Amfetamīna sintēze, izmantojot P2P oksīma reducēšanu

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Sveiki, lieliski uzrakstīt!
So manny respect for u guys bringing this up/ veltīt laiku, lai dalītos ar mums!
Bet 1 lieta mani satrauc.
Šis forums mani iemācīja, ka amfetamīnam jābūt baltam, citas krāsas ir (kļūdainas), kas saistītas ar sintēzi, prekursoru/indes atliekas...
Es zinu, ka tā parasti ir nelielas krāsas izmaiņas galaproduktā, bet jūsu galaprodukts ir tikai pilnīga dzeltena/oranža krāsa ?
Kas ar to ir?
 

GhostChemist

Expert
Language
🇬🇧
Joined
Nov 20, 2022
Messages
90
Reaction score
223
Points
33
Sveiki, alterego!
Jā, tas, ka tīram amfetamīnam ir balta krāsa.
Amfetamīna dzeltenā krāsa ir tieši tā oksidēšanās dēļ.
Piemēram, šķīdinātāja iztvaikošanas laikā tā viršanas laikā un uzglabāšanas laikā, pakļaujot to gaisa iedarbībai.
Turklāt dzelteno krāsu var saistīt ar dzelzs sāļu un nātrija sulfāta piemaisījumiem.
Turpmākajos pētījumos mēs turpināsim pētījumus un publicēsim jaunus pētījumu datus.
 
View previous replies…

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Vai jūsu minētajā videomateriālā ir reducēšana ar nātrija borohidrīdu? Man ir milzīgas problēmas ar šo sintēzi.... vai varat palīdzēt? Man tas ir izdevies vienu reizi, bet visas pārējās bija neveiksmes. Esmu to darījis pietiekami daudz reižu, lai noteikti varētu detalizēti atbildēt, ko es daru, tāpēc jūs, iespējams, varētu diezgan ātri palīdzēt... paldies...
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
329
Reaction score
274
Points
63
2070 g Metilamīns.HCl
1280 g NaOH
5000 ml Metilspirts

Alkoholu ievieto 10 litru kannā ar labi aizveramu vāciņu, visu Metilamīns.HCl iepilda kannā, sakrata un nedaudz pagaida, līdz lielākā daļa ir izšķīdusi, pēc tam kannu ievieto lielā spainī ar ledus ūdeni un pa porcijām pievieno NaOH. Sakrata un nogaida, līdz spiediens krūzī atkal izzūd, tad pievieno nākamo porciju. Kad viss ir pievienots un spiediens ir zudis, filtrē caur lielu kafijas filtru, lai atdalītu sāli. Noskalojiet sāli filtrā ar vēl nedaudz metanola. Jo aukstāks, jo mazāk smirdēs, bet smirdēs.
Tādējādi iegūst aptuveni 20 % metilamīna šķīdumu metanolā (pēc svara, vienmēr pēc svara).
Šis šķīdums papildus satur arī ūdeni, precīzāk, apmēram 580 ml, ja vēlaties atbrīvoties no ūdens, maisījums jāizžāvē ar KOH un CaO (nedzēstās kaļķes) maisījumu - tam vajadzētu pietikt ar 2 kg.
Alternatīvi NaOH vietā var izmantot nātrija metoksīdu, kas metanolā tieši veido bezūdens metilamīnu.
Ar šo metodi var iegūt līdz 30 %, bet tā nav ieteicama. 20 % ir labi.
 
Top