5fadb vai 5cl?

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Labi, tātad tas ir spēcīgāks, bet spēcīgāks ne vienmēr nozīmē labāks. Vai ir kāds priekšstats par ietekmi salīdzinājumā ar 5f?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Esmu saņēmis dažas atsauksmes no klientiem, kuri apgalvo, ka tas darbojas labāk
 
View previous replies…

talibanetis

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
manuprāt, vismaz šķidruma izgatavošana vislabāk ir 6cl, man nepatika MDMB - CHMINACA
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Mēs nelietojam produktus un precīzi nezinām, kādas ir dažādu produktu sajūtas, tas ir tāpat kā viena veida kartupeļu čipsiem ir dažādas garšas, dažiem cilvēkiem patīk bārbekjū garša, bet citiem - tomātu garša. Vienmēr pastāv individuālas atšķirības,Man nepatīk, kad cilvēki man jautā, kurš ir spēcīgākais produkts, patiesībā, ja jums patīk tomātu garšas čipsi, jūs jutīsiet, ka jebkurš cits īpašais čipss jums nepatīk, šajā brīdī jums patīk tikai šis produkts, mēs varam analizēt stiprās un vājās puses tikai objektīvu datu ziņā, tas neatspoguļo subjektīvas sajūtas. Kas attiecas uz to, kādi produkti klientiem ir vajadzīgi, kādi produkti patīk, kādas sajūtas, tā ir viņu brīvība!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Ļoti atšķaidīta šķidruma pagatavošana ir vislabākais veids, kā no spēcīgākajiem noīdiem pagatavot normālu garšvielu. Es nezinu, kāda ir pieredze, izņemot intoksikāciju, tāpēc līdz tam citi faktori nav būtiski. Visvairāk atdevi-noīdi (rezerves zemes resursi) pēc C1 vērtības (ja atrodami vikipēdijā) ir MDMB-CHMINACA & HU-210. Tas ir arī šausmu nams jautri norīt tīrā veidā (tikai mikro tad no; lai pārliecinātos, ka nav downed kā es esmu viegli ir). Noids ir visbagātīgākais ķīniešu ražošana, tas ir diezgan viegli importēt prekursorus un padarīt uzpūstās smalkas garšvielas, un gatavs pulveris narcs ir visvieglāk iegādāties vairumā ar milzīgu peļņas normu. Ja tu uztaisi aerosolu līdz stiprai, bet nekaitīgai garšvielai (ar lēnām dūmu pīpēm), tu iegūsti ~50 reizes lielāku pulvera daudzumu, ko pārdot kā top garšvielu ar nedaudziem ODs.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Šī ir kopija no lielākās daļas manas atbildes līdzīgā tēmā, kas nesaņēma nekādu atbildi, kas šeit ir interesanta:
Iet uz spēcīgāko, mazāko devu, OD:ic noid. Ja vēlaties atšķaidīt noidus, tad nozīme ir tikai akmeņu stiprumam, un jūs izkļūsiet no kaitējuma (grūti OD:t).
Es esmu lietojis JWH-210, kas ir ļoti bieži sastopams vietnēs, un 5CL. Pirmais ir vecs vājš urbšanas aizstājējs JWH-018 ar ātru samazinošu efektu.
5CL eļļas paraugus ņēmu šeit. Tā ir ļoti spēcīga, ar manu pilnu cieņu. 5CL ir vispazīstamākais no mūsdienu indazolu nogalinošajiem noīdiem. Tas kaitē tikai tad, ja jūs pārdozējat, kas ir muļķīgi, jo tas ir tik spēcīgs mikrodozēs, tāpēc visiem vienmēr jādozē viegli. JWH-210 ir grūts darbs, lai tiktu pārdozēts.
Iegūstiet spēcīgāko (galīgo?) MDMB-CHMINACA, kur mazāk ir vairāk. Es patiešām vēlos, lai MDMB saduras ar veco karali HU-210, kas ir 100-800 reižu spēcīgāks par dabisko THC-9 no kaņepēm un ilgāk darbojas. o_O :eek:
 

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 6, 2024
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Es mēģinātu 5fmdmb2201 adb-butinaca MDMB-4en-PINACA 4fadb utt.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Lieliska nežēlīgo indazolu izvēle o_O
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,046
Points
93
5f parasti ir īsāks ilgums, bet lielāka iedarbība.
 

noidsking

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
43
Reaction score
4
Points
8
jā, draugs, tev ir taisnība, mans klients teica, ka viņi sajauc 5F un 5cl, jo 5f ir spēcīgāks, bet ilgst īsāku laiku, tāpēc viņi tos sajauc, lai produkts būtu spēcīgāks un ilgāk kalpotu.
 

ragnaria

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 15, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Deals
3
MDMB-INACA ir visvienkāršāk lietojamais. Un tas darbojas starp labākajiem. Jūs nenožēlosiet, ja pasūtīsiet MDMB-INACA
 

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Kas ir tik labs mdmb-inaca salīdzinājumā ar 5c? Es domāju, ka mdmb-inaca ir tikai prekursors.
 

cvvvxa

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
5f ilgst nelielu daudzumu, bet ir ārprātīgi spēcīgs, daudz spēcīgāks, ka mdmb-4en-pinaca, bija cilvēki pārdozē slikti pie 500ug devām, jābūt ļoti uzmanīgiem, labas nezāles, piemēram, devas bez blakusparādībām ir 100ug
 
Top