprina? :)
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ir daudzi maisījumi, kas sastāv no naftas ētera, šķiltavas Benzinum medicale, Ligroīna, baltā spirta, ligroīna vai speciālā benzīna. Svarīgi, lai vārīšanās temperatūra būtu no 40 līdz 60 °C, tas ir jāzina. Atdalīšana ir iespējama arī ar citiem, bet iztvaicēšana ir apgrūtināta. Vislabāk ir lūgt tirgotājam drošības datu lapu (viņam tā ir jābūt) vai iepriekš pārbaudīt tīmekļa vietnē, datu lapā vārīšanās temperatūra jebkurā gadījumā ir norādīta.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Es neatrodu vārīšanās temperatūru...
Jums es to nevaru izmantot ?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kā tas izskatās jā. Domāju, ka jūs iegādājāties petrolēteri lampām, piemēram, ----> wiki1, bet jums nepieciešams petrolēteris, piemēram, ---->wiki2, kura viršanas temperatūra ir 40-60 °C.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tas nav nemaz tik slikti, skaties, jauka petrolejas lampa vakara stundās, kad saule ir nogrimusi, arī ir jauka pieredze. :D
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Citādi šodien varēju pārliecināties, ka ļoti labi darbojas 4/5 dienas ledusskapī dzintara pudelītē glabāts nitrātu dzīvsudraba šķidrums;)

arī alumīnija bumbiņas pagatavoju nedaudz lielākas nekā pirmajā reizē, un, lai atdalītu nitrātus, izmazgāju ar 3x500 ml H20.
man patīk, ka termiskā reakcija bija daudz mazāk strauja nekā pirmajā reizē, kad es pievienoju P2NP.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
šodienas rezultāts tika filtrēts (max es varu, vajag gulēt :p); un es ieliku krēmu savā inkubatorā.
bet šoreiz... viņš nesmird ātrumu !, tikai izopropanols faktiski nav sausa^^^

tātad ātruma smaka rodas tad, kad mēs nemazgājam nitrātu? ... tas ir biedējoši, kad tu domā, ka tā ir klasiskā "ielas ātruma" smaka.

8DmuBISGH7
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Man ir tāda pati problēma . pēc skābes pievienošanas IPA, izspiešanas caur materiālu un ievietošanas saldētavā, produkts negribēja nožūt ... tas vairāk izskatījās pēc svīšanas ... Un lielā mērā šis sulfāts kaut kur aizplūda, atstājot nelielu iznākumu, kas nedaudz smaržoja pēc spirta. Piebildīšu, ka man nebija laika visu izdarīt pašam un nācās pirkt freebase amfetamīna eļļu. kopumā izskatījās ļoti labi. caurspīdīgs ar amfetamīniem zināmu maigu aromātu. pH 5 es ieguvu pēc 250 ml sērskābes šķīduma pievienošanas proporcijā 1: 4. 180 ml: 720ml. Es eļļai pievienoju arī 1/2 tilpuma IPA... vai kādam ir kāda ideja, kāpēc iznākums bija tik mazs?
0XRyLBk7hM
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
BWDxMVhRv3

produkts visu laiku bija slapjš es pievienoju pildvielas, un no tā radās popkorns ...
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Jūs nevarat sagaidīt, ka produkts izžūs saldētavā. sildiet to zem lampas, lai iztvaicētu šķīdinātājus. Es varu arī apliecināt, ka sulfāts neizplūda, izplūst šķīdinātāji. Ja jūs neesat pietiekami izžāvējis amfetamīna sulfātu, tas ir netīrs. Tad jūs pievienojāt pildvielas, lai tur iesprostotu piemaisījumus un padarītu jūsu produktu vēl netīrāku. Turklāt ir ļoti grūti kaut ko atbildēt par jūsu iznākumu, ja jūs nepateicāt, kāds bija jūsu iznākums...
 
Top